Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?
(Zaključana tema (lock), by Kernel-1)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 28674 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

micto
Milan Tomić
Termoelektrane Nikola Tesla - mirovanje
staža zbog civilne službe
Beograd

Član broj: 49184
Poruke: 50
*.beotel.net.



+1 Profil

icon Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?20.04.2005. u 22:40 - pre 230 meseci
Trebalo bi da se zenim u julu pa...restoran treba da je u Beogradu.
Ser poeta e ser mais alto...
...e e amar te assim perdidamente,
e s**** alma e sangue e vida em mim,
e dize-lo cantando a toda gente
 
0

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.vdial.verat.net.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?20.04.2005. u 23:21 - pre 230 meseci
Oooooooooo pa čestitamo !!!!!
Ako ćeš do 200 zvanica ja ti toplo preporučujem HOTEL PALACE ,Topličin Venac 21 Beograd
Radio sam kao kuvar 10-ak svadbi tamo i pravo da ti kazem do jaja je,
Svetla se gase,ulazite ti i mlada,za vama trubaci i svi pijete sampanjac ,ziva muzika pre i posle trubaca.........
Hrana je extra
 
0

BettyBoop
Beograd

Član broj: 46079
Poruke: 23
213.244.208.*



Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 01:49 - pre 230 meseci
Zavisi koji deo grada ti treba...ako ti nije bitno da je bas centar imas na Vidikovcu jedan koji je bas namenjen za to, povoljan je, lepo izgleda i mislim da moze da stane i do 300 ljudi. Tip koji ga drzi sve to lepo organizuje, sve se zna kad je sta....samo ako svadbu planiras za jul trebalo bi vec sada da pogledas i rezervises..posto je uvek popunjeno po 2-3 meseca unapred!
Restoran se inace zove Fontana!
 
0

micto
Milan Tomić
Termoelektrane Nikola Tesla - mirovanje
staža zbog civilne službe
Beograd

Član broj: 49184
Poruke: 50
*.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 05:48 - pre 230 meseci
Zaboravih da kazem, bice okop 200 zvanica
Ser poeta e ser mais alto...
...e e amar te assim perdidamente,
e s**** alma e sangue e vida em mim,
e dize-lo cantando a toda gente
 
0

darko123
bg

Član broj: 12005
Poruke: 16
*.ear.eu.int.



Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 10:22 - pre 230 meseci
Neznam u kom kraju zelis, ali ako si blizu brda, onda definitivno kamp kosutnjak,
ja sam tamo pravio, 280 ljudi, prelepo.
Ne zaboravi : za dobru svadbu kljuc je dobra muzika!
Srecno
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 11:29 - pre 230 meseci
Restoran "Zaplet" na Crvenom Krstu/Vracar nije skup,a veoma je otmen. Tamo moze da se dobro jede za samo 1 000 dinara po osobi,a sluze jagnjetinu,itd..
Ako zelis da izvedes samo svoje uze drustvo,devojku i prijatelje,na rucak,ili veceru pravi izbor je restoran "Trac" takodje na Crvenom Krstu/Vracar. "Trac" nije skup,i to je veoma intimno mesto za susret sa bliskim prijateljima. Znaci izaberi "Zaplet" ako pozivas mnogo gostiju,a "Trac" ako pozivas intimno drustvance.

Ja mogu da ti budem vodic kroz beogradske restorane jer se uglavnom hranim po njiima tako da mi posalji privatnu poruku i ostavi broj telefona,i ja cu ti preporuciti nekoliko najboljih restorana. Napisi mi koliko zvanica planiras da pozoves,i da li zelis da tvoja svadba bude u opustenoj atmosferi,raspojasana,uz trubace,i arlaukanje pevaljke,ili planiras otmeno vencanje na nivou? To moras da mi napises da bi znao koji restoran da ti preporucim? Takodje mi napisi da li planiras da se sa buducom suprugom povuces u neki od apartmana da predahnete od pijanih gostiju,jer mnogi otmeni restorani mogu da ti obezbede i apartman za mladence?

Srdacno Te pozdravljam,i znaj da je planiranje vencanja ozbiljan posao. Tu nema improvizacije! Zato se ozbiljno pripremi,jer sve mora da funkcionise savrseno!!!
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 11:38 - pre 230 meseci
Dobar izbor je i restoran Doma Vojske na Trgu Slobode u Francuskoj ulici. On nije skup,a veoma je otmen. Taj restoran moze da primi i ugosti tih 200 zvanica koje planiras da pozoves. Prednost tog restorana je sto je u strogom centru gradu,a osoblje je veoma ljubazno i sve je na nivou. Imaju i garderobu. Ja sam bio na jednom vencanju bas u tom restoranu i nemam zamerke. Bilo je na nivou kao i da je vencanje odrzano u Kristalnoj dvorani Hotela "Hyatt Regency". Cestitam Ti!
 
0

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
*.gromnet.net.



+10 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 11:56 - pre 230 meseci
Citat:
Pandora 58: Ja mogu da ti budem vodic kroz beogradske restorane jer se uglavnom hranim po njiima ...


A jogurt ti skup?

Cccc...
 
0

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
195.252.85.*

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 12:00 - pre 230 meseci
Pandora mora u svakoj corbi da bude gay mirodjija :D
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?21.04.2005. u 16:54 - pre 230 meseci
Milane,
Sad sam se vratio sa rucka u restoranu "Zaplet" . Castio sam mog najboljeg prijatelja programera rolovanom jagnjetinom. Medjutim posto je on ekspert za gurmansku hranu,a posebno za jagnjetinu,obecao mi je da ce on sledeci put mene da vodi na jagnjetinu ali u restoran "Kosuta" . Znaci uzmi u obzir i taj restoran jer tamo je hrana vrhunska. Dobar je i "Pastuv" ali tamo su cene astronomske.
Znaci ako ti i tvoji gosti volite jagnjetinu izaberite "Kosutu". U pitanju su samo nijanse. Meni je i ova jagnjetina u restoranu "Zaplet" bila prste da polizes,ali moj prijatelj misli da ima i bolje.
Sve zavisi kakvo vencanje planiras? Prosecna vencanja su obicno parade pijanstva i kica. Ali mozes da organizujes i otmeno vencanje ako se malo vise potrudis.
Drago mi je da se i neki muskarac ukljucio u organizaciju vencanja,jer obicno mladozenja sve to prepusti mladi. Svaka ti cast!

Evo kako bih ja isplanirao svoje vencanje. Pozvao bih 10.-15.gostiju na svecani rucak u otmeni restoran "Trac" u Milesevskoj ulici na Crvenom Krstu/Vracar. Pozvao bih kumove,mladine i moje roditelje,najbolje i najblize prijatelje,mlada bi pozvala svoje prijateljice. Uvece bi napravili zurku ali samo za nase vrsnjake i prijatelje sa kojima se druzimo. Pozvali bi od 50.-150.ljudi. Gosti bi mogli sami da biraju specijalitete sa svedskog stola,a angazovali bi 12.profesionalnih konobara da gostima sipaju i posluzuju koktele.

P.S. NEMOJ da se iznenadis kada tvoja supruga i ti u otkrijete da su neke koverte prazne. Znas sta se radi? Posto su ljudi danas hronicno dekintirani predaju kao poklon zatvorene,ali prazne koverte. Zato su se nasi seljaci dosetili pa su angazovali jednu osobu ciji je posao da u mikrofon izdiktira sta je ko od gostiju doneo na poklon,i da sve to evidentira u jednu veliku svesku. Tako da svi gosti na vencanju cuju sta je ko od zvanica poklonio i koliko to vredi. Ja sam prvo mislio da su to "seljacka posla",ali moram da odam priznanje seljacima da su inteligentno sprecili takvu vrstu prevare. Znaci,ako primas zatvorene koverte obavezno ih otvori pred onim koji ti ih je urucio i proveri sadrzaj. 5-6 koverti ce biti prazne!!!

 
0

micto
Milan Tomić
Termoelektrane Nikola Tesla - mirovanje
staža zbog civilne službe
Beograd

Član broj: 49184
Poruke: 50
*.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?22.04.2005. u 16:16 - pre 230 meseci
Citat:
Znaci,ako primas zatvorene koverte obavezno ih otvori pred onim koji ti ih je urucio i proveri sadrzaj

I šta ako je prazna, da mu/joj nalupam šamare?
Ser poeta e ser mais alto...
...e e amar te assim perdidamente,
e s**** alma e sangue e vida em mim,
e dize-lo cantando a toda gente
 
0

micto
Milan Tomić
Termoelektrane Nikola Tesla - mirovanje
staža zbog civilne službe
Beograd

Član broj: 49184
Poruke: 50
*.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?22.04.2005. u 16:17 - pre 230 meseci
Ajde malo ozbiljnih i konstruktivnih predloga.
Ser poeta e ser mais alto...
...e e amar te assim perdidamente,
e s**** alma e sangue e vida em mim,
e dize-lo cantando a toda gente
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?23.04.2005. u 00:50 - pre 230 meseci
Mislim da su koverte sa novcem prakticnije nego pokloni. Jer moze da se desi da mladenci dobiju nekoliko tostera,ili nekoliko miksera,i slicno. Ovako lepo kupe ono sto im je zaista neophodno.

Evo ti spisak jos nekoliko restorana. Pogledaj ih zajedno sa buducom suprugom.

1). Klub -restoran "Maximilijan",Majke Jevrosime 23,tel. 322-5568,i 322-5016
(Veoma otmeno!).

2). Restoran "Konoba",Prote Mateje 35,tel.446-1103,i 434-948
(Vrhunska kuhinja,kako nacionalna,tako i internacionalna!).

3). Restoran "Chez Tristan",Skadarska 34,tel. 3035-252, www.petitpiaf.com
( Internacionalna kuhinja!).

P.S. Savetujem ti da unapred sugerises zvanicama da ne kupuju nikakve poklone,vec da vam predaju gotovinu. Jer moze da vam se desi da vas zatrpaju "umetnickim" lampama,grafikama,kicerskim "umetnickim" slikama,i slicnim djubretom. Kvalitetna umetnicka slika kosta oko 3 000 evra,a vama ce utrapiti neku apstraktnu nazovi "sliku" od 40.evra. Znaci,ako imas osecaj diplomatskog takta uctivo zamoli zvanice da vam ne kupuju nikakve poklone,vec insistiraj na "gotovinskoj isplati"!
Kada budes primao koverte sa novcem ne zaboravi da ih smesta otvoris i proveris njihov sadrzaj! Ako ti neko uvali praznu kovertu takvog skota smesta stavi na "crnu listu" i vise ga ne pozivaj i ne primaj u kucu! Od poklonjenog novca ti i supruga mozete da letujete gde pozelite. Predlazem Ibicu,ili Krf.
 
0

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?23.04.2005. u 08:54 - pre 230 meseci
Usce, logicno na uscu - odmah do Mizeja savremene umetnosti, je sasvim OK za te svadbarske varijante.

Miloje
 
0

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?23.04.2005. u 16:56 - pre 230 meseci
@pandora
Ti mu dodjes kao neki expert za sve!
Kako ne provaljujes da smaras i da tvoje savete niko ne uzima za ozbiljno.
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?24.04.2005. u 23:52 - pre 230 meseci
Lep je restoran i "Kalemegdanska terasa" koji se nalazi ispod istoimenog kafica u kome provodim najvise vremena. Jedino moze da zasmeta blizina (citaj:smrad) zivotinja iz zooloskog vrta,ali restoran je jedan od najotmenjih u Beogradu. Strane diplomate u njemu redovno organizuju prijeme,koktele,svecane vecere,itd..
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
*.bg.wifi.vline.verat.net.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?25.04.2005. u 07:21 - pre 230 meseci
Citat:
Stefano: @pandora
Ti mu dodjes kao neki expert za sve!
Kako ne provaljujes da smaras i da tvoje savete niko ne uzima za ozbiljno.


Oh, provaljuje i te kako... tuzno je da niko ne provaljuje da to radi svesno, sa
namerom da nervira, a najtuznije je sto uspeva da nekoga iznervira.

Drago mi je da nisam na listi :)
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?25.04.2005. u 11:38 - pre 230 meseci
Milose,
Ja se iskreno i od srca maksimalno trudim da pomognem mladozenji da uspesno organizuje vencanje. Decko me je impresionirao jer se ukljucio u organizaciju vencanja,sto niko od muskaraca nece da radi. Obicno sve prepuste mladi. Organizacija vencanja je krvav posao,i tezi je nego kopanje u rudniku. Svi gosti moraju otici sa vencanja zadovoljni,a da bi se taj cilj postigao mora mnogo da se radi.
Ja kad organizujem zurku za 150 ljudi angazujem 12 ljudi da mi pomaze oko organizacije. A sta mislis koliko osoba treba ukljuciti u organizaciju vencanja? Najmanje 30.
 
0

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?25.04.2005. u 21:47 - pre 230 meseci
Milane,
Da zakljucim,najbolji restorani su oni koje posecuju strani novinari i diplomate,a to su:"Daka", "Frans", "Kalemegdanska terasa", "Pastuv", "Que pasa", "Royal knez", "Rubin", "Villa 69" u Krunskoj ulici, "Zvezdara teatar", Biznis klub "Jelena". Mogao bi da se raspitas i u Hotelu "M" sa cetiri zvezdice koliko kosta banket za 200 zvanica?

Ako planiras putovanje,posle vencanja, provereno dobre agencije su:
1). "Glob metropoliten turs" i
2). "Kontiki travel"

Ako se odlucis za bilo koji od gore navedenih restorana,ili Hotel "M" ucinices pravi izbor. A ove dve turisticke agencije su najbolje.

P.S. Ako zelis da prodjes jeftinije odlican izbor je restoran u Hotelu "Park" u Njegosevoj ulici,blizu Slavije. Hrana je vrhunska,a osoblje je veoma ljubazno. Nije skup!
 
0

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
*.dial.b92.net.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?25.04.2005. u 23:02 - pre 230 meseci
A sto to mora u Beogradu da bude ? Ja kad bi pravio pravio bi negde sa strane malo tipa Smederevo (Marina, Palace), Pancevo ili Novi Sad. Ja bi napravio nesto za pamcenje. I sta zi zapeo za Jagnjetinu bre sta fali da bude Pragnje?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel zna neko dobar restoran za pravljenje svadbe?
(Zaključana tema (lock), by Kernel-1)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 28674 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.