Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Digitalni Canon Aparati!?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Digitalni Canon Aparati!?

[ Pregleda: 2308 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jurisco

Član broj: 31468
Poruke: 17
*.access.telenet.be.



Profil

icon Digitalni Canon Aparati!?21.02.2005. u 18:34 - pre 233 meseci
Procita sam pre par meseci da jedna linija canonovih digitalnih aparata se nakon jednog odredjenog broja ispucanih fotki ,naprosto zakljuca.Zadovoljstvo otkljucavanje takvog aparata kosta u servisu cca.100€.
Da li je neko citao o kojim canon digitalnim aparatima je rec,buduci da mi jedan prijatelj namerava da kui kameru,pa bih zelio da zna koju seriju da izbegne.Ovo sam procitao u nekim novinama i ne mogu vise da se setim u kojim
Pozdrav
 
Odgovor na temu

AMomcil
Aleksandar Momcilovic
SW inzenjer
myVR Software
Oslo, Norveska

Član broj: 27189
Poruke: 773
*.sdsl.no.



+1 Profil

icon Re: Digitalni Canon Aparati!?22.02.2005. u 12:29 - pre 233 meseci
Sigurno se ne radi o Canonu. Niti bilo kojem poznatijem proizvodjacu.
Bilo je pokusaja da se naprave digitalni aparati za jednokratnu upotrebu, tj. bez slota za mem. karticu, tako da se slike mogu procitati samo sa spec. programom, u foto-radnji. Medjutim, propali su, a tako i treba. Opet, daleko je to bilo i od Canona i od drugih, naruceno od Kineza.
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Digitalni Canon Aparati!?22.02.2005. u 12:39 - pre 233 meseci
Eh procitam i ja svasta pa nicemu ne verujem dok ne vidim dokaz. Gde si procitao? ko je to napisao. Daj linkove. Potpuno nelogicno zvuci da neko kao Canon izbaci takvu seriju fotoaparata, a i cuo bi to valjda jos neko?

Velike firme upravo idu na to da zadovolje kupca proizvodom, vezu sa svoj brend i "vrate" u buducnosti kada ponovo nesto slicno bude hteo da kupi (a nalazi se u asortimanu te firme).







 
Odgovor na temu

jurisco

Član broj: 31468
Poruke: 17
*.access.telenet.be.



Profil

icon Re: Digitalni Canon Aparati!?22.02.2005. u 14:14 - pre 233 meseci
Nije link,nego novine u holandiji,procitao sam u letu,pa pomislih da se culo i malo 'sire',
Zainaticu se i naci cu,a kad nadjem kopiracu i stavicu vam da razgledate.
Pozdrav...
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Digitalni Canon Aparati!?22.02.2005. u 21:13 - pre 233 meseci
Ja nikad, apsoulutno nikad a druzim se sa fotografima nisam cuo da se neki foto aparat ne Canonov nego bilo koje poznate marke tako zaglavljivao. Za takvo nesto bi se culo (svi vole da pljuckaju po velikim imenima).


proguglaj malo, mora da ima negde na netu to sto si opisao pa daj link

E sad nevezano za sve prijatelju reci da pogleda po relevantnim novinama/sajtovima za digitalne (neka poprica sa ljudima koji se bave time) aparate sta kazu o Canonu kao firmi i modelu koji zeli da kupi (neka pogleda slike sa istog i uporedi ih sa drugima te klase), pa ako neko spominje zamrzavanje slike ili ako mu se ne svidja kvalitet fotografije neka odustane od canona :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Digitalni Canon Aparati!?

[ Pregleda: 2308 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.