Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tuzba zbog kablovske ???

elitemadzone.org :: MadZone :: Tuzba zbog kablovske ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22191 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stolex
Ilic S Stojan
Niš

Član broj: 28386
Poruke: 245
*.medianis.net.

ICQ: 61028708
Sajt: www.stojce.com


+2 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???22.05.2005. u 21:58 - pre 230 meseci
E pa ne mogu vise da trpim ovog sveca. Sad smo svi mi lopovi samo si ti car koji sve radi po PS-u.
Citat:

Bas zbog ovakvih moralnih dometa je i privreda Srbije tamo gde jeste - ima puno genijalaca i malo "budala" koje finansiraju genijalce.


Pa ti kad si toliki dusebriznik sto nisi ostao da pomognes malo toj Srbiji, nego si pobeg'o. Verovatno sebe smatras tim "genijalcem". Znaci Srbija propada jer je neko uzeo signal za kablovsku televiziju od komsije. Da te podsetim na jednu nasu izreku: Zmija se u glavu bije. Pogledaj sve silne milionske afere, a onda pomisli na jadne penzionere koji ce da stoje pola sata ispred kase cekajuci da im kasirka vrati 1din kusur od hleba, i oduzmi im taj isti spice.... Slazem se da nije u redu prema onima sto placaju, ali zivimo u drustvu (zemlji) gde sve vrvi od neravnopravnosti (pocev od reda kod lekara, konkursa za posao....) tako da je ovo mozda najsitniji prekrsaj koji je privilegija mozda 5% intelektualno sposobnih da preseku kabl i postave spliter. A kad smo vec kod tog tvog zapada od koga smo mi hvala Bogu jos uvek daleko samo bih da te podsetim da je jos pre 5-6 godina snimljen film o tipu koji uvodi kablovsku "na crno" u Americi i tog tipa igra Jim Carey (ako sam dobro napisao). Znaci kod njih se to ne desava! E sad sto je tip postavljen kao psihopata to je marketinski trik kojim se deluje na psihu obicnog coveka (kao ako se secas ona reklama RTS-a kad tip ubacuje piratsku kasetu u deck a eksplodira cela zgrada i WC solja leti prema kameri)..
Ako te interesuje ne kradem kablovsku, ne gledam TV uopste jer smatram da je to gubljenje vremena, ali znam da je mnogima potreba (kao meni internet).
Pouka:
Uzmi sve sto ti zivot pruza!
To beer or not to beer?
- Shacksbeer -

http://www.nislija.be/
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???22.05.2005. u 22:37 - pre 230 meseci
Znaš šta stolex... neću da stajem ni na čiju stranu, ali....

Recimo da nije neki problem kad penzioner koji nema za hleb krade kablovsku, da zažmurimo na jedno oko za to... ali ovaj moj komšija... pa, recimo samo da nije siromašan i nije penzioner. E to nije fer.... i to jeste krađa. Briga mene za štetu koju trpi kablovski operater, ali ja tu uslugu plaćam, a neko par stanova do mene je ne plaća. Ako u svakoj zgradi ima bar jedan takav pametnjaković... to je već popriličan broj nelegalnih korisnika.

Najgore je što u ovoj zemlji kao po pravilu više kradu oni koji imaju dosta, nego oni koji nemaju ništa. Mislim da je Ivan mislio baš na njih kad je rekao ono što je rekao.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???10.02.2008. u 19:29 - pre 197 meseci
Necu da otvaram novu temu, ova je slicna...
Moj drug je nasledio stan od pokojne bake. Ona je pre 5-6 godina uvela kablovsku tv, ali je posle nekog vremena shvatila da njene potrebe za gledanjem televizije zadovoljava i krovna antena RTS1,2 ( tada besplatini) Pink i sl., a kako je KTV stalno poskupljivala odjavila je kablovsku i vratila se na stari rezim.
Drug mi je fazi useljavanja u stan, gledao je kutiju sa kablovima, uopste je nije tesko otvoriti, bravica je kao za postanko sanduce, a osim toga to je vec neko radio nasilno, pa moze i obicnim perorezom.
Nije nasao presecene kablove, kao sto je ocekivao i mislio da ih jednostavno spoji.
U kutiji postoje 2 ploce u koje se ubacuju kablovi i na jednoj od tih ploca imaju prazna mesta koja su popunjna nekim materijalom on ne zna kojim, odn. zapecacena.
Boji se da ide dalje, da ne izazove kvar u nekom stanu, pa bi naso nekog majstora SBB-a, koji bi mu prikljucio kablovsku na "alternativni nacin". Ni to ne zna kao da nadje, jer se u okolini ne gradi nista, pa prema tome ni ne uvodi kablovsaka, ali bi ga nekako nasao.
Moje pitanje je da li mogu ga provale i kakve bi posledice snosio ?
U svakom slucaju moze da se pravi lud da kaze da nije znao nista o kablovskoj, a u kucu ljudi iz SBB-a ne mogu da mu udju bez odobrenja.
Unapred hvala na savetima, sta bi vi ucinili na njegovom mestu, zna li neko majstora ko bi ovo uradio ?
(Pisem umesto druga, jer je prodao komp, radi sredjivanja stana. )
 
Odgovor na temu

evrropa

Član broj: 172536
Poruke: 12
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???10.02.2008. u 20:52 - pre 197 meseci
@Uzun ----ja tu ne bih ništa dirao, mislim na kutiju, nazovi SBB i ponavo se prijavi a sa drugim imenom kao i za fixsni fon. doći će ponovo i uredno te spojiti a ti ćeš uredno plaćati mesečne račune i imati pravo na reklamaciju kad ti nevalja slika.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???10.02.2008. u 22:49 - pre 197 meseci
@evropa
Ne znam da li si shvatio, ali moj drug bi hteo da izbegne placanje mesecnih racuna.
Ja samo prenosim njegovu poruku, jer je i komp prodao da bi kupio neophodne stvari ( frizider ).
Da sad ne ulazimo u price o moralu i sl. Ko nema da placa ne mora ni da gleda, TV nije neophodna za zivot... On je odlucio da proba ovako.
Ovo prikljucivanje "na divljaka" bi ga kostalo koliko i majstor, a racuni ne bi stizali.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
196.200.1.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???10.02.2008. u 23:19 - pre 197 meseci
@stolex

Mi koji smo, eto, pobegli iz Srbije i ne zelimo da pomognemo, samo u 2006. godini uneli smo nekih 3 milijarde dolara... sitnica.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???10.02.2008. u 23:52 - pre 197 meseci
Uzun, na ovom forumu neces naci pomoc oko krsenja zakona.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

evrropa

Član broj: 172536
Poruke: 12
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???11.02.2008. u 01:33 - pre 197 meseci
Citat:
Uzun: @evropa
Ne znam da li si shvatio, ali moj drug bi hteo da izbegne placanje mesecnih racuna.
Ja samo prenosim njegovu poruku, jer je i komp prodao da bi kupio neophodne stvari ( frizider ).
Da sad ne ulazimo u price o moralu i sl. Ko nema da placa ne mora ni da gleda, TV nije neophodna za zivot... On je odlucio da proba ovako.
Ovo prikljucivanje "na divljaka" bi ga kostalo koliko i majstor, a racuni ne bi stizali.

ma shvatio sam, meni se zaglavilo brojilo a mene je boleo k. da prijavim i kad su otkrili koštalo me kao da sam se priključio na banderu, jeftiniji ti je moj savet.
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
79.101.137.*



+15 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???11.02.2008. u 03:41 - pre 197 meseci
Ma ti debili iz kablovske nisu nimalo naivni...
Naime, jedan moj komsija je hteo da uvede CATV, ali s obzirom da se njegova kuca nalazi na veoma nepristupacnoj poziciji u odnosu na ulicu (tj. banderu s kablom) jedino resenje je bilo da se ide na varijantu - postavljanje konzole na kucu1(moja kuca) ili kucu2(treci komsija u ovoj prici).
Treci komsija je odbio postavljanje konzole na svoju kucu, dakle ostala je opcija preko mene

Ja tog prepodneva nisam bio kuci, a kada sam se vratio mogao sam samo da konstatujem da su radovi zavrseni u rekordnom roku
Gospoda monteri su bez icije dozvole usli u moje dvoriste, popeli se na moj tavan i stavili konzolu....


Tako da.... nisu ni oni mutavi, eno i njih s one strane zakona.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-2.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???11.02.2008. u 12:28 - pre 197 meseci
Citat:
evrropa: ma shvatio sam, meni se zaglavilo brojilo a mene je boleo k. da prijavim i kad su otkrili koštalo me kao da sam se priključio na banderu, jeftiniji ti je moj savet.


Najvaznije da smo se razumeli ;p.
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
80.93.249.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???12.02.2008. u 09:23 - pre 197 meseci
Citat:
Pa ti kad si toliki dusebriznik sto nisi ostao da pomognes malo toj Srbiji, nego si pobeg'o

Pa nije covek budala da ostaje u zemlji koja propada ;) Sta on ima da pomaze Srbiji, sto bi ja npr pomagao Srbiji kad mi nista nije pruzila u zivotu. Nego se patim i radim u firmi u kojoj mi je radno vreme od 7 ujutru do 11 uvece nekad ... Ja prvom prilikom cim budem imao prilike bezim iz ove zemlje.

Citat:
Mi koji smo, eto, pobegli iz Srbije i ne zelimo da pomognemo, samo u 2006. godini uneli smo nekih 3 milijarde dolara... sitnica.

Sta ja imam od toga sto ste uneli 3 milijarde dolara kad ja ni dolar nisam video :) sem od google ceka :P Mislis da se nekom gradjaninu jebe sto ste uneli neke pare ovde kod nas ?

Meni u ovoj drzavi i sad kakvo je stanje je skroz isto kad je bio milosevic i ovo demokratsko vreme. Krade se i uvek ima da se krade jer tako ljudi nazalost opstaju ovde da zive. Sto da ne krade kad mu se moze ili sto je najgore kad mora jer je takvo vreme. Vi sto hocete da ostanete ovde u ovoj drzavi pomirite se sa tim da vucete struju / vodu / kablovsku od komsije, Ja imam 2 stana u istoj zgradi vucem kablovsku iz jednog stana puca mi ku*ac da placam 2 racuna kad mogu jedan.
Jer ja za te pare mogu da kupim svakog meseca 3 para carapa :P mozda i vise ako odem na buvljak xD
 
Odgovor na temu

evrropa

Član broj: 172536
Poruke: 12
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???15.02.2008. u 16:40 - pre 197 meseci
što se tiče kablovske, poskupljuju sve češće a ništa novo ne nude. ja sam na ikomu i kad god ih pozovem ne mogu ni da kažem dobar dan a već mi traže podatke iz lične karte đubrad neopevana.
 
Odgovor na temu

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???28.02.2008. u 08:23 - pre 196 meseci
Citat:
evrropa: @Uzun ----ja tu ne bih ništa dirao, mislim na kutiju, nazovi SBB i ponavo se prijavi a sa drugim imenom kao i za fixsni fon. doći će ponovo i uredno te spojiti a ti ćeš uredno plaćati mesečne račune i imati pravo na reklamaciju kad ti nevalja slika.
Citat:

evrropa
: što se tiče kablovske, poskupljuju sve češće a ništa novo ne nude. ja sam na ikomu i kad god ih pozovem ne mogu ni da kažem dobar dan a već mi traže podatke iz lične karte đubrad neopevana.


Ste bi, od urednog platise do pljuvanje po kablovskom distributeru u roku od 5 dana ?
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
*.ADSL.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: Tuzba zbog kablovske ???28.02.2008. u 18:29 - pre 196 meseci
Citat:
qazqaz: Ma ti debili iz kablovske nisu nimalo naivni...
Naime, jedan moj komsija je hteo da uvede CATV, ali s obzirom da se njegova kuca nalazi na veoma nepristupacnoj poziciji u odnosu na ulicu (tj. banderu s kablom) jedino resenje je bilo da se ide na varijantu - postavljanje konzole na kucu1(moja kuca) ili kucu2(treci komsija u ovoj prici).
Treci komsija je odbio postavljanje konzole na svoju kucu, dakle ostala je opcija preko mene :)

Ja tog prepodneva nisam bio kuci, a kada sam se vratio mogao sam samo da konstatujem da su radovi zavrseni :) u rekordnom roku :)
Gospoda monteri su bez icije dozvole usli u moje dvoriste, popeli se na moj tavan i stavili konzolu....


Tako da.... nisu ni oni mutavi, eno i njih s one strane zakona.


A sto se ti fino nisi popeo ako ti to smeta i otkacio zice? Ja sam pre par godina bio svedok kad je lik iz komsiluka, iako je rekao da ne da da se bilo sta razvlaci preko kuce i postavlja bilo sta vec ako hoce, mogu da koriste garazu. Medjutim ovima je valjda garaza bila niska ili sta vec i cova kad je otisao, obi se ladno popnu i postave konzolu na njegovu kucu. Lik dodje, vidi sta su uradili, popne se i pocupa sve.
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Tuzba zbog kablovske ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22191 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.