Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?

elitemadzone.org :: MadZone :: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?

[ Pregleda: 5676 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bondja

Član broj: 10286
Poruke: 167
*.adsl.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 11:40 - pre 231 meseci
Ok, nabavio sam Half Life 2 (DVD), koji radi, ali me intersuje kako da pokrenem Counter Stirke? Ne interesuje me online igranje nego u lokalu (mreza, vise racunara)?

Svako objasnjenje, link itd je vise nego dobrodoslo... : )))

PS: HL2 je SJAJNA IGRA, prosto mi zao sto sam je nabavio (ne)legalno tek sada...

 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 15:07 - pre 231 meseci
Koji Counter-Strike hoćeš da igraš u lanu.Source ili 1.6?
 
Odgovor na temu

bondja

Član broj: 10286
Poruke: 167
*.adsl.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 15:16 - pre 231 meseci
Source! ( 1.6 sam igrao), Izvinjavam se ako sam bio nejasan... : )
 
Odgovor na temu

Sunjalo

Član broj: 24330
Poruke: 298
*.metrohive.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 17:35 - pre 231 meseci
izvuces na desktop ikonicu hl.exe pa na nju desni klik i propeties i u target u nastavku onog vec postojeceg dodas -console -game cstrike
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 19:53 - pre 231 meseci
ma source zakon ,kad jednom probash ne mozesh da se vratish na 1.5 ili 1.6,

nego ima dosta stvari inace "sifre" su drugacije evo neke

mp_restartgame 1
mp_forcecamera 1

e nisam odavno igrao pa zaboravio (zatvorena igraona).
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 21:02 - pre 231 meseci
Citat:
fade: ma source zakon ,kad jednom probash ne mozesh da se vratish na 1.5 ili 1.6,
Kod mene je baš suprotno.Po meni je s***** jer je suviše spora pa i nije više takmičarska pa se zbog toga i ne igra baš nešto preterano kod nas i u svetu.
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?20.04.2005. u 22:44 - pre 231 meseci
Odgovor na pitanje:

Napraviš Shortcut za hl2.exe i u Propertiesu u putanji dodaš " -steam -console -game cstrike"
 
Odgovor na temu

bondja

Član broj: 10286
Poruke: 167
*.adsl.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?21.04.2005. u 09:12 - pre 231 meseci
@KOLE89 HVALA!!! Ulepsao si nam dan!

E sad postajem dosadan... kako dodajem botove (da popunim server), ili jednog po jednog.... Ako imate jos nekih "komandi" bilo bi super!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.107.EUnet.yu.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?21.04.2005. u 14:38 - pre 231 meseci
Citat:
KOLE89: Odgovor na pitanje:

Napraviš Shortcut za hl2.exe i u Propertiesu u putanji dodaš " -steam -console -game cstrike"
Sunjalo je napisao par postova iza tvog.
Citat:
bondja: Ako imate jos nekih "komandi" bilo bi super!

BOT CONTROL
bot_difficulty [0-3]
This cvar determines the difficulty of all newly created bots (existing bots will retain the difficulty setting they were created with). Zero = easy, 1 = normal, 2 = hard, 3 = expert. Difficulty values higher than 3 are reset to 3.

bot_quota <minimum number of bots>
Setting this cvar to a nonzero value will cause the given number of bots to be maintained in the game. If a bot is kicked, a new bot will be added to maintain the quota. To disable the quota, set it to zero.

bot_prefix <string>
The given <string> will be prefixed to all subsequently added bot names. This is useful for "clan-tagging" bots.

bot_join_team [ct, t, any]
Determines which team the bots will join.

bot_join_after_player [0,1]
If nonzero, the bots will wait to join the game until at least one human player has joined.

bot_allow_pistols
bot_allow_shotguns
bot_allow_sub_machine_guns
bot_allow_rifles
bot_allow_machine_guns
bot_allow_grenades
bot_allow_snipers
bot_allow_shield
All of the "bot_allow" cvars can be either 0 or 1. If zero, the bots will not buy or use the given category of weapon.

bot_allow_rogues [0,1]
If nonzero, allows bots to occasionally "go rogue". Rogue bots just "run and gun", and will respond to all radio commands with "Negative".


NAV MESH EDITING
bot_nav_edit [0,1]
Setting this cvar to 1 allows hand-tuning of the bot's navigation mesh. Once edit mode has been activated, the bot_nav_* commands can be used.

bot_nav_zdraw <height value>
This value determines how high above the ground to draw the "nav mesh" when in nav edit mode. If the terrain is very irregular or highly sloped, it can be useful to increase this value to 10 or 15. The default value is 4.

bot_quicksave [0,1]
If nonzero, the analysis phase of map learning will be skipped. This is useful when iteratively hand-tuning nav files. Note that withough this analysis, the bots will not look around the world properly.


DEBUGGING
bot_walk [0,1]
Force all bots to walk (disallow running).

bot_stop [0,1]
If nonzero, all bots will stop moving and responding.

bot_show_nav [0,1]
If nonzero, the nav mesh near each bot is drawn.

bot_show_danger [0,1]
If nonzero, the "danger" in each nav area is draw as a vertical line. Blue lines represent danger for CTs, and red lines are danger for Ts.

bot_traceview <value>
Used for internal debugging of bot navigation.

bot_debug <value>
Used for internal debugging of bot behavior.

Ovo su ti osnovne a ostale ti nisu važne ako ne edituješ nešto.Poz;)
 
Odgovor na temu

bondja

Član broj: 10286
Poruke: 167
*.adsl.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?22.04.2005. u 08:17 - pre 231 meseci

Hvala, na odgovoru, ali opet nove zavrzlame.... : (
Dodao sam botove, otvorio cbble mapu, ali oni samo stoje... ne krecu se ... Jesam li nesto propustio, neka komanda da ih aktiviram, ili sta.... ?

Pored toga, ima veoma malo mapa (1.6 je bilo mnoooogo vise.......) jel postoje dodatne mape za source CS? (neki link plz)

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?22.04.2005. u 08:43 - pre 231 meseci
to se jedino igra kod nas ,po cemu je to spora ,meni se bash svidjsaju efekti ,realnije mi je od 1.5 ili 1.6 ,razliku je se dosta od 1.5 ,po nisanjenju i kretanju itd .. ali jedna jedina stvar me nervira sto nema u 1.5 F2 kada kupujesh sve sto si kupio iz prethodne runde ,dobra stvar ,samo 1.5 nema.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.agrifaculty.bg.ac.yu.



+3 Profil

icon Re: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?22.04.2005. u 13:56 - pre 231 meseci
Citat:
bondja: Hvala, na odgovoru, ali opet nove zavrzlame.... : (
Dodao sam botove, otvorio cbble mapu, ali oni samo stoje... ne krecu se ... Jesam li nesto propustio, neka komanda da ih aktiviram, ili sta.... ?

Probaj Bot_zombie 0 ili Bot_stop 0

Citat:
bondja: Pored toga, ima veoma malo mapa (1.6 je bilo mnoooogo vise.......) jel postoje dodatne mape za source CS? (neki link plz)

Mislim da bi ti Google pomogao dosta.....

Citat:
fade: to se jedino igra kod nas ,po cemu je to spora ,meni se bash svidjsaju efekti ,realnije mi je od 1.5 ili 1.6 ,razliku je se dosta od 1.5 ,po nisanjenju i kretanju itd ..
Ja još nisam video u nekoj igraonici ili klanski meč a da se igra CS Source.Jednostavno većina ga ne voli pa je zato CPL uveo i paralelni 1.6 turnir.

Citat:
fade: ali jedna jedina stvar me nervira sto nema u 1.5 F2 kada kupujesh sve sto si kupio iz prethodne runde

Gledaj da te manje ubijaju
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Counter Strike (network) iz Half Life 2 - kako?

[ Pregleda: 5676 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.