Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razbibriga: najduza stranica koju ste videli

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Razbibriga: najduza stranica koju ste videli

[ Pregleda: 3087 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
*.etf.bg.ac.yu.



+4 Profil

icon Razbibriga: najduza stranica koju ste videli13.06.2005. u 17:49 - pre 229 meseci
Pozdrav, narode!

Malo iz zabave a malo i zato sto me interesuje, resio sam da postavim pitanje vama koji ste svakako upuceniji, koja je najduza stranica koju ste do sada videli/ucitali u browser-u. Mislim na nesto ovako:

http://www.prahlad.org/pub/bearden/scalar_wars.htm

Dakle, ucitava se i ucitava, i izgleda kao da se nikada nece ucitati. Obicno ih postavljaju neki odlep likovi oko nekih odlep tema.

Sve najbolje!
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Razbibriga: najduza stranica koju ste videli13.06.2005. u 18:08 - pre 229 meseci
Kako ides na Internet? Meni se stranica ucitala relativno brzo i u celini. Imam ADSL, onaj najskromniji, 256/64. Osim toga, promaklo ti je nesto zanimljivo na tom sajtu, zanimljivo za nas Srbe:

I guess the first thing to try to comprehend is that a "new" kind of electromagnetic (EM) wave has been discovered in the empty vacuum of space which, when engineered, can be an inexhaustible supply of energy in great magnitude at any place in the universe. The word "new" is in quotes because the discovery really goes back to Nikola Tesla and his discovery of what he called "radiant energy."

Teslino "tajno oruzje"?
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Razbibriga: najduza stranica koju ste videli

[ Pregleda: 3087 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.