Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko ovo resi kapa dole(reseno)...pomozite vise nema ideja!

[es] :: Ostali hardver :: Ko ovo resi kapa dole(reseno)...pomozite vise nema ideja!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12050 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.3dnet.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Ko ovo resi kapa dole(reseno)...pomozite vise nema ideja!23.03.2005. u 23:37 - pre 232 meseci
Hvala @okac,i ti si mi pomogao...daleko sam od pocetnika ali kvar je bio odvratan jer se moglo sumnjati na svasta...napajanja nisam imao a morao sam proveriti sve ostalo da bih znao gde sam i upravo sam tu trebao pomoc od vas...zato sam sa saznanjima otisao u servis i rekao da nista drugo ne proveravaju osim da zamene napajanje i memoriju...inace bi mi zadrzali komp bar tri dana sto ne mogu da dozvolim jer sam zavisnik od njega a i tece mi satelitski internet...a i dalje mi ne ide u glavu da to isto pokvarno napajanje trpi sve ostale rezace osim mog asusa....stvarno me je namucilo...u samom startu sam skontao da je greska sto menjam IDE 1 i 2 kao i master i slave jer je onako kako je bilo radilo dve godine sto znaci da niko to nije menjao pa kao zato ne radi...ali smo morali i to da probamo da bi znao gde sam...jbg....bilo ne ponovilo se...ostace sacuvan post,mozda se nekome i ponovi ovakva glupost...
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Ko ovo resi kapa dole(reseno)...pomozite vise nema ideja!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12050 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.