Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

firefox beckup svega .................

[es] :: Browseri :: firefox beckup svega .................

[ Pregleda: 2582 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
217.26.66.*



+26 Profil

icon firefox beckup svega .................25.06.2005. u 22:29 - pre 229 meseci
Firefox pocinje da mi se ponasa krajnje cudno, pa bi hteo da ga reinstaliram a da mi pri tom ostanu passwordi, bookmarks, extensions .....
Da li je ovo moguce?
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: firefox beckup svega .................25.06.2005. u 23:17 - pre 229 meseci
Preporučujem ti da extenzije ukloniš jer su verovatno one uzrok problema.
Bookmarkove i passworde možeš dačuvati tako što iz foldera C:\Documents and Settings\*username*\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\*something*.default\ sačuvaš fajlove singons.txt, cookies.txti bookmarks.html

Nakon uninstalacije FireFoxa ukloni kompletan direktorijum i kada ga ponovo instaliraš vrati te fajlove tamo.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: firefox beckup svega .................26.06.2005. u 01:34 - pre 229 meseci
Slobodno uninstalliraj FF i ponovo instaliraj i sve ce biti kao pre. Kada obrises FF ne brise se i njegov profil...sto je tebi u ovom slucaju bitno. Tu su sve ekstenzije i podesavanja.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: firefox beckup svega .................26.06.2005. u 08:36 - pre 229 meseci
Mada bih mu ja preporičio da ga ručno obriše jer je on u 90% slučajeva uzrok problema koje ima (pričam iz ličnog iskustva).
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: firefox beckup svega .................29.06.2005. u 07:48 - pre 229 meseci
Ako ne obriše profil, problemi se obično vrate. KOLE89 je u pravu, ekstenzije umeju da naprave najviše problema. Skini MozBackup, program koji pravi backup profila, nemoj da selektuješ da backup-uje ekstenzije, backup-uj sve ostalo (pass, download lista, cookies), deinstaliraj Mozillu, obriši profil i onda kad instaliraš Firefox ponovo, MozBackupom vrati sve kako je bilo. Ja sam koristio MozBackup verziju 1.4, moguće je da u novijim i backup ekstenzija radi kako treba, ali to nije bio slučaj sa 1.4 pa ti preporučujem da to ne radiš.

Što se ekstenzija tiče, pre nego što kreneš bilo šta da radiš, ako Firefox nije totalno poludeo, skini i instaliraj ekstenziju koja generiše listu instaliranih ekstenzija, tj. HTML fajl sa nazivima instaliranih ekstenzija i linkovima odakle se mogu skinuti. Stao mi je mozak, mislim da se zove ExtensionList ili tako nešto.... kad završiš reinstalaciju Firefoxa, otvorićeš tu html stranu, i poskidati jednu po jednu ekstenziju. Ovo je sporiji, ali najsigurniji način, a imaćeš i najnovije verzije svih ekstenzija.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: firefox beckup svega .................

[ Pregleda: 2582 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.