Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kurir najtirazniji u SCG??

elitemadzone.org :: MadZone :: Kurir najtirazniji u SCG??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15899 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

I0stream

Član broj: 46700
Poruke: 81
*.crnagora.net.



Profil

icon Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 14:16 - pre 230 meseci
Je li moguce ovo ili je samo neki marketinski potez?

Na oficijelnom sajtu, na strani

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/index.shtml

Pise :

KURIR NAJTIRAŽNIJI U SCG - OVAJ BROJ ŠTAMPAN JE U 401.800 PRIMERAKA!


Znaci da su cak 2x bolji od Novosti?


???????????
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 14:35 - pre 230 meseci
Idi pa vidi šta piše na sajtu od Novosti.
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 19:47 - pre 230 meseci
Mene samo cudi da na naslovnoj strani "Kurira" na veliki Petak nije osvanuo naslov:"Jaja se najbolje farbaju karminom!"

"Kurir" se odlicno prodaje zato sto ima senzacionalisticke naslove. Oni se obracaju prostom puku. Nepismen narod je spreman da proguta sve sto im "Kurir" servira,jer ne citaju uporedo "Blic",i ne posecuju sajt www.b92.net
Ja obavezno,pored "Blica",i "Vremena" kupim i "Kurir",a na forumu www.b92.net sam stalni posetilac. Kada uporedite informacije iz vise izvora bojim se da "Kurirove" vesti nemaju tezinu. "Kurir" ima atraktivne naslove,i po neki dobar trac,i to je to. Ali narod "guta" te traceve jer su mu dusevna hrana. Zato se politicari iz G17+ opravdano boje da "Kurir" moze da im ugrozi ugled u narodu. Njima bih savetovao da hitno pokrenu slicne novine,pa umesto da se fizicki obracunavaju,nek ratuju novinom na novinu!


 
Odgovor na temu

Virked
Pancevo

Član broj: 51361
Poruke: 207
*.81.EUnet.yu.



+61 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 21:15 - pre 230 meseci
Mozda i jeste najtirazniji.Ipak kosta samo 10 dinara.
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 21:20 - pre 230 meseci
/\

Baš sam i ja hteo to da kažem. Većini ljudi je sve jedno koje novine kupi, a pošto je kurir najjeftiniji onda se odlučuju za njega + kao što je Pandora rekao, zbog tračeva.
 
Odgovor na temu

kiky
Petrovic Zoran
Beograd

Član broj: 37045
Poruke: 121
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??30.04.2005. u 22:05 - pre 230 meseci
Slazem se u potpunosti sto se tice senzacionalistickih novina Kurira ali kako objasnjavate da su samo oni imali tacnu vest o tome koji ce biti novi papa i to pre nego sto je izglasan svi su ostali nagadjali sa nekim italijanom i nekim juzno amerikancem dok nemca niko sem Kurira nije ni pominjao.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??01.05.2005. u 00:07 - pre 230 meseci
Kurir je smece neopevano pokrenuto i finansirano iz zlocinackih krugova bivseg DB-a, BIE i ostalih milosevicevih zlocinaca.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??01.05.2005. u 00:30 - pre 230 meseci
ma kurir je svet ili scandal samo sto je jeftinijii, i inace da li je ovo prvi put da se neko slozi sa korisnikom pandro58?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??01.05.2005. u 09:35 - pre 230 meseci
xexe Meni je prvi put
 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
195.252.80.*

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??01.05.2005. u 12:39 - pre 230 meseci
zato bojkotujte kurir, necitanjem istog, kao sto ja radim
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??01.05.2005. u 14:38 - pre 230 meseci
pravo je pitanje kolika je remitenda?Svako moze da nastampa xy komada novina dnevno,ali koliko se proda ?
Calexico
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 02:47 - pre 230 meseci
Novine ko i sve novine. Samo pišu gluposti.
Jedino što je bolje kad su jeftinije. Moji samo kurir čitaju, i to baš iz tog razloga. Šta ćete, nema se para, a novine nisu neka važna sirovina.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 07:56 - pre 230 meseci
Kurir se deli i u JAT-ovim avionima, sto me je prilicno iznenadilo, a primetio sam ga skoro svuda u Srbiji - definitivno vrlo popularne novine.

Klasican senzacionalisticki tabloid finansiran od jedne tajkunsko-politicke struje u Srbiji, istini za volju - ima toga i drugde u svetu, samo nisam siguran da su tamo takve novine najpopularnije.

Mislim, ne znam ni sta cudi sve i da je najpopularniji, Srbija je na zalost siromasna zemlja sa jos neizgradjenom potpunom vladavinom prava i zrelim politickim sistemom - nije ni cudo da ljude interesuje jeftina senzacija od 10 din, cisto da se nesto cita.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

EstaTiC_FeAR
Zoran Lazic
Staffing and Recruiting
Shiftplanning Inc...
Beograd

Član broj: 57149
Poruke: 9

Sajt: www.shiftplanning.com


Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 09:48 - pre 230 meseci
meni je kurir dobra novina.. jes da je ne citam mnogo ali je kupim ponekad.. sta je to 10 din.. npr .. posle ostane za potpalu za zimu.. a i kad se ide na kampovanje moze da se brise dupe sa njim ;)... inace novine kao novine po meni jesu najbolje.. mozda ima nekih traceva.. ali jedini oni imaju muda da kazu sve sto misle a ne kao druge novine da pisu samo ono sto im oni iz vlasti kazu kao sto su dss i ds :D
Zoran Lazic
Staffing and Recruiting, ShiftPlanning Inc.
Skype: ezelohar, Phone: 1.888.973.6030
Address: 235 Montgomery Ste 500, San Francisco, CA 94104, USA
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 13:05 - pre 230 meseci
"Blic" kosta 20.dinara,a "Kurir" samo 10 dinara. Polticka stranka G17 Plus bi hitno morala da "izbaci" na trziste novine koje bi kostale,na primer 9.dinara!
Evo zasto sam ja u nedelju kupio "Kurir"? Imao sam u dzepu sitno 45 dinara,i kupio sam veknu crnog hleba za 30 dinara,i ostalo mi je samo 10 dinara taman za "Kurir"!
Za 95% naroda dnevne novine su luksuz i retko ko "baca" na novine 20 dinara. Moj najbolji prijatelj programer koji pliva u novcu iz principa ne kupuje novine,vec ih cita na internetu.
Inace tri puta sam procitao napad Dragana J.Vucicevica na potpredsednika Vlade Miroljuba Labusa u "Kuriru" za 30.april.1.i 2. maj 2005.godine. na str.5. Ceo tekst je prozivanje "korumpiranih skotova u Vladi" a napisan je kao optuzba! Jedini efikasan nacin da se G 17 Plus odbrani od optuzbi je pokretanje sopstvenih novina koje bi se prvo vreme delile besplatno,a onda bi se prodavale po ceni od na primer,8-9 dinara. U toj stranci ima pametnih ljudi i zaista me cudi da jos nisu dosli na ideju da "udare" novinom na novinu???

P.S. Inace u ovom broju najotrovnija je bila Isidora Bjelica koja je napisala sledeci "esej" ,citiram:" U toj opstoj gunguli potpuno razumem naseg zen predsednika koji produvanih sinusa pise pismo Brizit Bardo. Ako uzmemo u obzir da je pri prethodnoj VMA intervenciji pisao Busu, ovo okretanje desnicarki,cije dupe pamte svi filmofili,je veliki napredak u spoljnoj politici. Posto je Sokrat Svilanovic velikodusno ustupio Albaniji Kosovo i celu Metohiju,a crkva je sredila poslednje haske begunce,u Srbiji uoci Vaskrsa i nema vecih problema od besnih pasa lutalica i krvolocnih sintera!" Kraj citata iz clanka:"Ko nam sara jaja?",str.17.

P.S.S. Iskreno me zanima koliki honorar prima Isidora Bjelica za ovakve bisere?
Ne mogu da verujem da joj neko placa da pise ovakve analize drustveno politicke situacije u zemlji? Zato je "Kurir" duplo jeftiniji od rolne toalet papira koja u "C marketu" kosta 18 dinara!!! Da sam ja urednik "Kurira" meni bi Isidora Bjelica morala da plati 50 000 evra da bi plasirala ovakav "esej"! U samo ovih nekoliko recenica ispljuvala je:Borisa Tadica,Svilanovica,Crkvu, itd. Nije ni cudo sto frustriran narod naseda na ovu jeftinu demagogiju.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 14:30 - pre 230 meseci
Koliko se secam ako imash 45 din ,i potrosish 30 ostaje 15 a ne taman 10 dinara za kurir,i naravno imao je "sitno" jer nije hteo da menja onaj stek od 500 eur..da ga sirotinja ne pokrade ,zato je brze pobegao u aristokratski autic nazvan od strane normalnih ljudi bemwej...

Inace to su gluposti ,kao ono pink najgledaniji ,pa onda na b92 oni najgledaniji pa posle pink pa 3k ,mislim ko gleda 3k ,sve zavisi kako su dosli do tih rezultata ...ja bih zakljucao ovo ,i zakljucio da je to samo reklama..gde su im ti dokazi da su najprodavaniji ,u Srbiji ima oko 9 miliona ljudi ,koliko njih cita novine ,i jposh ta 4 milion su matorci deca itd ..tako da obicno od 4 coveka ,jedan kupuje novine ... i sta mislite ,svi kupuju kurir...ma da
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

pravo_u_raj
Ljubomir Cvetkovic
BGD

Član broj: 12402
Poruke: 56
*.ptt.yu.

ICQ: 91657856


Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 23:12 - pre 230 meseci
totalno off topic:

Citat:
Pandora 58:Zato je "Kurir" duplo jeftiniji od rolne toalet papira koja u "C marketu" kosta 18 dinara!!!

ajooooj brale... neki du*e brishu za 5 dinara :) shto mu dodje pola kurira :) mada to je toalet papir na listitje, a ne na rolne :)
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??02.05.2005. u 23:35 - pre 230 meseci
Moji kupuju kurir.
za 10 din moz da lepo pregledas sta se sve desava trenutno, ako si dovoljno inteligentan da isfiltriras gluposti.

vrlo retko, ali ipak ponekad jos i ispadne tacna ona stara "gde ima dima ima i vatre" ...
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??03.05.2005. u 00:45 - pre 230 meseci
Novine i onako čim pročitaš baciš, a bolje je kad na to potrošiš samo 10 dinči.
To su inače čisto populističke novine, koje u vređale ono što narod mrzi (poslaničke plate, Čeda) a istovremeno hvalile šta je u narodu popularno (EU, Đinđić) nezavisno od partija i toga koja šta govori.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.ptt.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Kurir najtirazniji u SCG??03.05.2005. u 10:43 - pre 230 meseci
Hvalile DJindjica???cc....
U Srbiji postoje samo dve novine,a to su Politika i Danas.Ostalo su tabloidi,jer se bave senzacijama,jer nemaju analiticke tekstove,jer imaju vise fotografija nego teksta,a neke kao pomenuti Kurir su nepatvoreno djubre...
Calexico
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kurir najtirazniji u SCG??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15899 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.