Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Space Bag vreca sa teleshopa

elitemadzone.org :: MadZone :: Space Bag vreca sa teleshopa

[ Pregleda: 8632 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 17:03 - pre 228 meseci
Imam hronican nedostatak prostora na gajbi,a to se prilicno ogleda u tome sto mi je vas po celoj kuci.Pre neki dan doveo ja ortaka koji mi prvi put dolazi na gajbu,i njegov komentar je bio...covece pa tebi je ovde sve natrpano i nabacano...nazalost stvarno je tako(postovacu sliku ako hocete moje dnevne sobe i fotelja punih odece).
Mi imamo puno ormara(2 ormara u dnevnoj sobi,"poluamericki" plakar u spavacoj sobi i jos 2 manja ormara u trepezariji),ja sam ubedjen da bi za sve stvari(mislim na odecu) imalo mesta kad bi se racionalno sve spakovalo i ukompresovalo.E sad posto je to konvencijalnim metodama nemogu(metoda uguraj svom snagom) vidim na teleshopu reklamu za Space bag vrecu.Ona radi na principu naguras u nju,onda je vakumiras usisivacem i to zauzme mnogo manje mesta.Ona bi za nas bila pravo resenje.
E sad mene interesuje koristi li to neko od vas i kakva su iskustva.Koliko je vreca trajna(ne bih da mu pukne posle izvesnog vremena).Cini mi se da kompelt kosta 4000 dindzi,pa me interesuje koliko se vreci dobija u paketu.

 
Odgovor na temu

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 17:42 - pre 228 meseci
Da i ja sam uocio tu reklamu. Elegantno su propustli da pomenu mogucnost da se probusi.
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
Odgovor na temu

daliborm
bgd

Član broj: 63612
Poruke: 6
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 17:54 - pre 228 meseci
jim rainor?

jel to beše nikad prevazidjeni Starcraft?
fire in cryogenic compartment
 
Odgovor na temu

JimRainor
Novi Sad

Član broj: 26018
Poruke: 264
*.panline.net.



+2 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 18:13 - pre 228 meseci
Bas taj
"this is Jimmy"
We've arranged a global civilization in which the most crucial elements profoundly
depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no
one understands science and technology. This is a prescription for disaster.

Carl Sagan
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 18:17 - pre 228 meseci
Pa za promenu mogli bi da date nekoj lokalnoj sirotinji višak odeće koje ne nosite, onda da prestane da kupujete toliko odeće

Ma ta kesa/vreća/dzak kako god, je extra s*****, svaki put ti moraš da koristiš usisivač da bi uzeo neku drugu majicu, mislim čista glupost, i onog ko izmisli to pravo u zatvor na 3 meseca da pakuje vreće robijašima

[Ovu poruku je menjao Deda_Mraz dana 13.07.2005. u 20:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

daliborm
bgd

Član broj: 63612
Poruke: 6
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 18:27 - pre 228 meseci
e sa ovim se slažem sto posto.

ua teleshopovi !


fire in cryogenic compartment
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 18:54 - pre 228 meseci
Moja rođaka je bila blesava pa kupila komplet tih kesa.

Na prvi pogled, zaista funkcionišu: izvučeš usisivačem vazduh, sve se lepo sabije, odložiš u orman...

I kad posle mesec-dva otvoriš i pogledaš - vidiš da su se kese malo po malo "naduvale" i povratile 90% zapremine koje su imale pre vakumiziranja. Dakle, propuštaju vazduh. Očigledno bi morale imati neki kvalitetniji mehanizam zaptivanja da bi ostale hermetički zatvorene mesecima.

Osim toga, čak i da 100% funkcionišu, cena im je i dalje suluda! Ipak je to obična zip-lock kesa sa plastično-gumenim prstenom za usisivač... i ništa više.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa13.07.2005. u 18:55 - pre 228 meseci
Koliko mi se čini, taj space bag služi za skladištenje odeće na duže vreme (recimo klasične zimske stvari početkom proleća, jer znaš da ti neće trebati do sledeće zime), i ako to radi kako treba, može da bude korisno, ali za nekakvo svakodnevno pakovanje, mislim da nije praktično, jer kao što reče Deda_Mraz, zamisli zatreba ti jedna stvar, a ti moraš da se zezaš sa raspakivanjem i ponovo vakumiraš usisivačem kad je izvadiš...
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

SDB

Član broj: 37446
Poruke: 139
212.200.116.*



Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa15.07.2005. u 20:50 - pre 228 meseci
iskreno receno moja sestra je kupila te nazovi vrece.pitanje je bilo da li to nesto vredi?e pa da ti ilustrujem malo kako to funkconise.znas kako krava dugo zvace i zvace i zvace i zvace.........pa onda proguta lepo svoju papicu i onda je malo povrati pa onda nastavi da zvace i zvace i zvace i zvace i zvace.......e sad mozes da imas otprilike predstavu koliko su ti stvari izguzvane kad ih izvadis iz te magicne vrece.na kraju krajeva mozes da je kupis ali ne bi bilo lose da kupis i jednu m n o g o dobru peglu da ti se nadje.
 
Odgovor na temu

OrcinusOrca
Subotica

Član broj: 53497
Poruke: 3
*.224.eunet.yu.



Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa16.07.2005. u 17:08 - pre 228 meseci
Imas u Nekermanu takvu vrecu:
"Vakuum-vreca za odlaganje garderobe. Bicete iznenadjeni koliko stvari mozete da slozite u ovu vrecu. Jednostavno je napunite, a zatim usisivacem usisajte vazduh. Tako ce Vasa garderoba biti zasticena od vlage, moljaca, prasine i neprijatnih mirisa, a istovremeno ce zauzimati vrlo malo mesta".
Jedan komad je 700 dindzi, s tim da je minimalna vrednost jedne porudzbine 1500 din.
Dimenzije su 90 x 126 cm.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa16.07.2005. u 18:43 - pre 228 meseci
A jel piše i da ćemo morati svaki put kada izvadimo garderobu iz vakuma, morati da je peglamo?
 
Odgovor na temu

OrcinusOrca
Subotica

Član broj: 53497
Poruke: 3
*.225.eunet.yu.



Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa16.07.2005. u 19:50 - pre 228 meseci
Ne pise :), ali peglanje ti ne gine - ako ti majicu ne sazvace Space bag, izguzvace se u prenatrpanom ormanu.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.62.53.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Space Bag vreca sa teleshopa16.07.2005. u 20:00 - pre 228 meseci
a sta fali i da bude izguzvano, bas je cool tako ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Space Bag vreca sa teleshopa

[ Pregleda: 8632 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.