Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €

elitemadzone.org :: MadZone :: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19879 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 11:28 - pre 229 meseci
ma s***** ,a kosta toliko jer je optocen belim ili zutim zlatom ili safirima ,tj sve je po zelji inace ponosni vlasnici ovih krsheva su K.Minogue J.Lopez i B.Spirs ,a nema cak ni kalkulator
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

ludak-np
Neznam kako se pise
Serviser racunara i opreme
Kovin

Član broj: 56637
Poruke: 189
195.252.97.*



+1 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 14:13 - pre 229 meseci
Pa ne znam za ostale ja kad bi imo para za njega nebi ga kupio 100% ma sta ce mi da mi ga neko ukrade za dan il dva i posle kukaj ili da platim jos 2 telohranitelja da cuvaju telefon a ne mene.
Po meni je to bacanje para znate i sami da Pazarci su za to ludi ali imao je samo jedan i taj je nosen (pokazivan) dva dana i prodat odma
Eh kada nebi postojalo ono "ALI" sve bi bilo lepooo
ALI sta ces kada je tu.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 15:04 - pre 229 meseci
Citat:
Beograđanka Lidija Bogdanović vlasnica je najekskluzivnijeg mobilnog telefona u Srbiji, "nokije" od 7.000 evra

Mislim da je ova prva recenica onog teksta sustina svega. Ko razume, shvatice. Kakve rezervacije, kakvi bakraci.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 21:15 - pre 229 meseci
"Malograđani i malograđanke, snobovi i skorojevići, najvažnija vest za Vas..."

Tako je trebao da počne tekst. A to što nema kalkulator je manji nedostatak - nedostatak mozga u glavi potencijalnog kupca diskvalifikuje potrebu za tako sofisticiranim parčetom softvera kakav je kalkulator. O Javi i ostalim naučnim glavolomkama da i ne govorimo.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 21:55 - pre 229 meseci
Citat:
StORM48: "Malograđani i malograđanke, snobovi i skorojevići, najvažnija vest za Vas..."

Tako je trebao da počne tekst. A to što nema kalkulator je manji nedostatak - nedostatak mozga u glavi potencijalnog kupca diskvalifikuje potrebu za tako sofisticiranim parčetom softvera kakav je kalkulator. O Javi i ostalim naučnim glavolomkama da i ne govorimo.


Zbog cega ovolika kolicina mrznje, ironije, besa???

Da li je neko stvarno "malogradjanin, snob, skorojevic itd" ukoliko kupi Vertu telefon?

Da li je neko "malogradjanin, snob, skorojevic itd" ako kupi jahtu od 2 miliona eura, ako kupi ferarija, ako kupi sat od 10,000 eura, ako kupi mobilni telefon od 4500 eura, ako kupi naocale za 400 eura, ako kupi obicnu pamucnu majicu od 200 eura?


Veoma je ruzno leciti svoje komplekse pljuvanjem po drugima... To je ustvari ogledalo onoga ko to radi, i taj nije daleko od onoga kako prikazuje subjekta pljuvanja...


Neki ljudi imaju pare. Pomirite se sa tim. Neko moze sebi da kupi privatni jet, vecina nas to ne moze. Vertu telefon se kupuje jer je statusni simbol. Neko moze da ga kupi, neko ne. Iz istog razloga ga kupuje kupac kod nas, i kupac u Londonu. Ne kupuje Vertu neki bogati baja iz USA ili Rusije zato jer ima dobre tehnicke karakteristike, vec zato sto taj telefon nosi odredjenu poruku o vlasniku.

Zbog cega treba da smatramo "malogradjaninom, snobom, skorojevicem..." coveka koji kupi Vertu telefon za 4500 eura?
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 22:17 - pre 229 meseci
koji telefon od 4500 evra?
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 22:25 - pre 229 meseci
@ventura

Reći ću kratko - nisi shvatio poentu. POSTOJE ljudi koji mogu da kupe tako nešto i kojima tako nešto i pripada. Ali je 99% onih koji bi to kupili samo da bi bili viđeni u novinama i na TV-u.

"Pomiri se s tim".

Ako si se prepoznao u mom postu, veruj mi nisam imao nameru da izazovem takav efekat, jer Tvoj post nisam ni video (sve do sada). Problem su ljudi kojima je životni cilj da kupe status, da kupe imidž i leče svoje frustracije. Retko ko kupuje takvu stvar da bi ostavio utisak na poslovne partnere.

Dalje, poređenje američkih, londonskih i ostalih bogataša sa našim je smešno. Kod njih se zna ko to kupuje, a zna se i kod nas. Mahom su to ljudi koji: ili jedva sakupe pare za tako nešto i kupe da bi "bili face u društvu" ili su "novopečeni bogataši" koji "leče svoje komplekse".

Nauči da živiš sa tim.

Ja komplekse nemam, hvala na pitanju. Ali imam pravo na komentar, zar ne?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 22:47 - pre 229 meseci
Citat:
StORM48:
Reći ću kratko - nisi shvatio poentu. POSTOJE ljudi koji mogu da kupe tako nešto i kojima tako nešto i pripada. Ali je 99% onih koji bi to kupili samo da bi bili viđeni u novinama i na TV-u.


Jel mozes da mi nabrojis nekoga kome Vertu zaista treba, da ga je kupio iz potrebe, a ne zato sto je lep i shiny?

Citat:
StORM48:
Problem su ljudi kojima je životni cilj da kupe status, da kupe imidž i leče svoje frustracije. Retko ko kupuje takvu stvar da bi ostavio utisak na poslovne partnere.


Veoma mala grupica ljudi ima neki nasledjeni status... Ostak mora da se bori za taj status u zivotu, pa i da ga kupuje i stice kroz nacin zivota...
Status se u svetu kupuje isto kao i kod nas... Ne zivimo mi na drugoj planeti, pravila igre su vise-manje ista kao i bilo gde drugde na ovoj zemaljskoj kugli...

Opet se ponavljam i navodim gornji pasus: Ako retko ko kupuje da bi ostavio utisak na poslovne partnere, odnosno da bi ostavio utisak u drustvu i doprineo poboljsanju svog imidza i licnog pecata, zbog cega ga ljudi kupuju?

Citat:
StORM48:
Dalje, poređenje američkih, londonskih i ostalih bogataša sa našim je smešno. Kod njih se zna ko to kupuje, a zna se i kod nas. Mahom su to ljudi koji: ili jedva sakupe pare za tako nešto i kupe da bi "bili face u društvu" ili su "novopečeni bogataši" koji "leče svoje komplekse".


Totalno pogresno misljenje. 'Svetski' bogatasi nisu nista bolji (a ni gori) od nasih...

Ko 'kod njih' kupuje takve telefone? Mislis da se u Londonu, New Yorku, Tokiju, SanFrancisku, Berlinu, Parizu ljudi radjaju sa statusom i stilom? Ili ga sticu/kupuju tokom zivota?


Posto 'se zna ko moze da kupuje takve stvari' reci ti meni koga u Srbiji bi ti mogao da zamislis da je klijent dostojan Vertu-a, da je recimo clan golf kluba, da vozi dobar auto, a da ga ne mozes okarakterisati kao "seljaka, skorojevica, snoba, malogradjanina" ?

U Srbiji je sramota biti uspesan... Postoje mnoge ruke koje vire iz septickih jama koje bi najradije povukle svakoga ko je uspeo da ispliva iz govana, ponovo unutra... To je onaj nas mentalitet - Da komsiji crkne krava...

 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 23:01 - pre 229 meseci
Kod nas termin "bogataš" na sebe primenjuju i ljudi koji nakamče smešnih (da ne upotrebim neku težu reč) 20K-100K evra, i time misle da su osvojili Olimp. Neću takstativno nabrajati ko kod nas treba ili ne treba da to kupuje, ali pominjanje "namene" u kontekstu sticanja nekakvog renomea i ugleda je neosnovano - Sada već čuveni Bill Gates nije počeo sa kupovinom Rolexa od 30K dolara, već je prvo napravio posao, pa tek onda krenuo da se kiti.

U tom pogledu, vrlo je indikativan post Ivana Dimkovića o našem mentalitetu, po kojem se naši "bogataši" dijametralno razlikuju od svetskih. Ne radi se tu o tome da li je neko pametniji ili gluplji, nego koliko je ko svestan svoje pozicije i uspeha. U USA je potpuno normalno da neko ko ima 20K godišnje bude smatran za nižu klasu (u pogledu primanja, da ne bude zabune), dok se to kod nas smatra za bogatstvo.

Dok se kod nas 50-100K evra odma' spiska na novi BMW i zlatni sat (sa sve Armane odelom), na zapadu mudrost većinu normalnih ljudi natera na ulaganje u proširenje biznisa, radi dodatnog napretka.

Sve se može svesti na jednu rečenicu:

Na zapadu je luksuz posledica uspeha, a kod nas je luksuz isključivo za "prezentaciju" u društvu.

No hard feelings,

Pozdrav
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €13.06.2005. u 23:02 - pre 229 meseci
@ivan dimkovic

Nisam ja govorio o mecki, nego o necemu od 15000 evra na svake 2 godine npr. Da bi kupovao mobilni od 6-20000 evra neko mora da ima mnogo vise od 60000 evra godisnjih primanja. Cak i srednji stalez moze da si priusti kao sto vidis nova kola (to nije nikakav luksuz ili znak bogatstva) a potencijalni kupci vertua i voze mecke, i mogu da ih menjaju na godinu dana. Sef filijale dresdner bank u kelnu i ne moze da vozi drugo i sigurno ne vozi krntiju
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €14.06.2005. u 10:10 - pre 229 meseci
Ja znam lika koji ima jahtu, ali nema Vertu mobilni telefon. Dakle, svakako ima statusni simbol. E sad, nije retkost da neko u Srbiji..., pardon, neko IZ Srbije ima jahtu. Ali je retkost da tu istu jahtu nasuce na ostrvo Sveti Nikola kod Budve. I ne samo da je nasuce, vec i da je potopi do pola. To ipak mnogo vise govori o prostakluku i malogradjanstini "srbijanske elite", odn. onih kojima skupoceni statusni simbol skrece paznju drugih sa cinjenice da im s..ma iz du*€t@ viri. Naravno, mogu da shvatim da Vertu ima Paris Hilton. Ali ako je Vertu Ascent jedino zbog cega ce te neko drugi vise ceniti (iako ne umes ni sline da obrises) onda... Evo, jedan Kris. G. je naucio da se kaze "ubijen" (umesto "ubiven"), i to je za svaku pohvalu. Ali zato njegova cuvena zlatna kajla predstavlja statusni simbol i svi ga zbog toga "cene" (a neki misle da je seljacina³), pa zbog nje on zauzima sam vrh, sto bi on rek'o, "hijerarhijske LETVICE". Ali i pored toga, ta kajla svakao nosi poruku o njemu (mada ga SVI mnogo vise pamte po "UBIVEN" nego sto bi ga pamtili i da ima 10 Vertu Ascenta i 10 onakvih kajli). Bas kao i "letvica" i "potopljena jahta" i "pamucna majica od 200E" (za ovaj slucaj ta poruka je - ovu majicu moze da nosi svako, ali pare za nju daje samo budala) i "kajla" i Karicev "Majbah" i Kariceva "tri mladeza, dva padeza". Kada su ga pitali koliko jezika govori, Karic je rekao (u prevodu) da ne govori ni srpski kako bi trebalo(!?) (a cega se pametan stidi...). A ta domacica iz Beograda, ponosna vlasnica Vertua, iako je "osisana" za par hiljada evra, uziva "status" koji joj je doneo "Kurir", odn. njen mobilni telefon (bas kao i Laseru Topalovicu Brki, ciji istoimeni hit odlicno pristaje ovoj temi).

Naravoucenije: nije zvaka za seljaka.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.gw.tehnicom.net.



+6455 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €14.06.2005. u 10:31 - pre 229 meseci
Citat:
crews_adder: Ja znam lika koji ima jahtu, ali nema Vertu mobilni telefon. Dakle, svakako ima statusni simbol. E sad, nije retkost da neko u Srbiji..., pardon, neko IZ Srbije ima jahtu. Ali je retkost da tu istu jahtu nasuce na ostrvo Sveti Nikola kod Budve. I ne samo da je nasuce, vec i da je potopi do pola.


Heh... Znam za taj slucaj... U pitanju je Azimut 42, '98 ili '99 godiste koji je 'slucajno' nasukan tako sto je vlasnica uletela na hridi iza Sv. Nikole, za koje samo slepac ne zna, i koja su ucrtana u svaku nauticku, pa i obicnu kartu... Radilo se o tome da taj brod nisu mogli da prodaju, pa su odlucili da uzmu pare od Alianz osiguranja, sto im naravno nije proslo... Pa su jahtu izvadili, i eno je stoji kod Mise Ostojica u Baru... Hoces da kupis? :) Eno jeftino imas, i nije cak ni cela mogla da potone koliki je plicak gde je ona uletela...

A kao osiguranje je glupo, pa ce sve da poveruje...

Ali nebitna stavka, mene cudi kako nema vise potapljanja sa obzirom na ocajne lucke kapetanije u crnoj gori... Eno u Budvi ja im vec 2 godine govorim svaki put kad ih sretnem za vodovodnu cev koja viri iz vode izmedju Mogrena i Jaza, i oni je svake sezone odseku 5 metara, a ona se samo podigne i opet izviri iz vode.. Sreca pa za to svi znaju, pa zaobilaze... Ali kad naleti neko ko ne zna za to i kad mu se probusi brod, sta, i on ce biti onda malogradjanin?

A da ne pricam o tome da jos uvek niko nije napravio normalne nauticke karte za Crnogorsko primorje, i da svi plove po nekim kopiranim nautickim kartama juznog jadrana na kojima je crna gora pokrivena eto tek toliko da je ima... Ali posto je ovo sasvim druga tema i nema veze sa originalnom diskusijom, ja bih da je preskocimo...


Citat:
crews_adder:
To ipak mnogo vise govori o prostakluku i malogradjanstini "srbijanske elite", odn. onih kojima skupoceni statusni simbol skrece paznju drugih sa cinjenice da im s..ma iz du*€t@ viri.


Mozda sam glup, ali kakve veze ima potapanje jahte sa 'malogradjanstijom srpske elite'?

Danas motorne jahte i jedrilice vozi ko god hoce... U svakoj drzavi dozvolu za upravitelja brodice dobijas za 30minuta... Sa tom dozvolom mozes da upravljas do 12 metara na moru i 15 na reci.. Znas koliko je 12 metara na moru? Mnogo...

Samo u hrvatskoj imas par stotina brodova u charteru... Mozda 20% njih se voze obuceni skiperi, ostatak su priuceni likovi koji nemaju veze sa zivotom... Ali to je jednostavno more, takvi su zakoni, i nema tu mnogo diskusije niti mesta za pljuvanje... Ja sam prosle godine video Italijana u splitu koji je u sred ACI marine zabacio sidro i vezao se na krmu... Covek je pokupio i zapetljao muringe od 15-tak drugih brodova u marini, i ceo dan su ronioci odpetljavali haos koji je napravio... I jel to mozda znaci da su italijani malogradjani? Ne, to samo znaci da ima i Italijana debila koji charteruju brod pa kazu 'ma sta ovo k****, mogu ja sam' ...

Citat:
crews_adder:
Naravno, mogu da shvatim da Vertu ima Paris Hilton.


Auuu pa gde nadje nju?!?!? Pa ona ti je primer belosvetskog sljama i olosa...
Aj da si reko princeza od Monaka, ili zena romana abramovica... Ali razmazena drolja Paris... Strasno...

Citat:
crews_adder:
Ali ako je Vertu Ascent jedino zbog cega ce te neko drugi vise ceniti (iako ne umes ni sline da obrises) onda...


Naravno da nije jedina stvar zbog cega ce te neko ceniti... Ali ako das 4500 eura za Vertu, ti time kupujes sjaj, stvaras sebi imidz, i kod odredjenih ljudi imas veci respekt, ma sta god oni tvrdili...

Reci mi situaciju, da ti treba da radis posao sa nekim tipom, i on dodje na sastanak obucen kao klosar, nosi sa sobom neki raspadnuti telefon od pre 100 godina, vozi neki krs od auta ili ne vozi nista... A na drugu stranu pojavi se kulturno obucen covek, ima telefon od 4,500 eura, sat od 10,000 eura, nov auto.. .Zar ti na prvi utisak taj drugi covek ne bi imao veci autoritet od prvoga?
Sa kim bi bio komfornij da saradjujes?



Citat:
crews_adder:
Bas kao i "letvica" i "potopljena jahta" i "pamucna majica od 200E" (za ovaj slucaj ta poruka je - ovu majicu moze da nosi svako, ali pare za nju daje samo budala) i "kajla" i Karicev "Majbah" i Kariceva "tri mladeza, dva padeza". Kada su ga pitali koliko jezika govori, Karic je rekao (u prevodu) da ne govori ni srpski kako bi trebalo(!?) (a cega se pametan stidi...).


Karic je posebna prica... On mozda nije intelektualna elita, ali svako mora da se slozi da je on business elita u Srbiji, i da je jedan veoma sposoban covek. Zar ne?

Citat:
crews_adder:
A ta domacica iz Beograda, ponosna vlasnica Vertua, iako je "osisana" za par hiljada evra, uziva "status" koji joj je doneo "Kurir", odn. njen mobilni telefon (bas kao i Laseru Topalovicu Brki, ciji istoimeni hit odlicno pristaje ovoj temi).


Citao sam taj clanak i ta riba je valjda neka organizatorka svadbi i svecanosti... I mogu ti reci da je za tih 4500 eura koliko je dala za telefon, dobila mnogo vredniju reklamu... Sad su svi culi za nju...
Ali eto, i sam da pravis svadbu i da ti dodje ona, vidis je da ima para, sto znaci da verovatno radi svoj posao kako treba, i da je dobra u tome, a suprotno tome dodje ti neka riba u pocepanim starkama i treba da joj poveris 30000 eura da ti organizuje svecanost.. Sta bi ti uradio?
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €14.06.2005. u 11:23 - pre 229 meseci
Citat:
ventura:
Heh... Znam za taj slucaj... U pitanju je Azimut 42, '98 ili '99 godiste koji je 'slucajno' nasukan tako sto je vlasnica uletela na hridi iza Sv. Nikole, za koje samo slepac ne zna, i koja su ucrtana u svaku nauticku, pa i obicnu kartu... Radilo se o tome da taj brod nisu mogli da prodaju, pa su odlucili da uzmu pare od Alianz osiguranja, sto im naravno nije proslo... Pa su jahtu izvadili, i eno je stoji kod Mise Ostojica u Baru... Hoces da kupis? Eno jeftino imas, i nije cak ni cela mogla da potone koliki je plicak gde je ona uletela...

Mozda sam glup, ali kakve veze ima potapanje jahte sa 'malogradjanstijom srpske elite'?

... ima i Italijana debila koji charteruju brod pa kazu 'ma sta ovo k****, mogu ja sam' ...


Nije taj slucaj. Znaci ipak ih ima vise. Ne bih da personalizujem, ali ako jahtom upravlja neko ko je odrastao na Moravi...

Nisi mi odgovorio za Krisa G.?

Paris Hilton, koja je naslednica svetskog lanca (bespotrebno je reci "luksuznih") hotela HILTON, je najbolji primer. Ona je etalon za ono o cemu ovde govorimo. (Ali tema je Veru Ascent.) Njoj, sto bi rekli, "basta" (dolikuje) Vertu! Ipak, posto joj je "ishakovan" adresar i foto-album, saznalo se da koristi BlackBerry (sto Vertu ne podrzava) i usluge nemackog T-Mobile, odn. njihove "podruznice" u USA (koji preti da postane najjaci operater mobilne telefonije u USA). Iste usluge je koristilo preko 3/4 ljudi iz njenog adresara, ukljucujuci mnoge celebrities. Gde je tu Vertu?

Zar tih nekoliko primera iz Srbije, koje sam prethodno naveo, ne govore dovoljno o malogradjanstini? Nisi glup, samo nisi shvatio poentu moje price. Ja nemam nista protiv da neko kupi i toalet papir namotan na zlatni valjak, ali prica da Karic uziva neki "elitisticki ugled" time sto kupuje stvari radi prestiza (a sa druge strane njegovo prostacko ponasanje ne dolikuje ni srednjovekovnom kmetu-kulucaru ili slugi poput Boldrika), ili taj sto je kupio jahtu koju je, zbog svoje licne nesposobnosti i neznanja poverio nekom "kumu" koji je "strucnjak" za upravljanje jahtom (a odrastao je na Moravi) i tome slicno, to govori samo o malogradjanstini koja, na zalost, Vlada Srbijom. Da ne mesam politiku u ovo, ali uporedite npr. Bozidara Djelica, njegovo znanje i ponasanje, sa prethodno navedenim personama. Ko tu po vama uziva veci ugled, postovanje, status, itd.? "Lanci i katanci" ili "Miki Maus"?

Ne znam da li je neko pomenuo da je Vertu u stvari kcerka-firma NOKIA-e?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €14.06.2005. u 12:55 - pre 229 meseci
Ma daj, pa to su normalni ljudi, koji su jednostavno decenijama pre toga navikli na ogromne kolicine novca. I ljudi su navikli na njih i znaju za njih i njihov novac. A sta ce da radi onaj Beogradjanin koji je juce dosao do neke love a ljudi oko njega, zamisli, ne znaju za to. Sacuvaj Boze da na tome ostane. On onda kupi neku mecku ili taj Vertu ne bi li se malo polazao. U Srbiji nema aristokratije i nema porodica (ili ih ima vrlo malo) koji generacijama unazad imaju velika bogatstva. Tako da svi ovi koji sada kupuje te Vertu telefone i ostale statusne simbole itekako spadaju u skorojevice.
Ljudi na zapadu koji imaju ogromne pare ne rade ovo sto se radi po BG-u od strane ljudi koji imaju mnooogo manje para i poseduju ih vrlo kratko vreme. Imao sam srecu da upoznam ljude koji imaju preko 200 ili 300 milion eura, ali po njima to nikako ne bi rekao, jer su ljudi sasvim normalni. Ne kupuju majice od 500 eura, a koje realno vrede 2 eura, i time automatski prave idiota od sebe, jer dozvoljavaju svesno da ih neko namagarci. Ali ovde je to veooma bitno. Zamisli da Pera i Djoka ne znaju koliko ti imas para. Pa to bi bila katastrofa.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

TomaParComp
Goran Tomic
Paraćin

TomaParComp
Član broj: 17923
Poruke: 118
194.106.174.*

Sajt: www.parcomp.co.yu


Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 00:33 - pre 229 meseci
Mislim da je problem u nashoj sredini u stvari to kojom su brzinom i na KOJI način te persone došle do toga što imaju, koliko god da je to, i da to najviše iritira, a sama brzina nije dozvolila da se malo priviknu i edukuju. Zaključak cele priče bi po meni bio sledeći.
Nije strašno ako gosp.Ventura dođe na sastanak, recimo u HVB banku, i na sto stavi to telefonče, ali je strašno kad se pojavi ćelavi "znaći" brate u Scotish pabu u dolinici sa Vespom Beverly i na sto baci to telefonče, pri čemu mu palac viri iz onih odvratnih kožnih papučica debelih 10mm i sa futrolom za isti, na kome ni nokat nije podrezan kako treba.....

Uf možda previše plastičan opis, izvinjam se za svako eventualno izazivanje nelagode u stomaku posle ovoga, ali sam skoro bio svedok na tom mestu, u 14h, kada se gospodja hvali drugarici kako je ovo njena ćerka cca14god i kad ustaje da je zagrli, fency farmerke ne uspevaju da isprate njene pokrete i ladno ispadaju tange, koje čak nisu ni čipkaste, ni lepe, a da pritom pored nje sedi muž, ili makar otac tog deteta. I onda sam ja seljak iz provincije zato što imam patike, majcu i farmerice na sebu subotom u 14h u dolinici. Ajde bre!

btw rado bih posedovao to telefonče!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 02:50 - pre 229 meseci
U opisu si samo zaboravio nezaobilaznu torbicu ispod ruke. :-) Kada to vidim dodje mi da povratim na sred ulice. Nabio bih mu je dupe!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

tarek
snimatelj/montazer
Beograd

Član broj: 13609
Poruke: 110
*.11.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 08:39 - pre 229 meseci
Citat:
Ventura:
Fora je u tome da ja hocu da imam lep telefon, funkcionalan, sjajan... Bavim se vrstom posla gde ne mogu da dodjem na sastanak i da nosim neki raspadnuti alcatel


I hoces da svi znaju da ti imas takav telefon... Zar nije najsmislenije i najpristojnije da, kada ides na sastanak, telefon iskljucis ili stavis na vibraciju, i ostavis ga u dzepu?
People who don't like their beliefs being laughed at shouldn't have such funny beliefs.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.gw.tehnicom.net.



+6455 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 09:01 - pre 229 meseci
Citat:
tarek: I hoces da svi znaju da ti imas takav telefon... Zar nije najsmislenije i najpristojnije da, kada ides na sastanak, telefon iskljucis ili stavis na vibraciju, i ostavis ga u dzepu?


Svaki biznis ti se sastoji od 50% biznisa i 50% magle... Uspesni su oni koje obe stvari uspevaju da prodaju podjednako dobro...
 
Odgovor na temu

BigHakuna

Član broj: 29465
Poruke: 197
*.emirates.net.ae.



+1 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 09:41 - pre 229 meseci
Vertu + Fog Machine ---> Uspeh 100% !!!???

:) )))

Daj ventura 'oladi malo, slucajno zivim u mestu gde se Vertu prodaje u samoposlugama iza ugla.

who cares...
...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €15.06.2005. u 10:19 - pre 229 meseci
Citat:
Karic je posebna prica... On mozda nije intelektualna elita, ali svako mora da se slozi da je on business elita u Srbiji, i da je jedan veoma sposoban covek. Zar ne?


Evo ja se ne slažem.

Citat:
Karic je posebna prica... On mozda nije intelektualna elita, ali svako mora da se slozi da je on business "elita" u Srbiji, i da je jedan veoma "sposoban" covek. Zar ne?


Sad se slažem ;))
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vertu Signature(mobilni telefon) -6950 €

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19879 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.