Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni

elitemadzone.org :: MadZone :: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9075 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 17:53 - pre 232 meseci
Kupio sam za 60 din. onu mirisljavu jelku na benzinskoj pumpi i okacio je u kuciste, rezultati su izvanredni, kada neko pita sta mirise ja mu na to odgovorim racunar, a on nabije nos kod napajanja i stvarno vidi da je tako.

Probajte mozda vam se svidi.


[Ovu poruku je menjao secret dana 29.03.2005. u 20:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 17:58 - pre 232 meseci
hm... nikad mi ne bi palo na pamet...

moracu da probam s nekim mirisom koji ne podseca na wc (kao vecina tih jelkica sa pumpi)....
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.nat-pool.ni.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 19:35 - pre 232 meseci
hehe nije losa ideja samo da ne pretera nekima komp radi 24 sata :)
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

sadux

Član broj: 5320
Poruke: 968
*.ptt.yu.

Jabber: sadux@elitesecurity.org
ICQ: 337176241


+1 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 19:41 - pre 232 meseci
e brate genijalno..car si..
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 20:00 - pre 232 meseci
Nisi trebao to javno da kažeš.Već vidim kompjuterske kompanije koje nude "specijalna mirišljava kućišta" za 20 evra veću cenu od običnih, a u njima jelkica od 60 dinara :)))
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
*.gromnet.net.



+10 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 20:12 - pre 232 meseci
Ili josh gore, sa svecom shto upija dim od cigareta... To bi tek bio hit. Samo da se ne zapali kompjuter .
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.dialup.blic.net.



+4 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 20:44 - pre 232 meseci
Bila bi dobra ideja da ti mirisi nisu otrovni. Ja ih ne bi stavljao na promaju.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.ppp-01.sa.lol.ba.



Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 21:04 - pre 232 meseci
Ali pazi da ta jelka ne postane vatrena , jer nikad se nezna... ostavis racunar da radi sam, dodjes kuci a nema vise kuce u stvari ima ali neprepoznatljiva na prvi pogled...
A sad ozbiljno , kakva je opasnost da se zapali ? u topicu pise U KUCISTE a bogami dole se razvijaju velike temperature...

Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 21:16 - pre 232 meseci
Citat:
Bila bi dobra ideja da ti mirisi nisu otrovni. Ja ih ne bi stavljao na promaju.

Jel imaš nekih opširnijih informacija o tome ? Zanima me jer koristim te jelkice u kolima (a i mnogi ljudi koje znam), a leti obično otvaram prozore u toku vožnje što ume da stvori promaju :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
213.244.212.*

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 22:21 - pre 232 meseci
Citat:
GMC
A sad ozbiljno , kakva je opasnost da se zapali ? u topicu pise U KUCISTE a bogami dole se razvijaju velike temperature...


po meni nikakva...ne stavljas ti to na cpu,ako ta jelka moze na suncu da izdrzi 40-50 stepeni sto ne bi mogla i u kucistu na tih 35-40 stepeni?
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 22:37 - pre 232 meseci
S tom razlikom sto u kolima na suncu pored dobrog izvora toplote (sunce) ima i jos bolje hladjenje (otvoreni prozori) i to u kolima nije isto kao i kada stavis to parce kartona u kuciste koje ponekad drnda negde i 24/7

Ipak je to za mene kocka....
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 22:45 - pre 232 meseci
Pa ta jelka ne mirise samo kad su otvoreni prozori :)
zamisli kad ti auto ostane na suncu ceo dan ;) u sred leta na +40 ;))))

inace jelkicu nikad...od tog mirisa mi krece pegla iz momenta :)
jos mi samo fali da smrdi iz kompjutera.. :)
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 22:52 - pre 232 meseci
Slazem se neco, pravi miris je miris kablova....
a inace, sto se tice auta, pa tamo stoji jelkica u 100-nak litara prostora, ovde u kucistu je sabijena u ono malecko kuciste, blizu izvora toplote...rizicno, bar za oprezna coveka
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

IvanaZR

Član broj: 47913
Poruke: 36
*.absolutok.net.



Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 23:10 - pre 232 meseci
Evo gledam gde da zabodem jelkicu u lap-top ;)
Salim se, mislim da to i nije bas tako dobra ideja da ne bi dobio isprzenu jelkicu ili jos po nesto u kucistu...nikad se ne zna....Mislim koji je to fazon da ti mirise kuciste...mislim to je fora kao sa onim mirisljavim hemijskim olovkama...pa aman time se pise sta ima to da mirise....tako i ovo........
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
*.gromnet.net.



+10 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 23:30 - pre 232 meseci
Ma bre, nema shanse da se zapali ta jelkica. Ako imate front fan prilepljen, taman okachite o neki kabl (preporuchljivo IDE) i ono pirka, shiri mirise... . A mirisa ima 100, ne morate da uzmete onaj shto vas nervira, ima prilichno lepih i blagih mirisa... A opet ako ste skeptichni, vi lepo iza kucishta okachite jelkicu taman tamo gde izduvava napajanje... Slichan efekat... A mozhda je ipak ovo totalno glupa tema... Al' eto, nemam pametnijeg posla u pola 1 ujutru... A idem i da spavam iovako... Laku noc.
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 23:36 - pre 232 meseci
Citat:
Marenović Slaviša: Slazem se neco, pravi miris je miris kablova....
a inace, sto se tice auta, pa tamo stoji jelkica u 100-nak litara prostora, ovde u kucistu je sabijena u ono malecko kuciste, blizu izvora toplote...rizicno, bar za oprezna coveka


Pa mozda ako covek radi za racunarom dok sedi u kucistu.

Drugo nikada ne bih u svojoj sobi palio plinsku pec kada bi postojao rizik od planjivanja jelke. Valjda bi kuciste tada moglo da zagreje i halu sportova a kamoli kuciste od 10 litara.
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni29.03.2005. u 23:40 - pre 232 meseci
Ali i ja sam ovde primetio veliki nedostatak:
Sada mi smrdi predsoblje :)
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni30.03.2005. u 00:18 - pre 232 meseci
Jel' smrdi il' miriše?
Nisi valjda već izgustirao miris?
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni30.03.2005. u 00:58 - pre 232 meseci
Pa jes' brate, vec sam zadnju stranu kucista okrenuo prema sebi da mi mirise i taman se naviknem kad ono ja odoh u predsoblje a ono mi nesto smrdi :)
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.dialup.blic.net.



+4 Profil

icon Re: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni30.03.2005. u 02:25 - pre 232 meseci
Citat:
Jel imaš nekih opširnijih informacija o tome ? Zanima me jer koristim te jelkice u kolima (a i mnogi ljudi koje znam), a leti obično otvaram prozore u toku vožnje što ume da stvori promaju :)

Nemam. Ranije sam na jednom mirišljavom spreju pročitao da je otrovan i da se ne stavlja u ventilaciju.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kupio sam mirišljavu jelku na benzinskoj pumpi i okačio je u kućište, rezultati su izvanredni

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9075 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.