Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

*311# - Pocela naplata

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: *311# - Pocela naplata

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13812 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata05.07.2005. u 20:15 - pre 229 meseci
Zaboravih da odgvorim na ovo:

Citat:
ipak nisam u zabiti vec u blizini Cvetkove pijace..


Nisam bukvalno mislila "zabiti" u smislu nekih podruma, metroa (kod Vuka 064 ima domet u igraonicama a 063 u 99.99% slučajeva nema), nego još gore - u nekim delovima grada (pričam o BGu), zapravo uvek je slučaj zatvorenog prostora, nikad napolju, signal je na ivici da se izgubi i onda dolazi do onog čuvenog seckanja. Opet i tu ima više faktora - zaklonjena bazna stanica, struktura zidova zgrade u kojoj se nalazite, sam telefonski aparat... Ipak neobično je, u krajnjem - nedopustivo da se tako nešto dešava na takvim lokacijama ako uzmemo u obzir da 063 uglavnom jako dobro funkcioniše.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata05.07.2005. u 21:00 - pre 229 meseci
Kad spomenu metro...

Mobtel jos uvek nije dole postavio repeater ili neku mikro stanicu ali je sa manjim problemima moguce telefonirati odozdo preko bazne stanice Autokomanda.

Ali zato Mobtel ima baznu stanicu "Terazijski tunel" koja je po meni potpuno bespotrebna jer je i bez nje sve funkcionisalo bez problema.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata05.07.2005. u 23:14 - pre 229 meseci
Dejane, rekoh kod Vuka a ne u metro stanici Karadjordjev park :) Odande može da se u'vati signal tu i tamo, čak i da se obavi razgovor, ali ispod Vuka nikako.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.yu1.net.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata11.07.2005. u 13:43 - pre 228 meseci
u biti se slazem da je 063 dosta bolji od 064, mada mi 63 ovih dana opet pocinje da stuca ...
ono sto mi je bilo zanimljivo jeste:
Citat:
cicika: ...
U svetlu zarade, u vezi sa Telekomom postoji još jedna interesantna stvar. U pograničnim oblastima YU-03 signal se gubi sa naše strane, kilometar-dva pre granice i hteli-ne hteli morate da predjete u mrežu susedne države i da pričate iz roaming-a, dok YU-01 imate sa one strane granice još kilometar-dva. ...


zanima me cicika koliko si sigurna u ovo, posto
*kad se vozis na relaciji bg-bijeljina preko race, kad se sidje sa autoputa nastaje haos za 063, gubi mrezu, signal super ako ga ima, a razgovor je cesto nemoguc i sa 2/5 signala. ponekad cak i na autoput kod mitrovice je los signal.dobar deo puta pred granicu i nema signala, tu oko granice i nekako.
*srebreno jezero - veliko gradiste - dosta cesto skakuce od 063 do rumuna pa uileti i poneki roaming poziv
*sid dosta cesto mi je gubio signal 63-ke




[Ovu poruku je menjao Deep|Blue dana 11.07.2005. u 14:44 GMT+1]
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.38.EUnet.yu.



+4 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata11.07.2005. u 21:34 - pre 228 meseci
Uh, uh :)
Preko Rače nikad nikakvih problema nisam imala. Ovo ka Rumuniji ne znam, a što se tiče prelaza ka Madjarskoj par kilometara u Madjarskoj još uvek ima signala... Ali, ako kreneš ručno da tražiš mrežu 064 nećeš naći uopšte.

Bazirano na sopstvenom iskustvu, da napomenem.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: *311# - Pocela naplata12.07.2005. u 11:57 - pre 228 meseci
Citat:
cicika: Dejane, rekoh kod Vuka a ne u metro stanici Karadjordjev park :) Odande može da se u'vati signal tu i tamo, čak i da se obavi razgovor, ali ispod Vuka nikako.


I ja pricam o Vuku. Verovala ili ne, moguce je odozdo razgovarati preko bs Autokomanda.

Citat:
Deep|Blue:
*kad se vozis na relaciji bg-bijeljina preko race, kad se sidje sa autoputa nastaje haos za 063, gubi mrezu, signal super ako ga ima, a razgovor je cesto nemoguc i sa 2/5 signala. ponekad cak i na autoput kod mitrovice je los signal.dobar deo puta pred granicu i nema signala, tu oko granice i nekako.


Potpuno tacno. Vec na samom ulazu u Kuzmin signal se izgubi i nema ga uopste do granice a ni preko. Pojavi se tek par km pre ulaska u Bijeljinu (mislim da je bs Badovinci ili Pavlovica Cuprija) i moze se sasvim ok razgovarati.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: *311# - Pocela naplata

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13812 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.