Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Milos Pavlovic u FORMULI 1????

elitemadzone.org :: MadZone :: Milos Pavlovic u FORMULI 1????

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21783 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marakas

Član broj: 47128
Poruke: 4
*.matf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 10:55 - pre 232 meseci

Ne sponzorisu vlade vozace nego veike firme, vlade mogu samo da uticu na njihove direktore,( indica sponzorise TATA a ne indijska vlada) .Frme koje to rade od toga imaju prvenstveno reklamu u svojoj zemlji a vlade u svetu. Ne vidim nista lose u tome a sto se potrebne cifre tice mislim da je bar nekoliko puta veca
 
Odgovor na temu

vuki1
Vukasin Vuksic
BGD

Član broj: 46961
Poruke: 155
*.147.eunet.yu.

Sajt: www.vending.rs


Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 11:32 - pre 232 meseci
Citat:
Citat:

FormatC: Pa tu i nije tolko važno da si sjajan vozač nego kakav auto s kakvim motorom voziš. Zašto uostalom ferari stalno pobeđuje?



Zato što imaju Šumija :)




Sumi je imao dobar auto i zato je bio najbolji.
Samousluzni aparati za kafu
www.vending.rs
Svi kuponi na jednom mestu
www.kolektor.rs
Tu gde obaveze prestaju a druženje počinje
www.sank.rs
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.veljko.net.

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 13:22 - pre 232 meseci
Sad bi mogao malo Philip Zepter da se ukljuci oko toga posto je glavni sponzor trke u Monte Karlu i predsednik Olimpijskog Komiteta ...
Takodje bilo je najave da ce Carnex biti jedan od sponzora u F1.





 
Odgovor na temu

Jelcha
:::Hyperspace:::

Član broj: 38806
Poruke: 80
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 17:11 - pre 232 meseci
Citat:
P.S. A ko je igrao Civilizaciju znace jos bolje sta sve ovo znaci...

Mucim se i dan i noc... Na kom nivou tezine najcesce igras?

Ne mora drzava da izdvoji pare iz buzeta da bi isfinansirala nekog. Drzava ima privrednu komoru i u stanju je preko nje da promovise pojedine projekte.
Tu se vrti lova. Nije mala stvar biti predsednik privredne komore. Evo ovaj nas, Veselinovic, iz okoline Sabca, drzi firmu Galeb group i jedan je od dva jedina ovlascena uvoznika fikalnih kasa pa ti vidi. Jedno vreme je bio i jedini. I ostao bi da nije antimonopolskog zakona.

Sve sto treba je malo volje i maste da se rasi problem.
"Dzaba puna usta molitve ako je srce prazno" - Sv. Vladika Nikolaj Zicki
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.pandemicstudios.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 18:37 - pre 232 meseci
Citat:
Jelcha: Mislim da za jednu drzavu nije mnogo da izdvoji 0,5mil za sopstvenu promociju.

Pazi najnovija promocija "države" u organizaciji ministarstva kulture (sada mi reci da ih ne treba ukinuti):
Citat:
Serbian raid on Madame Tussaud's

Serbia's deputy culture minister has admitted sending agents to steal a shaving from waxworks at Madame Tussaud's in London.

Vladimir Tomcic wanted to ensure that his country's wax museum could be as good as the top London attraction.

But he says the agents went too far and snapped off two whole fingers rather than the small scraping of wax he had asked for.

Tomcic, who owns the new Serbian wax museum, said: "I think they misunderstood me and took two whole fingers instead."

He believes the fingers may have been stolen from a statue of Churchill, Roosevelt or Stalin.

Serbian political analyst Miroslav Lazanski fears the theft could have severe political consequences: "Moves like this one will not help Serbia on its way to joining the European Union," he said.

But a Madame Tussaud's spokeswoman said the 'theft' would not cause a diplomatic incident.

Diane Moon said: "They only needed to ask. We would have happily given them a finger.

"It is hard to identify exactly which statue was targeted as we get fingers broken off all the time. But we won't be taking any legal action over the matter - its all good publicity for our creations."

http://www.ananova.com/news/st...309429.html?menu=news.quirkies

Branimir

 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.ec.auckland.ac.nz.



+3 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 21:48 - pre 232 meseci
Strasno i tuzno :(
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????08.03.2005. u 22:12 - pre 232 meseci
Citat:
srki: Strasno i tuzno :(


reklama je reklama.. jeste da je pogresno odradjena ali su sada culi za nas.. :)


 
Odgovor na temu

Jelcha
:::Hyperspace:::

Član broj: 38806
Poruke: 80
213.244.208.*



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????09.03.2005. u 19:04 - pre 231 meseci
Citat:
Pazi najnovija promocija "države" u organizaciji ministarstva kulture (sada mi reci da ih ne treba ukinuti):

Ministra da, ali ne i ministarstvo.

Ovo je najjace:
Citat:
Diane Moon said: "They only needed to ask. We would have happily given them a finger.

Srbin vise voli da ukrade, pa to it je.
"Dzaba puna usta molitve ako je srce prazno" - Sv. Vladika Nikolaj Zicki
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????10.03.2005. u 09:09 - pre 231 meseci
Citat:
Jelcha: Ministra da, ali ne i ministarstvo.

A oklen je ministar nego sa čela ministarstva? Uzgred, nije ministar u pitanju već njegov pomoćnik.

Ima sjajan (a nego kakav bi) komentar Teofila Pančića ovog incidenta u jednom od prošlih brojeva Vremena:

Citat:
... U sjajnom romanu mlađanog Bugarina Aleka Popova Misija London, službenik Ambasade Bugarske u Britaniji pokokao je patke u jednom londonskom jezeru ne bi li ih prodao kineskom restoranu; ovo sa voštanim avanturama našeg kultur-ministarstva je, međutim, iščašenije, i to ne samo zato što se ne dešava u romanu: to je već pravi trijumf neosvešćenog sine-baki svetonazora dignutog na ravan svedominantnog "kulturnog obrasca"; okej, ne treba biti snob, ali ovi, brate – ovi se ne stide ama baš ničega...
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????10.03.2005. u 10:10 - pre 231 meseci
kad dobijem na loto-u dacu coveku pola kile da ga gledam u formuli
 
Odgovor na temu

Jelcha
:::Hyperspace:::

Član broj: 38806
Poruke: 80
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????10.03.2005. u 11:09 - pre 231 meseci
Citat:
A oklen je ministar nego sa čela ministarstva?
Kazem ne treba ukinuti ministarstvo, ali tog pomocnika (imenom i prezimenom) bi mozda trebalo smeniti.
Citat:
kad dobijem na loto-u dacu coveku pola kile da ga gledam u formuli
Pazi sta si rek'o :)
"Dzaba puna usta molitve ako je srce prazno" - Sv. Vladika Nikolaj Zicki
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????10.03.2005. u 22:49 - pre 231 meseci
Schumi da je rodjen u Srbiji vozio bi crveni trolejbus GSPa...i on je uz pomoc para i njemacke drzave usao u F1.
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.pandemicstudios.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????10.03.2005. u 23:00 - pre 231 meseci
Citat:
Schumacher was born in Hürth (close to Cologne). He began racing karts at the age of four in a home-made kart built by his father, Rolf, who managed the local karting track (located in Kerpen, Schumacher's hometown). He obtained his first license, and began racing competitively, by age twelve. Between 1984 and 1987, Michael won numerous German and European kart championships, including the Formula Konig series. 1988 saw Schumacher race in the Formula Ford series, while the next two years he competed in the German Formula 3 series, winning the title in 1990. In 1991, he continued up the racing ladder, racing in the Formula 3000 championship in Japan. He also dabbled in the German Touring Car championship in the early 1990s, winning races in Mexico City and at Autopolis.

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher

Da li neko ima biografiju Miloša Pavlovića?
Koje je Evropske šampionate osvajao?
U kojim kategorijama?

 
Odgovor na temu

perrke
petar maricic

Član broj: 47283
Poruke: 21
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.plam.rs


Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????11.03.2005. u 11:14 - pre 231 meseci
Bilo je ovde i veoma pametnih, ali i totalno glupih poruka. Slučajno znam Miloša i evo kako stvari stoje.

1. On nema menadžera jer su ga ranije pravarili, a danas mu kažu, nađi ti pare, a ja ću ti biti menadžer. Ali i to će se uskoro promeniti.

2. Njegov najveći problem je što je iz Srbije. Njega neće sponzorisati niko iz inostranstva jer tamo imaju svoje vozače. Znači treba tražiti sponzore ovde.

3. Zepter mu je bio sponzor, ali tu jednostavno nije sve bilo čisto. Ispaljen je. Pitanje je samo zašto?

4. Miloš je 'Super licencu' stekao još pre dve godine kada je osvojio šampionat italijanske Formule 3, i ima više nego dovoljno referenci i kvaliteta da vozi u F1, u to nemojte da sumnjate.

5. On želi da u F1 uđe kao plaćen vozač, a ne kao neko ko plaća i to može da postigne u sledećoj sezoni ako bude imao odgovarajuće uslove (novac).

6. MILOŠ NE TRAŽI NOVAC NA POKLON. SVE ŠTO MU BUDE DATO, VRATIĆE SA KAMATOM.

Za dodatne informacije posetite www.milospavlovic.com
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????11.03.2005. u 11:57 - pre 231 meseci
Citat:
perrke
6. MILOŠ NE TRAŽI NOVAC NA POKLON. SVE ŠTO MU BUDE DATO, VRATIĆE SA KAMATOM.

Za dodatne informacije posetite www.milospavlovic.com


Pa ako vraca novac sa kamatom sto se onda zajebava sa trazenjem investitora.. Lepo nek ode u banku, kredit na 5 godina, rata tolika, kamata tolika, pa izvoli...

Ali naravno to ne radi jer recenica "vratice sa kamatom" na Srpskom jeziku ne znaci bas mnogo, za razliku od ostalih jezika, pa se zato i traze Srpski investitori koji razumeju Srpski jezik... Kod svih drugih (ukljucujuci tu i Zeptera), ta recenica ima neku tezinu, pa ne moze svako da je izjavi, a bogami i da poveruje u to...
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????11.03.2005. u 18:19 - pre 231 meseci
Ja sam reko svoje
 
Odgovor na temu

Jelcha
:::Hyperspace:::

Član broj: 38806
Poruke: 80
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????11.03.2005. u 23:01 - pre 231 meseci
Nema te banke koja ce odobriti kredit od 0.5mil eur za fizicko lice. Te pare se izdaju za privredne projekte (koji se studiraju mesecima da bi se utvrdila opravdanost investicije) i uz hipoteku koja mora biti dva puta veca od kredita.
"Dzaba puna usta molitve ako je srce prazno" - Sv. Vladika Nikolaj Zicki
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1? - Srbija dobija prvog vozača Formule 121.03.2005. u 22:25 - pre 231 meseci
Srbija dobija prvog vozača Formule 1
Brži od Batona

Miloš Pavlović, 24-godišnji Beograđanin, naš najuspešniji automobilista svih vremena. Jedini Srbin sa superlicencom, dozvolom sa kojom se može voziti Formula 1, danas je na korak od najbržeg cirkusa. Braća Šumaher, Alonso, Montoja, Kultard, Baton, Miloš Pavlović. Zvuči neverovatno?

- Nažalost, za sve, sem za nas vozače, F1 je samo jedan veliki biznis. Da bi danas bio izabran, pored talenta moraš da imaš i ostalo - ozbiljnog sponzora, jaku podršku svoje zemlje, interesantno tržište. Meni neke od ovih komponenata trenutno nedostaju. Svi vozači F1, počev od Fanđa, imali su podršku svojih vlada, pre svega logističku. Ni za jednu vladu na ovome svetu ne može biti problem da nađe jednog ozbiljnog sponzora, pogotovo kada se radi o tako velikom biznisu - počinje Miloš razgovor za „Blic“.

Razvoj njegove karijere i dosadašnji rezultati identični su ili bolji u odnosu na vozače koji su trenutno u Formuli 1, a niko sa ovog područja, uključujući celu istočnu Evropu, nije postigao više.

- Najsrećniji sam bio kada sam se kao najmlađi prvak sveta u kartingu popeo na pobedničko postolje na stazi „Suzuka“ u Japanu i osvojio „Trofej Ajrtona Sene“. Danas mi taj trijumf još više znači jer sam iza sebe ostavio i Džensona Batona, sadašnju zvezdu Formule 1 iz ekipe BAR.

Kada prvi put razgovarate sa Milošem, pitate se kako je tako tih i povučen mladić došao na ideju da se bavi tako rizičnim sportom.

- Proleća 1991. godine otac me je poveo u šetnju. Tog dana do mene je doleteo jedan papirić na kome se reklamirala karting staza na Adi Ciganliji. Na moje insistiranje, otac me je odveo, i tako je sve počelo. Mislim da lepša igračka za jednog klinca od kartinga ne postoji i u početku sam ga shvatao kao igru. Ali kasnije je došla prva trka, pa druga, a ja sam otišao samo jedan korak napred, i to je bilo presudno. Za mene je karting od samog početka bio nešto posebno.

Mladi Pavlović jedan je od najlepših i najprivlačnijih srpskih sportista. Na svakom koraku pleni pojavom. Šta Miloš radi kada nije na stazi?

- Nemam posebna pravila što se tiče slobodnog vremena, drugarstva ili devojaka. Smatram da su ovo najlepše vrednosti u životu, važno je biti spontan i iskren. Trenutno nisam u vezi jer nemam vremena da se posvetim bilo čemu, a da to nije auto-sport. Moj tip devojke? Da bude ono što jeste, iskrena pre svega. Volim da se vratim u svoj rodni grad, to mi daje snagu. Beograd je za mene poseban.

Skijanje je jedno od omiljenih Miloševih hobija i on, kao i legenda najbržeg cirkusa, svake zime kondiciju održava na nekoj od planina.

- Znam da skijam, i to dosta dobro. Da li sam u skijanju brži od Šumahera? Hm… Nisam siguran, ali radim na tome da budem brži od njega na stazi (smeh).

Miloš Pavlović je trenutno na prekretnici u karijeri. Ono što mu nedostaje jeste podrška države i veliki sponzori, koji ga na sve načine ignorišu. Da li zbog neobaveštenosti ili nečeg drugog, ali činjenica koja se ne može prenebregnuti jeste da vozač u Formuli 1 uglavnom postaje „preduzeće“ sa godišnjim obrtom od 500 miliona dolara.

- Ove godine imam nameru da se takmičim u šampionatu „World Series by Renault 3000“, koji je zamišljen kao najprestižnije takmičenje posle Formule 1. Pobednik kao nagradu dobija test u Formuli 1 sa timom Renoa, ali meni, da bih uopšte startovao, nedostaje 420.000 evra, što je mala suma u odnosu na ono što bih ja doneo sponzoru ulaskom u jedan od bolida F1. Ovo je jedini put da uđeš u F1 bez novca, to jest da budeš izabran samo zato što vrediš kao vozač.
Ana Krstić
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.pandemicstudios.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????21.03.2005. u 23:29 - pre 231 meseci
Citat:
Ovo je jedini put da uđeš u F1 bez novca, to jest da budeš izabran samo zato što vrediš kao vozač.

Ovo je najbolji način za ulazak u F1... Da mu neko plati ulaz u F1 uvek bi mu prebacivali da mu je neko platio to i da ustvari ništa ne vredi kao vozač. Ovako ako se sam dokaže i uđe u F1 niko nikada(!) neće moći da mu prigovori bilo šta. Ja mu iskreno želim uspeh u Renault 3000 šampionatu!

Branimir

 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????22.03.2005. u 07:50 - pre 231 meseci
Citat:
Jelcha: Nema te banke koja ce odobriti kredit od 0.5mil eur za fizicko lice. Te pare se izdaju za privredne projekte (koji se studiraju mesecima da bi se utvrdila opravdanost investicije) i uz hipoteku koja mora biti dva puta veca od kredita.


O tome se i radi... Da je to toliko sigurna 'investicija' kako se predstavlja, onda mu ne bi bio nikakav problem i da kao vanzemaljac podigne kredit... Banku stvarno ne zanima dali si ti fizicko ili pravno lice... Banku zanima samo da li ti mozes da vratis taj kredit...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Milos Pavlovic u FORMULI 1????

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21783 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.