Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20772 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.83.beocity.net.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!30.03.2005. u 23:23 - pre 232 meseci
Nesto nisam siguran, ali cini mi se da je takav zakon postojao i pre, a mozda jos uvek postoji, posto sam cuo za takve epizode gde su panduri navodili takvo nesto.

Drugo izgleda da nam se drug staljin vratio u liku pandore.
ideja zatrpavanja dece raznim obavezama, stvaranje strahopostovanja prema roditeljima, nabijanje kompleksa nize vrednosti deci su po meni krajnje debilne i takvi ljudi bi trebalo da se lece.

resenje - edukacija

dok sam bio u osnovnoj, nsatao je veliki narko-boom, tj. porast broja narkomana.
svko vece na lokalnoj televiziji smo imali priloge iz raznih lecilista i savetovalista za narkose. u skolama 1-3 casa sedmicno smo provodili gledajuci emisije ili slusajuci razna predavanja o narkomanima i dobijali smo poprilicno izostrenu sliku o njihovom zivotu i o tome kako zavrsavaju.

ono sto je svima jasno jeste za svaka zabrana stvara zelju da se ta zabrana prekrsi

6 osnovne - moj stari (inace strastveni pusac) baca mi kutiju cigara na sto: "ako ces da pusis, evo ti uzmi, ali ne zelim da te vidim da se krijes po coskovima i pusis"

danas ne pusim, ne drogiram se (sem kafom), lezem u 2-3 ujutro, ali ustajem u 7-8 i radim.


"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Force
Zemun

Član broj: 50211
Poruke: 200
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 00:00 - pre 232 meseci
Citat:
Deep|Blue:ono sto je svima jasno jeste za svaka zabrana stvara zelju da se ta zabrana prekrsi



Upravo to ce se i desiti ako uvedu zakon...Klinci ce izlaziti posle ponoci i bice u fazonu "Ja sam faca sto idem posle ponoci" I tako ce svi i bla bla.Tako isto na primer sa cigarama..pusim i sad sam faca lol i eto sad puse klinci od 13-14 godina jer oni misle da su "face"..tako ce i sa ovim biti.I sta ce sa zakonom biti?Nista..
May the force be with you!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.vdial.verat.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 14:51 - pre 232 meseci
Pa da, treba ponuditi mladima alternativu, ali pre toga treba promeniti drustvo, i celu situaciju u drustvu. Jer sta vredi sto cete ponuditi neke van nastavne aktivnosti, kad ti mladi ljudi nemaju dalju perspektivu...


Mnogo je zasrano u ovoj drzavi, i sad to treba debelo da se pocisti, i to nece ici tako brzo, nazalost
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Silenoz
Erkekjetter Silenoz
DEEP IN THE CARIBBEAN...

Član broj: 43556
Poruke: 215
213.244.197.*



+1 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 16:56 - pre 232 meseci
Svi pricaju kako nesto treba promeniti: sistem, drzavu, vrednosti, decu...
U ovoj temi ima bar 15 poruka gde se kaze da moramo da se menjamo, da je sve otislo u 3 lepe. Ajde neko da napise sta konkretno treba da se promeni i kako.

1. treba promeniti to i to, tako i tako
2. treba promeniti to i to, tako i tako
3.
4.
5.
6.
7.
.
.
.
Napisite ovako 10-15 predloga pa da vidimo dalje.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 20:08 - pre 232 meseci
Naveo bih ja mnooogo više od 15 takvih predloga, ali... Pravilnik ES-a...... :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 21:46 - pre 232 meseci
Ja se iskreno nadam da ce Narodni Pokret "5.oktobar" nesto promeniti. Vesna Pesic je u Meksiku "napunila baterije" i sada je spremna da nastavi tamo gde je Djindjic stao.
Evo i danas je povredjen jedan tinejdzer u sred dana?! Da covek ne poveruje? Pa ti momci ce se poubijati na ulici!
 
Odgovor na temu

Silenoz
Erkekjetter Silenoz
DEEP IN THE CARIBBEAN...

Član broj: 43556
Poruke: 215
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 22:43 - pre 232 meseci
Citat:
BytEfLUSh: Naveo bih ja mnooogo više od 15 takvih predloga, ali... Pravilnik ES-a...... :)


Kada to kazes da li to znaci da znas i nacin resavanja tih problema, kao i ime osobe ili institucije koja treba da se pozabavi time?
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!31.03.2005. u 23:25 - pre 232 meseci
Da, znam način rešavanja tih problema, mogu da imenujem i osobe koje predstavljaju problem, a što se eliminisanja problema tiče, rado bih ja to uradio.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zabrana izlaska maloletnicima posle ponoci!!!!!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20772 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.