Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...

[ Pregleda: 40131 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prsic
Marko Pršić
Administrator ICT sistema i IT podrške
Keprom d.o.o.
Beograd

prsic
Član broj: 30277
Poruke: 407



Profil

icon Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 18:18 - pre 229 meseci
Da li neko zna sajt gde mogu da nadjem skraceno prepricanu lektiru ili gde mogu da nadjem nesto o piscu,bicu mu veoma zahvalan
Molim moderatora da neobrise poruku,znam pravilo,neocekuj da neko za tebe radi domaci zadatak :)
Hvala unapred svima
Nije sramota ne znati , sramota je ne znati a ne pitati
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.62.53.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 18:29 - pre 229 meseci
A sto ti ne bi napravio taj sajt. Eto ja cu da ti isprogramiram taj sajt, a ti ces da prepricas sve lektire :)
I samo mi reci kako ces da prepricas Hazarski recnik?
 
Odgovor na temu

prsic
Marko Pršić
Administrator ICT sistema i IT podrške
Keprom d.o.o.
Beograd

prsic
Član broj: 30277
Poruke: 407



Profil

icon Re: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 18:39 - pre 229 meseci
Citat:
flylord: A sto ti ne bi napravio taj sajt. Eto ja cu da ti isprogramiram taj sajt, a ti ces da prepricas sve lektire :)
I samo mi reci kako ces da prepricas Hazarski recnik?


Ejj,aj obrnuto,ti prepricaj a ja cu...
Slusaj,ja sam 2 godina srednje,evo sta sam naso za nas mladje

http://www.znanje.org/lektire/lektire.htm

Pokusavam sad i da nadjem nesto i za istoriju,da necitam onih 30 stranica "Ratne operacije od 1942. do 1945."
Ajde ako neko nadje nek javi !!!

Nije sramota ne znati , sramota je ne znati a ne pitati
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.62.53.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 18:46 - pre 229 meseci
pa sta ako si II godina. I ja sam bio, pa sam u celoh osnovnoj/srednjoj propustio da procitam samo 5-6 knjiga: Hazarski recnik, Gorski vjenac, Kad su cvetale tikve i jos par kojih se ne secam. I ne znam, ako sam ja mogao, zasto ti ne bi!?

ps: A temu sam ti ostavio jer sam trenutno jako dobro raspolozen... i zato sto si jako mlad.
 
Odgovor na temu

:o)

Član broj: 38609
Poruke: 201
82.208.201.*



+2 Profil

icon Re: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 18:51 - pre 229 meseci
Mozda ce ovo da pomogne...

Machina improba! Vel mihi ede potum vel mihi redde nummos meos!
 
Odgovor na temu

prsic
Marko Pršić
Administrator ICT sistema i IT podrške
Keprom d.o.o.
Beograd

prsic
Član broj: 30277
Poruke: 407



Profil

icon Re: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...07.06.2005. u 19:07 - pre 229 meseci
Ha,ha,ha...Ovo je jako dobro
flylord hvalati sto si ostavio...
ja samo hocu da sebi skratim muke jer nemogu da stignem da se "skoluje" od preteranog treniranja ali ja volim da citam knjige.Potrazio sam ovde resenje i siguran sam da cu da ga dobijem
Hvala ti jos jednom
Nije sramota ne znati , sramota je ne znati a ne pitati
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Lektire za Gimnazije i Srednje skole , gde naci skraceno ...

[ Pregleda: 40131 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.