Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se menja sijalica ?

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Kako se menja sijalica ?

[ Pregleda: 808 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 816
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+482 Profil

icon Kako se menja sijalica ?19.06.2026. u 21:14 - pre 4 dana i 3h
Radi se o komšinici .
Radi se o ugradnji rerni .
Hteo bi da se pokažem i zamenik sijalicu u rerni ali ne znam kako da dodjem do nje ?
Pokušao sa ovaj stakleni deo da odbijem ( u levo ) i ne mrda .
Sad , dal je zapeklo ( godinama ) jer se i komšinica ne seća da je ikada radila ?
Malo mi tupavo da se sijalici prilazi od pozadi , ko će sad da izvlači rernu napolje !
Svaki savet je dobrodošao .





Buraz , ajmo u kafanu
Čekaj Buraz da pitam ženu
Posle 5 min . . .
Ma ko joj jebe mater IDI TI !
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 14728



+529 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?19.06.2026. u 21:26 - pre 4 dana i 3h
Citat:
eeestablishment: Radi se o komšinici .
ali ne znam kako da dodjem do nje ?


Šapni mi gde stanuje i Ja ću doći do nje!

Šalim se, isti problem sa i Ja imao, rešeno je uz pomoć Axel Sgrasso.

Naprskati i ostaviti da se kiseli taman toliko koliko treba da se "popije kafa"
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 816
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+482 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 10:18 - pre 3 dana i 14h
Hvala , potražicu .
Nego , kad smo kod ovoga
Citat:
isti problem sa i Ja imao . . . . . . .

sa komšinicom ili sijalicom ?

U vezi s tim imam još jednu dilemu : baš je zgodna , slobodna , cuknuo bih je ali je dobra drugarica sa mojom ženom !
Ne znam dal da je i kako pitam , ali da mogu posle da se povadim kako nisam na to mislio ako stvari podju po zlu i prijavi me kod supruge .
Najsigurnije je da ništa ne preduzimam ali šta ako i ona ima iste misli , volela bi avanturu i neće ništa da kaže plašeći se moje reakcije ?
Nije bilo do sada nikakvih direktnih signala osim što me malo-malo zove za neke popravke ( sitnice ) pozivajući se na njeno i ženino drugarstvo .
Pojedoh se ko mlad mesec ( što reče Shojic )
Buraz , ajmo u kafanu
Čekaj Buraz da pitam ženu
Posle 5 min . . .
Ma ko joj jebe mater IDI TI !
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 14728



+529 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 10:53 - pre 3 dana i 13h
Citat:
eeestablishment
sa komšinicom ili sijalicom ?


Ma sa sijalicom, sa komšinicama nemam posla, mnogo su brbljive, raspričaće......
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 20:29 - pre 3 dana i 4h
Citat:
zeoN_Rider: Šapni mi gde stanuje i Ja ću doći do nje! :)


pa da Zajedno placete ...
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 14728



+529 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 21:40 - pre 3 dana i 3h
Citat:
Living Light: pa da Zajedno placete ...


Ne sekiraj se ti ništa, bolje gledaj gde ti je žena!?
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 21:59 - pre 3 dana i 2h
Srecom, udao sam je, za takvog ko ti ...
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 14728



+529 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 22:01 - pre 3 dana i 2h
Haha, ta je poodavno na onom svetu!
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 22:10 - pre 3 dana i 2h
Ne razumem bas, na koju osobu konktetno mislis da je na "Onom Svetu",

ali, ako si slucajno mislio na svoju ženu,
i ako je TO istina da je ona (ne daj Bože) pokojna,

onda SMEH u tvojoj poruci govori,

- da ti Primitivizam u ovom trenutku ipak NE stoji.

Uozbilji se bar na tren.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 14728



+529 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?20.06.2026. u 22:23 - pre 3 dana i 2h
Haha, komšinica je u pitanju!


Primitivizam u ovom trenutku ipak NE stoji.
[/quote]

Sa takvim sa isuviše kulturan, ipak sam Ja sa Dedinja!
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?21.06.2026. u 05:46 - pre 2 dana i 18h
Djabe tebi, i znanje, i Dedinje, i komsinica, i SVE !

Kada TI, tvoje pisanje i ponašanje i tvoji Textovi odišu GOVOROM MRZNJE! - a to se Debelo vidi i sa Meseca.

- tvoje Rastezanje i odgadjanje u odgovorima,
i "Vrtenje u KRUG" Postavljaca Pitanja je:

"NEdorastlo ponašanje" i ne dolikuje da Postoji na [es]-Forumu !

~~~~~~~~~~~~~
Stalno i neprestano nešto obećavaš - a NIKAD TO NE ispuniš ! ( može Bato, ali uz uslov, dodješ mi 100e+ PTT, 200e+PTT, 300e+PTT ....)
~~~~~~~~~~~~~

Tvoje pisanje "Ne-u-Celini" tačnih, NE-JEDNOZNAČNIH informacija,
tvoje "Ubacivanje Klipova u Točkove", tvoje "SAPLITANJE date TEME", i rastezanje na "100 strana, a jedna Tema",
tvoja obecanja, obecanja, .. po do Vidovdana, pa posle Vidovdana,

umesto: EXTRA Pravog, Informativno-Korisnog, JEDNOZNAČNOG Odgovora,
koji bi POMOGAO Postavljaču Pitanja da resi svoju muku
~~~~~~~~~~~~~

aaau, sad se setih, pa ti si sa Dedinja.

Citat:
zeoN_Rider: ... ipak sam Ja sa Dedinja!


Pa i tamo žive normalni ljudi, zar ne, zeone ?

ma jašta, i znaš šta, ti nisi sa Dedinja, ..... po tvom ponašanju i sadržaju pisanog texta, možeš biti samo sa "Dudinja", a TO baš i nije isto.

~~~~~~~~~~~~~
Znaći šta? .... samo pravedno pa na SUD !

Ako bi zeon kojim Nemogućim Slučajem bio o rodjeni OTAC: Gojku Vujoviću, Ivanu Dimkoviću i Nebojši Milanoviću ZAJEDNO !

ČAK NI TADA ! - zeon NEMA PRAVO ni pred bilo kojim svetskim SUD-om OVOG SVETA, da vrši

- maltretiranje, šikaniranje, pocenjivanje, nipodaštavanje, omalovažavanje, lažiranje obečanja,
držanje u neizvesnosti, namerno davanje "stranputičnih" informacija, pokazati želju-volju da se pomogne,
a onda od jednom ostaviti "Postavljača Pitanja" pred svršen čin, i što je jako bitno, a to je:

- UVALJIVANJE članovima Foruma njegove preostale " REZERVE kućnih DELOVA", opreme, alata, instrumenata,
(ne u oglasima, bar da je u Oglasima, .. NEGO DIREKNO U TEMI )


Takvo ponašanje Bahato-Agresivnih i EXTREMNO Dosadnih i "Pasivno- Navalentnih" članova se
izrazito kažnjava i na:

- https://www.eevblog.com/forum/index.php
- https://www.edaboard.com/
- https://www.diyaudio.com/community
- https://elektrotanya.com
- https://www.elektroniknet.de/elektronik
- https://www.electronis.de
- https://www.circuitsonline.net/forum
- https://slo-tech.com/forum

Tako se vrši Moderacija i tako rade Moderatori na drugim USA - EU - I svetskim Relevantnim Forumima.

~~~~~~~~~~~~~
Bahanalije, izmotavanja, Uvrtanje i MUČENJE "postavljača pitanja", "odugoTezanje" teme,
davanje Lažne nade, ma stiže do Božića, pa ne stiže do Božića jer se ne radi,
i laži, i obečanja, i laži i Izbegavanja, i Laži, i Odustajanja,
onda ide Ljutnja, pa Bes, pa Eee sad NE Dajem niti više prodajem Tranzistore, .... (upravo To što radi zeon)

Sve više verujem i ubedjen sam da je član @mosfet BJT jedna VIRTUELNA, Iznamljena, ili Dogovorena OSOBA,
sa kojom se ti uzaludno, neprestano dopisuješ, tamo-vamo, ping-pong, "hoću Tranzistore - Ne dam Tranzistore",
za Vidovdan , ma posle Vidovdana, sada idem u vikendicu, pa kada se vratim iz vikendice,

Ovakvo MALTRETIRANJE, ovakvi BEZ-smisleni razgovori, ovo "Mlaćenje slame u prazno",
ne može da izdrži ni jedna osoba, niti bi pristala da se ovako pati sa zeonem,
a da to nije neka virtuelna "Naduvana ES-Lutka", sa imenom Janko Vereš.

~~~~~~~~~~~~~~~

Kada bi PodForum : https://www.elitesecurity.org/f158 Audio-elektroniku
pročitali, promislili, pokušali da razumeju i analizirali

Psiholozi i Psihijatri, svi ZAJEDNO, iz:

- Psihijatrija Beograd,
- Psihijatrija Sarajevo,
- Psihijatrija Zagreb,
- Psihijatrija Beč - Wien,
- Psihijatrija Amsterdam,


i naravno Psiholozi i Psihijatri sa Instituta "Robert Koch - BERLIN" - Germany,

bili bi "SVI Vodeći nadri-GLUMCI" sa tog Audio-elektronika podforuma, Bez UPUT-a, bez pertli i bez kaiševa,

SMEŠTENI po HITNOM postupku u ustanovu:

.... hodnikom do kraja, zadnja soba Levo,

i vezani za Radijator sa po 2 pandurske debele Lisice/po članu [es]-Foruma,

na čelu sa Moderatorem tog podForuma @Jovanom Veselinivićem, .. on prvi na celu kolone...

Razlog:

Zbog toga sto Moderator @veselinovic NE SME da se ni da pomisli " U ime STRUKE i NAUKE "
da se izbori sa "Otimačem Mirofona" i vodečim DJ-em za oblast "Mlacenje Prazne Slame", zeonom,
jer zeon ima podršku iz KOMITETA ! ... za koju ni on sam nije svestan, ali je "Osetio Situaciju", pa neprestano PLJUJE PO OSTALIM ČLANOVIMA!

~~~~~~~~~~~~~
Davanje Lažnih INFOrmacija se kažnjava možda i ZATVOROM, jer postavljača pitanja "Navlaćiš Na ZLO, troškove i Stranputicu od REŠENJA!"
https://www.elitesecurity.org/t511043-0-Da-li-se-neko-bavi-ugradnjom-dodatne-elektronske-opreme-kola

Kekebacije Tipa: prvo ide ponuda pa bežanje od teme, imam servis, nemam servis, pa je u Beogradu, pa nije u BG, nego tu je blizu, pa nije bas blizu,
servis nije tvoj, jeste tvoj, servis je kao "mora da prodješ Lipovačku Šumu, pa tu na kružnom toku ?!?! - blizu je, samo što nije ...

https://www.elitesecurity.org/t511043-0-Da-li-se-neko-bavi-ugradnjom-dodatne-elektronske-opreme-kola

@Branko tod je Lepo pitao:
https://www.elitesecurity.org/t511043-0-Da-li-se-neko-bavi-ugradnjom-dodatne-elektronske-opreme-kola
i da nije najbolje sa Zdravljem, i da bi naravno platio uslugu ugradnje kamere i povezivanje u ovoj temi:

https://www.elitesecurity.org/t511043-0-Da-li-se-neko-bavi-ugradnjom-dodatne-elektronske-opreme-kola

a onda ti jedva dočekao,
i krećeš iz SVIH (treznih-pripitih) raspoloživih cevi da..da .. LAŽEŠ & Muljaš ..i to kao oko kružnog Toka, nikad kraja, a ni početka,
sve dok se ne pri-trezniš, pa opet " ajmo na Dunav, Dunav je najlepši, ... pa opet kružni Tok... dok ne zaspiš ... u ovoj temi:

https://www.elitesecurity.org/...odatne-elektronske-opreme-kola
~~~~~~~~~~~~~

Uplitanje u privatnost, uvrede, omalovažavanja (što je zeonu POSEBNO DRAGO)
može Završiti na SUD-u !!!
~~~~~~~~~~~~~

Nipodaštavanje,Omalovažavanje,Satiranje Sagovornika ili Postavljača Pitanja,

kao što radi zeon je = Breakig NEWS za doživotni BAN !!!

~~~~~~~~~~~~~

Tvoje neprestano ponavljanje OGROMNIH sexualnih moci :
(primer tvoj potpis: "Vršim prevode porno filmova, dolazak besplatan",
i drugi veoma NEPRISTOJNI (jehhbehm po kućama komšinice (da, kada bi mogao)) , prostački, dvosmisleni, dezinformativni,
Remetilački i do krajnje mere primitivni primeri su deo "Tvog Destruktivnog ponasanja".

Po AI (Google, Gemini, chatGPT) - opisu, Analizi i proceni "PISANOG zeon TEXTA,"
kod osoba sa takvim prilozima, se naslucuje,
da je RAZLOG neumesnog ponašanja sa Neprestanim ISTICANJEM sexualne Moci

u temama u kojima ucestvuje je: IMPOTENCIJA


ON ume na vise desetina strana (x 20 postova) a to je vise stotiuna BESKORISNIH postova,
da IZBEGAVA DIREKTNU POMOC postavljacu teme.
i
da ga "Vrtis u Krug" do iznemoglosti.

I tako zeone gnjavis, balahhvis, zavlacis, lazes, mazes Narod (čitaoce foruma) kao i Psihički UGNJETAVAŠ/"Presija" Članove ES-Foruma,
koji se usude da uopšte postave pitanje na ova dva, tri Foruma: Elektrotehnika, Elektronika i podforum Audio-Elektronika.

Inace, mesas se u sve i svasta, a od svega znas (iz tvojih priloga i Texta) - NISTA ! Osim Pojačavača i poneke audio opreme.

Inace, nije mi jasno,
kako ovi iz Tektronixa, HP, Flukea, Audio-Video proizvodjača još te ne turnuše u UPRAVI ODBOR svojih kompanija ?

a tek to, da To "NISTA" ne umes ni da preneses postavljacu pitanja, i da mu makar malo RESIS ili Ublazis MUKE,

nego još i POTPALJUJEŠ VATRU ! Dajuci SEBI NA ZNACAJU,
i + još nepotrebno Rotiraš/Turiraš Counter/Brojac za "Broj Postova/poruka".

~~~~~~~~~~~~~

Trenutni Glavni krivac za @zeonov " Opstanak" umesto BAN-a, na elitesecurity.org je =

- Jovan Veselinović !!!


koji je JEDINI Moderator Foruma:

https://www.elitesecurity.org/f274-Elektrotehnika,
i,
https://www.elitesecurity.org/f51-Elektronika,

jer su ostali Moderatori ili pomrli, ili narušenog zdravlja,
na primer Moderator @Guja011 je narusenog zdravlja,
a Moderator @yu1ny (ako je uopšte živ) važno i zamišljeno "Vrti Palce", i u opste NE MESA U SVOJ POSAO ! ... i to, onako baš žešće.

Tu se postavljka pitanje ISPRAVNOSTI Rada, i sama ULOGA ovde na [es] Forumu:

- jedinog JEDINOG Moderatora foruma Elektrotehnika i Elektronika , a TO je @Jovan Veselinović.

Naime,
Moderator @Jovan Veselinovic je "NECINJENJEM"
i mlitavim, skoro Nikakvim radom DOVEO do Totalne PROPASTI podFORUMA: https://www.elitesecurity.org/f158-Audio-elektronika

Da, da, to mozda nekome izgleda Lako, a u sustini je TEŠKO razumeti.

Ne znam sta bi radio Audio-elektronika forum,

da nema:
- veselinovic-a,
- emiSAr-a,
- Ademare-a,
- Goshe,
- dusanBoss-a,
- i drugih

koji se sve više UDALJAVAJU od pojave zvane Zeon-Napast.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?21.06.2026. u 12:11 - pre 2 dana i 12h
Roberte sve si Potpuno u pravu ! Osim ovog zadnjeg dela za Jovana moderatora.

Prvo Jovan je dobar covek ! A to je najvaznije. Dobar je i kao moderator. Najbolji jer nam je jedini ostao ;) Tu je jos samo Nebojsa ali on je Supermoderator. Ostalih "nidje".

Mnogi naravno opravdano a ima i onih koji su od dosade digli ruke od foruma. I njih treba razumeti.

Naravno posebno treba razumeti ove koji jos uvek dolaze i rade.


Janko je pravi ziv covek iz Pazove koliko se secam. Zasto dopusta da ga Zeon zeza, moras njega da pitas.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?21.06.2026. u 20:05 - pre 2 dana i 4h
Ade,

jel se secas sta je radio Janku u temi NSL-32 ???

Lomio je čoveka do krajnjih mogucnosti !!!

tako, i toliko jako,
da je Jovan Veselinović MORAO da zaključa temu, jer nije mogao Čovek više da gleda zeonove izlive mučenja nad Jankom !

Vec sam imao namre da narucim taj NSL-32 sa eBaya, i da mi neko to donese u "uglu novcanika" iz nemačke,
i da svih 5 komada POKLONIM Janku Verešu za inat ovom prevarantu i hLažovu.


a tu nameru čini mi se da je imao i član ziki_The :)

EEEevo, pozivam Janka Vereša,

da mi je javi na PP,

i da mu pošaljem, 5 kg AUDIO Opreme i Poluprovodnika od 2N3055 do 2N3773 , za njegovu želju, maštu, volju za SAMOGRADNJU !

Janko javi se, čekam te...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8733



+1870 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?21.06.2026. u 23:53 - pre 2 dana
Ma secam se svega. Ne samo ovo sa Jankom. Secam se kada je Zeon zeznuo jednog od tadasnjih clanova, uzeo da mu popravlja pojacalo i Prevario ga !

Naplatio mu popravku punu cenu, a nije coveku cak ni sklopio pojacalo ? Plus nesto nije radilo jer je zeznuo coveka pa nije popravio a naplatio !

Posle ovaj mucenik pisao po forumu zalio se, obavestavo na taj nacin druge clanove da ih ovaj Prevarant Zeon ne zezne kao njega sto je Prevario !

Takav prevarant jos nije bio na forumu !

I sta je bilo posle ?


Zeon se pritajio, nije dolazio nekoliko meseci na forum, da se "zaboravi" . Cutao je o tome kao pi*kica !

Posle se kao "zaboravilo" ali ja pamtim i nisam jedini pamti i onaj clan sa hiljadu naloga Ever... Zurg itd.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?22.06.2026. u 05:04 - pre 1 dan i 19h
On se uclanio na [es]-Frum 26.12.2007. godine.

I, kao svaki normalan clan, da je dosao da nesto pita, ostale vec prisutne članove ...jelte ?

Neee, on Odmah krece u akciju [es]-PRODAJE svojih umotvorina !

Znaci:
On nije dosao na [es]-Forum da POMOGNE drugim clanovima u resavanju
- samogradnje uredjaja,
- u izradi PCB-a,
- u davanju saveta prilikom sastavljanja kucista, izradi kucista pojacavaca, equilajzera, itd,

on je došao da UNOVčI SVOJ rad, gde ? .....Pa ni više ni manje nego DIREKTNO na [es]-Forum Audio-Elektronika !
~~~~~~~~~~~~~

Nakon registracije na Forum 2007. -e godine.

- nakon par dana, odmah i momentalno krece da TURIRA Guju011 i ZAS011 (Sepa011), "dva NE-prejehhhbiva AS-a" ovog FORUMA !

Njegov poveliki Egoizam i do NEBA HVALISANJE, se odmah vidi Kao Pod LUPOM:

https://www.elitesecurity.org/t303555-0#1808367

Bukvalno je psihopata, umesto da DRŽI korisno, detaljno PREDAVANJE : Kako Lepo, na lak način uraditi kučište pojačavača ???

NA sve savete i komentare reaguje "NE-hebaaačččkkkiii!"
I odmah , naravno po Trgovačkim Forama: bi da Diluje elektrolite, i sve čega ima viška !

onda je Kukao, kako je teško i sa velikom mukom se pravi takvo teško kućište.
~~~~~~~~~~~~~
pazi, Došao na elitesecurity.org , i Otvorio Temu: "da Kuka i HVALI SE" kako je veoma teško sve to..

Na sta ga je @lm741 samo pitao : Zašto je teško ?

Eeea onda je počeo da deli Packe Guja011-i i Sepa011-i.

i nravno poštovani Moderatore Jovane Veselinoviću,

- Moderator Guja011 je odmah Složio zeona u OGLASE !!!

(USA - EU Sistem: MODERACIJE "Nevaljalih i NEVASPITANIH ućesnika Foruma !!!

***** Eeeee TAKO SE TO RADI od strane Moderatora! Odmah ide: BLOK Prodaje, Promocije i MARKETINGA na [es] !!! --- za Djabalinu !******








~~~~~~~~~~~~~

Link, gde to Moderator Guja011 šalje zeona: http://www.elitesecurity.org/t274070
~~~~~~~~~~~~~

Nekada je bilo reda ... pa čak i na Audio-Elektronika !

- a biće OPET !!!

[Ovu poruku je menjao Living Light dana 22.06.2026. u 06:27 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 1054
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+624 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?22.06.2026. u 22:51 - pre 1 dan i 1h
Citat:
eeestablishment:
Radi se o komšinici .

ne znam kako da dodjem do nje ?


Ne znam druže, potrudi se malo.
Citat:
eeestablishment:
Sad , dal je zapeklo ( godinama ) jer se i komšinica ne seća da je ikada radila ?


Ako se ne seća ... sigurno da je zagorela.


Citat:
eeestablishment:

Malo mi tupavo da se prilazi od pozadi ,



Ej ako žena tako voli... šta se ti buniš?

Citat:
eeestablishment:
U vezi s tim imam još jednu dilemu : baš je zgodna , slobodna , cuknuo bih je ali je dobra drugarica sa mojom ženom !
Ne znam dal da je i kako pitam , ali da mogu posle da se povadim kako nisam na to mislio ako stvari podju po zlu i prijavi me kod supruge .


Popravi tu sijalicu kako znaš i umeš (makar zvao majstora ). Čekaj još neki kvar. Idealno i treći. Kod terćeg već možeš da kreneš u akciju. Što se žene tiče, neće komšike reći ništa ako bude ispala sem ako je baš jako dobra sa ženom pa i onda zavisi od nje kakva je osoba. E sad ako nešto bude, a tvoja žena se posvađa sa njom... Može da joj nabaci na nos onako u žaru ženske borbe.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 9131



+1295 Profil

icon Re: Kako se menja sijalica ?23.06.2026. u 04:48 - pre 19h 55min
Citat:
dusanboss:Popravi tu sijalicu kako znaš i umeš (makar zvao majstora ).


Auuu Dušane nasmeja me!

Zadržao si "Blic - Krig" smisao za humor :)

Sjajno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Kako se menja sijalica ?

[ Pregleda: 808 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.