Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Milos Pavlovic u FORMULI 1????

elitemadzone.org :: MadZone :: Milos Pavlovic u FORMULI 1????

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21785 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.yubc.net.



+2 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????22.03.2005. u 22:29 - pre 231 meseci
Pa naravno da banku zanima da li mozes da vratis kredit...banke uvek vrse procenu rizika, tj. gledaju kolike su sanse da ti taj kredit nikad ne vratis...Airton Sena je (po meni) bio najbolji u tom poslu (automobilizmu)...pa ipak, ne bi uspeo da vrati kredit :(
asutomobilizam je suvise rizican i nepouzdan sport sto se tice kreditiranja... mozes da se rodis u autu, i da imas 4 ruke i 4 noge za voznju pa da ipak ne uspes...jer npr. imas lose gume na bolidu :)))
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????18.09.2005. u 08:49 - pre 225 meseci
[fun]

Kragujevačka "Zastava" je odlučila da se aktivnije uključi u pripremu mladog trkača za narednu, šampionsku sezonu u F1 cirkusu.
Na slici je njihov skromni doprinos, tajno oružje srpske privrede!"



[/fun]

Elem, kako mu ide na šampionatu sada, Milošu se dobro ne piše! Tim mu je bezveze, mada on vozi prilično solidno. Te trke pokatkada liče na opšti krkljanac i kao da su organizovane u Srbiji...

Safety car pravi veću kilometražu od nekih trkača...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
212.200.107.*



+11 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????18.09.2005. u 13:50 - pre 225 meseci
Zasto se onda ne obrati gdji Slavici Ekleston ?
 
Odgovor na temu

floydauto

Član broj: 68788
Poruke: 14
213.244.197.*



Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????24.09.2005. u 13:57 - pre 225 meseci
Država je već uložila u njega. Ako niste obavešteni i dosadašnju njegovu zajebanciju smo mi platili, trenutno ga sponzorišu NIS Jugopetrol i PTT, a vi vidite ko to plaća. U Srbiji ima mnogo boljih vozača od pomenutog gospodina ali nemaju tako jake promotere pa nisu ni blizu F1. Tako da je ta priča oko pomoći države nesrećnom mladom čoveku i stvarno postala previše bljutava.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????24.09.2005. u 14:01 - pre 225 meseci
A ti si 100% siguran i imas konkretan dokaz da u Srbiji ima boljih vozaca od "pomenutog gospodina"?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????18.01.2007. u 17:51 - pre 209 meseci
Citat:
16.01.2007, BEOGRAD
Izvor: PRESS
SRBIN IDE U FORMULU 1!

Vlada Srbije stvara "sponzorski pul" koji će da pomogne ulazak MILOŠA PAVLOVIĆA u "najbrži cirkus"! Najveće državne kompanije finansiraju projekat! Pavloviću je u startu potrebno POLA MILIONA EVRA za ulaz u Formulu 1. Berni Eklston lično obećao da će podržati Miloša



Miloš Pavlović

Vlada Srbije oformila je "sponzorski pul" koji će omogućiti Milošu Pavloviću da postane prvi Srbin u Formuli 1, saznaje Press! Jedini naš vozač koji ima licencu za "najbrži cirkus na planeti" dobiće maksimalnu finansijsku podršku, a prema našim saznanjima, Miloš se obavezao da će i sam obezbediti deo novca koji mu je potreban za ispunjenje "dečačkog sna".

Realizacija projekta ubrzana je posle posete Bernija Eklstona Srbiji, a sam gazda Formule 1 obećao je da će podržati ulazak Pavlovića u "najbrži cirkus".

- Vlada Srbije će pomoću posebnog "sponzorskog pula", koji čine najveće državne kompanije, potpuno stati iza Pavlovićevih ambicija da postane vozač Formule 1. Svesni smo koliko bi to značilo i za afirmaciju Srbije i zato ćemo mu pomoći. Ipak, nije mala stvar imati Srbina u tako atraktivnom takmičenju - rečeno je Pressu u Vladi Srbije.

Prema grubim procenama, Milošu Pavloviću je za narednu sezonu potrebno najmanje 500.000 evra, a najveći deo tog novca trebalo bi da obezbede poznate srpske firme kao što su NIS, "Telekom Srbija" i "Dunav osiguranje", koje su i u prethodne dve godine dosta pomagale Pavloviću u Formuli Reno. Sa rešenim finansijskim problemima Miloš bi mogao da se fokusira samo na takmičenje i da konačno ostvari rezultate koji bi mu obezbedili poziv nekog od timova Formule 1.

- Ja u ovom trenutku gledam samo prema F1. Samo ću tako sebe videti ostvarenog u ovom poslu. Meni voz nije prošao, ni u najboljim uslovima nije lako doći do jednog od 22 sedišta u nekom od bolida Formule 1. Spreman sam na velika odricanja, i kroz to prolazim svake godine. Imam rezervni plan, mogu već sada do vozim kao plaćen vozač u kategorijama koje nisu za potcenjivanje. Ali, ja želim F1, to je moj krajnji cilj. Ako želiš tamo, moraš da budeš spreman na sve. F1 je veoma sebična. Ako uspeš, sve će se vratiti, ako ne, bar znaš da si sve pokušao - izjavio je nedavno Pavlović.

Miloš Pavlović definitivno nije čovek koji će lako da odustane od svog sna. Mnogo je žrtvovao, počevši od toga da je još kao dečak pre više od deset godina napustio Beograd i otišao u Italiju, pa do dokazivanja u kartingu, Formuli Opel i Formuli 3, u kojoj je osvojio šampionsku titulu. Uz pomoć Vlade Srbije svakako će sve da mu bude lakše jer će imati priliku, a njegovo je samo da je iskoristi.
E. P


E, nek' je živ i zdrav, samo i to da doživim!

Pozdrav!

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????18.01.2007. u 18:14 - pre 209 meseci
Sumnjam da ce Milos doci do nekog tima F1 osim kao test vozac. U njegovom intervjuu koji je dao u Jutarnejm programu(ili BG hronici-ne znam tacno), na pitanje voditeljke da li je sa Eklestonom razgovarao o njegovom angazmanu u F1, tako je vesto izbegao direktan odrecan odgovor da je to bilo veoma vidljivo. Tacnije, delovao mi je kao da i sam zna da je to veoma teska i skoro nemoguca misija za njega...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Milos Pavlovic u FORMULI 1????20.08.2007. u 09:34 - pre 202 meseci
Politika:

"Najbolji srpski automobilista, vozač ekipe Drako Rejsing Miloš Pavlović pobedio je u trci za Veliku nagradu Belgije, koja je juče vožena u Spa Frankošampu, u takmičenju za svetski šampionat Formule Reno. Pavlović je do sada vozio 43 trke, a ovo mu je prva pobeda u karijeri. Pavlović je trijumfovao ispred Bena Henlija iz ekipe Prema Pauertim i člana Intervetena Salvadora Durana.

„Loše sam počeo vikend, imali smo dosta problema sa bolidom, a i ja sam loše vozio. Borba sa Benom je bila fantastična, a na kraju sam ipak uspeo da izdržim njegov pritisak i sačuvam pobedu”, rekao je Pavlović.

Pavlović posle pobede u Belgiji, sa 72 boda, zauzima četvrto mesto u generalnom plasmanu, sa samo šest bodova zaostatka za vodećim Alvarom Parenteom.
(Tanjug)"

[objavljeno: 20.08.2007.]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Milos Pavlovic u FORMULI 1????

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21785 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.