Samo da Vas obavestim da imate mogućnost gledanja potrošnje peleta i struje za moje domaćinstvo.
Za oktobar,novembar i decembar je ubačena ukupna potrošnja struje a od 1.januara ćete moći da vidite potrošnju
u kW pošto je danas montirano kontrolno brojilo koje meri SAMO potrošnju grejača u akumulatoru na jeftinoj struji.

- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija