Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uputstvo za COROMETRICS 116

elitemadzone.org :: TechZone :: uputstvo za COROMETRICS 116

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gavrantije

Član broj: 52384
Poruke: 26
213.244.208.*



+33 Profil

icon uputstvo za COROMETRICS 11607.04.2005. u 23:04 - pre 232 meseci
kupio sam preko E-bay-a,fetalni monitor iliti CTG u SAD.Monitor je uredno stigao,ali bez uputstva.Pokusao sam da ga nadjem na netu ali nema.Problem je izgleda u tome sto je dosadasnjeg proizvodjaca COROMETRICS MEDICAL SYSTEM progutao GENERAL ELECTRIC i izbacio redizajniran model pod nazivom GE COROMETRICS 120,naravno sa astronomskom cenom.Funkcije su potpuno iste ali ni za njega nema nigde uputstva.Snalazim se nekako,ali ne koristim sve funkcije koje ima.Ima li neko ideju kako da dodjem do uputstva ili neko mozda ima isti uredjaj(ili jedan ili drugi),a samim tim i uputstvo?

Sada dve,tri reci o samom forumu,posto mi je ovo prvo pisanje.Bio sam na kojekakvim forumima i ubrzo gubio interesovanje iz raznoraznih razloga,da ih ne nabrajam.Necu ni vas da hvalim,jer imate gomilu pohvala tipa:najbolji ste...itd,itd...
Ono sto zaista nisam ocekivao od jednog foruma,narocito ne od jednog ovako ozbiljnog je to da cu se smejati koliko sam se smejao.Poceo sam da listam teme,ostao jedno 6 sati,naravno i kada sam dosao do Elite Security bisera,GE-COOlERA i ostalih, plakao sam od smeha-naravno sto rekao trooper,bez ikakve namere da uvredim autore ovih tema,jer po meni je to i razlika od ostalih foruma koji uglavnom zavrsavaju u masturbaciji i psovacini i zatim se ugase.Ovako se pojavi neki klinac koji pita"kako da skinem neciji broj kreditne kartice",dobije odgovor"odes i skines",razbije monotoniju i nastavljamo dalje.

P.S.J***m ti Zarka Radosavljevica i ko ga postavi kao temu,tri sata sam utrosio na njega i njegove budalastine,nego sam zaboravio na tu budalu i iznenadio sam se kada sam video da je jos aktivan,mislio sam da je to daleka,tamna istorija.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: uputstvo za COROMETRICS 116

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.