Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Perverzije jednog doktora u zdravstvu

elitemadzone.org :: MadZone :: Perverzije jednog doktora u zdravstvu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10856 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

:o)

Član broj: 38609
Poruke: 201
82.208.201.*



+2 Profil

icon Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 15:46 - pre 229 meseci
Ovako, sad mi je devojka bila kod drugarice, koja radi u hitnoj, na kafi. Lepo se one ispricale, krenula je kuci i to biciklom. U trenutku sedanja na bicikli, doktor koji je prolazio kolima ( u fici ) zaustavlja se pored nje, izlazi iz kola i kaze joj ovo:
"Kako si to sela na bicikli, sada ovi soferi gledaju u tvoje dupe pa nece moci da rade."
To su bile njegove reci, i vratio se u kola i otisao.
Mislim, muka mi je vise tih isfrutriranih majmuna koji misle da su face zato sto su posle 50 godina studiranja postali doktori. Kao ceo svet je kriv sto su oni morali non-stop da uce...
btw. Devojka mi nije preterano atraktivna, mislim ne nosi takvu odecu niti ima takvo ponasanje (ali naravno da je bomba :) )

[Ovu poruku je menjao :o) dana 25.06.2005. u 20:32 GMT+1]
Machina improba! Vel mihi ede potum vel mihi redde nummos meos!
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.beoland.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 16:13 - pre 229 meseci
Nema nista seksepilnije od devojke na biciklu. Pored nudisticke plaze na Adi devojke krstare na biciklima,a cesto neki napaljeni tinejdzer padne sa bicikla jer ne zna gde da gleda:u nudiste,ili u seksi devojke na biciklima.
A da ne govorimo o tinejdzerima golim do pojasa,u tesnim kupacim gacicama,koji "jasu" bicikle....
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 16:31 - pre 229 meseci
Besmisleno . Ako je mislio na vozace hitne , sta oni ima da rade .. odu od tacke A do tacke B , sta usput gledaju to je njihova stvar a ako naprave neko s***** zbog toga :( to moze svakom normalnom tipu da se desi ...

Jel Heftedrklageru na kojim si ti drogoma ?:))))
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
213.244.222.*



+6455 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 16:34 - pre 229 meseci
A zbog cega si ti toliko iskompleksiran, i toliko iznerviran oko tog glupavog i bezazlenog dobacivanja?
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.beoland.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 16:41 - pre 229 meseci
Svi mladi momci jedva cekaju da otopli kako bi mogli da zdrakaju golisave devojke na biciklima. Ako devojka nema dobro dupe bolje da ne seda na bicikl jer to nije estetski. Poenta je da necija pozadina dobro izgleda na biciklu. Uostalom prvo sto zene primete na muskarcu to je da li ima dobro dupe. Prema tome i devojke uzivaju da vide nekog zgodnog tipa na biciklu.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.panline.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 18:43 - pre 229 meseci
Cekaj, jel se to radi o tvojoj devojci ili o prijateljici tvoje devojke nisam bas najbolje razumeo?


Uredu je ako si ljubomoran, taj doktor nije trebao to da kaze, al ako se sve zavrsilo na tome, go to hell with it, tj zajebi ga, neces nista postici...


Citat:
Hefestionlove: Svi mladi momci jedva cekaju da otopli kako bi mogli da zdrakaju golisave devojke na biciklima.


Nista licno, al verujem da ti samo to cekas

No hard feelings, al to je jace od mene
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

pedja
Niš

Član broj: 329
Poruke: 56
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 19:03 - pre 229 meseci
Citat:
Hefestionlove: Ako devojka nema dobro dupe bolje da ne seda na bicikl jer to nije estetski. Poenta je da necija pozadina dobro izgleda na biciklu.


Gluplju stvar skoro nisam čuo. Dodatni komentar je suvišan.
 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
*.nspoint.net.

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 19:20 - pre 229 meseci
Citat:
Hefestionlove:A da ne govorimo o tinejdzerima golim do pojasa,u tesnim kupacim gacicama,koji "jasu" bicikle....


Ala ... sad si se otkrio...
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 19:27 - pre 229 meseci
Citat:
:o): Sada cekam da saznam koji je taj doktor pa idem sutra da mu se najebem mile majke.

Samo napred i treba tako(najozbiljnije mislim to)!Izlomi matoru drtinu!



Citat:
Hefestionlove: Svi mladi momci jedva cekaju da otopli kako bi mogli da zdrakaju golisave devojke na biciklima. Ako devojka nema dobro dupe bolje da ne seda na bicikl jer to nije estetski.

Ovakav ultra shovinistichki ,da ne kazem zenomrzachki odgovor u zivotu nisam chuo!
Interesuje me shta ti chekash tugo?!?!?!?!?!?
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

:o)

Član broj: 38609
Poruke: 201
82.208.201.*



+2 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 19:30 - pre 229 meseci
@ventura
Nije do kompleksa, ipak to je MOJA devojka i koje on pravo ima da joj nesto tako kaze? Pa nije problem da joj udeli neki kompliment, ali da se tako vulgarno ponasa ja to necu dopustiti. Ne znam za tebe, ali meni je bitno da se moja devojka oseca sigurno. I nije lepo vredjati za bezveze, mislim ti si kao psiholog i posle jednog mog posta si vec skontao kakva sam ja licnost... Ajde bre nismo deca....

@Slobodan Milivojevic
Da, radi se o mojoj devojci. Pa ne verujem da necu nista postici, posto su takvi ljudi uglavnom i kukavice. Ako mu ja pripretim, onda ce se on razmisljati svaki put kada bude hteo tako nesto da kaze nekoj drugoj devojci (valjda)

@Hefestionlove
Aj iskuliraj malo ++ naveo sam da je bila pristojno obucena!

@Milos niks
Ma da, nije problem da li ce neko gledati ili ne. Nisam bas takav zaludjenik. Nego samo takav komentar...

@ALL
Nije tema bas o tome sta cu ja uraditi coveku. To sam napisao u afektu (mislim da cu sad i obrisati). Moj komentar je bio na zdravstvo, tacnije ne izivljene doktore. Razumem ja da je to tezak fakultet i da trazi mnogo odricanja, ali da li su drugi krivi za to? Sad on ima slobodu da se ponasa kako hoce? A da ne pricamo o nemaru na radu....
Machina improba! Vel mihi ede potum vel mihi redde nummos meos!
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 20:18 - pre 229 meseci
@:o): Ahem, kakve veze ima dobacivanje jednog pojednica sa strukovnom grupom kojoj pripada?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 20:26 - pre 229 meseci
Mislis da je dobaciovao samo zato sto je doktor? A da je bio autoelektricar...mislis da ne bi dobacivao?!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 20:58 - pre 229 meseci
Koja je poenta ovog topica?Da nam kažeš kako ti je devojka do jaja riba ili...? :=)
 
Odgovor na temu

:o)

Član broj: 38609
Poruke: 201
82.208.201.*



+2 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 21:25 - pre 229 meseci
Ma jok, bre, nije on jedini. Znam dosta prica o tome bas sto se tice doktora, ali ova se meni desila, pa sam malo prso...
btw. jeste do jaja, ali posto znam ne treba da se hvalim :)

U svakom slucaju moze tema da se obrize, mada je ipak ovo MAD ZONE (mislim da naziv govori sam za sebe)

Machina improba! Vel mihi ede potum vel mihi redde nummos meos!
 
Odgovor na temu

salemfk
Aleksinac-Kragujevac

Član broj: 29295
Poruke: 155
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 21:37 - pre 229 meseci
Mozda je ipak njegovoj devojci bilo neprijatno i glupo pa se on iznervirao zbog toga. Ali pretpostavljam da je taj doktor neki primitivac, jer u suprotnom mozda bi to shvatila kao kompliment.
Moja Panda ima Windows, pa vi sad vidite...!!!
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 22:06 - pre 229 meseci
Nisi me razumeo , to da li je doktor,vozac,lozac,apotekar,automehanicar nije bitno za celu situaciju . jer je izneo nesto sto nema nikakve veze sa njim da li ce ti vozaci da rade ili ce da gledaju necije guzove na bajsu nije njegova stvar i razumeo bi komentar : Vidi kako si sela na bajs , ne mogu od tebe da radim ili nesto slicno . Bilo bi bezobrazno ali o.k. ovako je ispao bitch jer kao nekome drugome to smeta u poslu a on se brine za javni moral .... idi tamo do njega pa bitch slaping ustvari to je trebalo tvoja riba da mu uradi a ako on nju pukne onda ti da se umesas




poz.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 22:37 - pre 229 meseci
Code:
@:o)
(ne lici ni na sta kad se napise bez "code', ali sta se tu moze kad covek nece da izabere normalno korisnicko ime...)


Brate, nadam se da ces ovo shvatiti kao grubu ali dobronamernu kritiku - mislim da si pao jako nisko... Devojka te koristi umesto psa da lajes na one koji je popreko pogledaju... Znam, nije ona to trazila od tebe, ali utoliko gore, da je trazila pa da i razumem, ali ti poput pit-bula sam zatezes lanac i gledas koga bi trebalo da raskomadas! Sasvim je normalno da kao muskarac uvek budes spreman da devojku zastitis od fizickog nasilja ali da prevaspitavas pojedince po ulici samo zato sto su nesto rekli, pa mislim stvarno... u ovom gradu ima minimum 100.000 nevaspitanih muskaraca, od "napaljenih tinejdzera" do "matorih drtina". I, sta, sada ces ti poput Prljavog Harija da uzmes pistolj i ocistis grad od takvih?! Daj, covece, saberi se. Zene obicno imaju mnogo spremnije oruzje za verbalne obracune od muskaraca, tako da ako ima potrebe da se verbalno obracuna sa nekim ona ce to i uciniti a verovatno je vec i ucinila, osim ako je matori takvom brzinom zalupio vrata i pobegao sa "mesta zlocina" da ona nije stigla da mu saspe u lice sve sto cuva u rukavu za takve prilike, pa sad besni zato sto cika doktor vodi sa 1:0 a ona nema priliku da izjednaci
Mislim, ako iz ovoga sto sam rekao nisi shvatio onda sta da ti pricam dalje, ako jesi onda saberi se i sacuvaj dostojanstvo.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

pedja
Niš

Član broj: 329
Poruke: 56
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu25.06.2005. u 22:49 - pre 229 meseci
Zar vam se ne čini da ste malo naduvali stvar. Treba izabrati bitke. Ako ideš u "bitch slapping" svaki put kad vidiš nekog idijota natrčaćeš na nož pre ili kasnije.

:o),
pređi preko toga. Kako reče neki pametnjaković "stvari imaju onakav značaj kakav im ti sam pridaš".

Tek u slučaju kad to postane hronično uznemiravanje, kreni u totalnu osvetu L:-|

EDIT: Prestigao me pctel :)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu26.06.2005. u 00:54 - pre 229 meseci
@pctel
uuuu brate...dobar post! Konacno nesto pametno!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Lazarevac Mika
Srednje
Lazarevac

Član broj: 61976
Poruke: 2
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.lazarevac.co.yu


Profil

icon Re: Perverzije jednog doktora u zdravstvu26.06.2005. u 01:02 - pre 229 meseci
Doktor je ipak doktor!

Ako se on bas i nije najlepse izrazio oko anatomske obline, spustene na sediste prevoznog sredstva i gledajucih organa vozaca drugih prevoznih sredstava koji sakrivaju rucice ispod upravljackog mehanizma, ti nemoj biti strog prama svojoj boljoj polovini i nemoj joj polomiti sve kosti

Mogao bih da spustim kosti...
Potpis
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Perverzije jednog doktora u zdravstvu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10856 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.