Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55356 | Odgovora: 131 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

M...
Simic S.
Nezaposlen
CH

Član broj: 208
Poruke: 11
*.urbanet.ch



Profil

icon Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?19.08.2002. u 21:16 - pre 263 meseci
Antiradar za automobile ,koji detektuje laser signale na 300 do 400 metara(posto se ovde na zapadu oni maltene najvise koriste)
ako neko koristi kakva su mu iskustva ,koji antiradar ima i dali je efikasan?(koja mu je cena,marka anti radara)
JA sam se bas zagrejao da kupim jedan Bel 960 ,360° antilaser .
Ajd ako neko zna o ovome nek i objasni malo ,dali moze policija da detektuje signal koji on detektuje.

[Ovu poruku je menjao secret dana 29.11.2004. u 18:16 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao momsab dana 11.02.2007. u 14:09 GMT+1]
Pozdrav problematican.
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.beotel.net



+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 00:06 - pre 263 meseci
Jel ima to kod nas da se uzme, ja sam to video u USA kod nekih ortaka...
Inace jel to ona verzija sto se gurne u upaljac kad zatreba?
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 00:14 - pre 263 meseci
Ima moj matori i koristi (uspešno). Raspitaću se koja je oznaka ako te zanima.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

01011011

01011011
Član broj: 561
Poruke: 2341
*.in.us.prserv.net



+2 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 00:23 - pre 263 meseci
Imam ja na svakom autu... Ali ponekad to ne radi, npr. zadnji put zam zaglavio u zatvoru jer nije nista pokazao, mada je marka jedna od boljih, COBRA i radi 360 stepeni, mada nije zapistao. Isao sam 120 Milja na sat, ne znam koliko je to tacno km/h mislim da je prblizno oko 190/200 i uvatio me u zatvor sam zaglavio za nekoliko prekrsaja. Divljanje po putu, voznja pod uticajem alkohola, nisam imao pojasa, i sto sam presao duplo speed limit. I od tada ne vjerjem tim stvarima mada u vecini slucajeva uhvati da je pandur tu. UIkoliko kupis neki jeftini radar, onda ima da ti se dogodi da ti hvata razne signale, kao alrme na radnjama, sve sto ima neku interfearance...ili kako se to kaze.
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 00:55 - pre 263 meseci
Ovaj moj ima neki mode da dok se voziš po gradu ne smetaju ostali signali.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.beotel.net



+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 11:21 - pre 263 meseci
TRunks, ajde se raspitaj gde to ima kod nas da se kupi i koliko je para :)
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 12:05 - pre 263 meseci
Alrighty, saznaću do večeras. :)
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 15:58 - pre 263 meseci
Negde sam video anti radar koji se sastoji od IC LED postavljenih oko registarske tablice. Kako sam razumeo, laserski "radar" policajci usmeravaju na tablicu kako bi osim merenja brzine mogli i da fotografisu registarski broj jer samo tako mogu da dokazu koga su merili. IC zraci koje emituju diode su modulisan tako da unose veliki sum u odbijeni laserski signal te merac (radar) ne moze da izmeri tacnu brzinu.

Inace, problem sa laserskim "radarom" je sto kada ti detektor prijavi da je on tu, on vec moze da te izmeri...

 
Odgovor na temu

M...
Simic S.
Nezaposlen
CH

Član broj: 208
Poruke: 11
*.urbanet.ch



Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 20:07 - pre 263 meseci
Pozdarv svima
V.Milunovic da to je verzija koja se napaja preko upaljaca ,imas ovde objasnjenje u pdf formatu http://www.usascan.com/pdf/LRD6199SWS.pdf mada postoje nekoliko verzija ,po francuskim forumima kazu da je najbolja marka BEL 960 ili 1000 i cena im je pocetna od 100$ pa idu do 400$.
e sad ne znam da li i gde u yugi ima .

Pozdrav problematican.
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.beg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?20.08.2002. u 21:38 - pre 263 meseci
Ima jedan trik:

Ako imate nokiju, bilo koji model, idete: menu --> settings --> security settings --> closed user group --> on --> 00000 --> OK --> 3 puta C.

Posle par sekundi pojaviće se ikonica radara. Usmerite mobilu prema šoferci i voila !

Ukoliko ukucate bilo koji group code, opet će se pojaviti ikonica, međutim, tada f-ja neće raditi.

 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?23.08.2002. u 15:23 - pre 262 meseci
Ma super. Ti slobodno sebi zakljucaj telefon da niko ne moze da te pozove niti ti mozes ikoga da pozoves. Ostalima ne moras da objasnjavas kako se to radi bez pravog obrazlozenja sta doticna funkcija radi ...
Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.ptt.yu

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?23.08.2002. u 17:08 - pre 262 meseci
Citat:
broker:
Negde sam video anti radar koji se sastoji od IC LED postavljenih oko registarske tablice. Kako sam razumeo, laserski "radar" policajci usmeravaju na tablicu kako bi osim merenja brzine mogli i da fotografisu registarski broj jer samo tako mogu da dokazu koga su merili. IC zraci koje emituju diode su modulisan tako da unose veliki sum u odbijeni laserski signal te merac (radar) ne moze da izmeri tacnu brzinu.

Inace, problem sa laserskim "radarom" je sto kada ti detektor prijavi da je on tu, on vec moze da te izmeri...



Laserski radari NE snimaju tablicu i ostalo (za to sluze kamere u kerovskim kolima).. Inace, da bi ta fora sa LED-om oko tablica radila, treba da se kreces pravo prema radaru (a i tada je diskutabilno) .. Laser je bas zato nezgodan jer ga je izrazito tesko ometati... U svakom slucaju, najbolje je kad ti neko blica :)

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?23.08.2002. u 17:24 - pre 262 meseci
Dobro majkumu, jesam li ja napisao da snimaju laserom?

Rekao sam da pored merenja mogu i da snimaju. Ako nisi primetio pajkan uredjajem nisani na auto i moze vrlo precizno da odredi na kojoj tacki na automobilu meri brzinu. Poenta je da meri na tablici jer u istom momentu pravi i fotografiju iste cime moze da dokaze da je merena brzina na datom automobilu.

Ne tvrdim da pomenuti princip efikasno ometa laser, rekao sam da znam za
takav uredjaj.

Inace slazem se da je najbolje blicanje... :)


 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.ptt.yu

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?23.08.2002. u 17:36 - pre 262 meseci
Pre neki dan su mi uzeli dozvolu, pa sam imao priliku da malo detaljnije pregledam uredjaj.. :(

Ne moze da bira na kom mestu meri, ali moze da izvoji auto iz kolone...

Btw, kamera je u kolima...
 
Odgovor na temu

sfbgacyu
Nis

Član broj: 42017
Poruke: 1
*.dial.InfoSky.Net.

ICQ: 347
Sajt: www.yahoo.com


Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?14.12.2004. u 20:45 - pre 234 meseci
Antiradar je jedino koristan ukoliko je u pitanju dopler radar, u slucaju laserskog PRO LASER III uredjaja reaguje, ali je to obicno kasno
 
Odgovor na temu

siera
Rade - SIERA
VOZAC MEDJUNARODNI TRANSPORT
ČA

Član broj: 10031
Poruke: 50
*.143.eunet.yu.



Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?03.03.2005. u 22:41 - pre 232 meseci
Dva pitanja
Da li za radar PRO LASER III ima leka ili se isključivo pridržavati ogranićenja brzine
( kažu da u Americi ima neki PFAZER II i da je prava stvar samo ne znam da li to
funkcioniše u Evropi odnosno kod nas u SCG)
Iz nekog razgovora sam čuo da laserski radari vremenom oštećuju vid onoga u koga
je uperen prilikom snimanja-merenja)
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?04.03.2005. u 00:15 - pre 232 meseci
A da jednostavno postujemo ogranicenje brzine?
Daleko je sigurnije i jeftinije.

A ko mi kaze da ima auto koje moze ide 200 km/h i da zeli tako da ga vozi, rado cu mu na mail poslati neke fotografije sudara koji su nastali na tim brzinama.
Te uzasne slike su mi stalno u glavi i vjerovali ili ne, vise me ne brine radar. Samo me brinu te slike. Vise uopste ne prelazim preko ogranicenja brzine, a i sam sam vozio preko 200, i to na lokalnim putevima.
Sad krenem ranije... jer su mi neki dragi prijatelji zurili i sad ih vise nema medju zivima. To mi je bila dovoljna opomena, a nadam se da je i vama.

Pozdrav
Yolja
 
Odgovor na temu

srdjandakic

Član broj: 11297
Poruke: 430
*.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?04.03.2005. u 00:46 - pre 232 meseci
Ma samo okačiš CD na retrovizor !
 
Odgovor na temu

siera
Rade - SIERA
VOZAC MEDJUNARODNI TRANSPORT
ČA

Član broj: 10031
Poruke: 50
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?04.03.2005. u 07:17 - pre 232 meseci
Srdjane da li to stvarno pomaže neki kažu da to nema veze nije mi problem
da probam
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
82.117.206.*



+10246 Profil

icon Re: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?04.03.2005. u 07:48 - pre 232 meseci
Probaj, brate. Pola Srbije okačilo CD-ove. Već ima i CD-ova sa krstovima.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li neko koristi .... Antiradar za automobile?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55356 | Odgovora: 131 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.