Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo

[es] :: Anonimnost i privatnost :: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo

[ Pregleda: 2565 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxi10
Stankovic Ivica

Član broj: 65570
Poruke: 2
*.pool.mediaWays.net.



Profil

icon internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo20.08.2005. u 13:14 - pre 227 meseci
Pocela 15.08 Internetaukcija www.jubay.com, kazite sta mislite o tome.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo20.08.2005. u 17:28 - pre 227 meseci
Milsim da si ti ovo stavo da ga reklamiras. :)

Inace, meni sajt deluje neozbiljno, nepregledan je, nejasan, prevod je nedoradjen cak i za hrvatski jezik.

Iance, mislim da bi nam takav servis trebao ali ozbiljan, da iza njega stoji neko ko ce zaista garantovati istinitost podataka i onemogucavati prevare.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo20.08.2005. u 21:27 - pre 227 meseci
Ako vec reklamiras mogao si to na nekom drugom (posjecenijem) forumu. Ovako, takvi siteovi izgledaju i jesu profesionalno i ozbiljno.

jubay.com - boje su kao za djecu, dizajn nije dobar i nekako mi site ne ulijeva bas povjerenje. Ja prvi ne bi tamo nesto kupio jer mi djeluje neozbiljno. Site izgleda kao da je "skovan" u par sati (sto najcesce rade prevaranti). broker je rekao da je prijevod za hrvatski los - ja mislim isto tako (posto sam iz Hrvatske), a time site izrazava svoju neprofesionalnost. Ima jos toga za pod kritiku ali imam pametnijih stvari na ES-u.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo21.08.2005. u 22:23 - pre 227 meseci
Sajt je na nekom čudnom jeziku koji liči na rezultat mašinskog prevodioca.
Na istom je i naslov ove teme.

-------
Nije ni dobro ni zlo, nego je neozbiljno. Za online trgovinu onakav imidž lako može biti poguban.
S druge strane, nema konkurencije, a potencijalna potražnja je velika. Srećno.

------------
Link Prodati| slepljen je za |
linkovi "servis" i "pomoc" vode na istu stranicu
što sugeriše da greškica ima još poooodosta.


DODAJEM...
Katastrofa je što na stranici "help" tekst ne staje u ekran! U prevodu, linija teksta duža je od dopustive na rezoluciji 800x600. Nedopustivo jer je lako popravljivo, a ne zbog toga što određen procenat korisnika tu rez. i koristi.




[Ovu poruku je menjao old dana 21.08.2005. u 23:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo21.08.2005. u 22:28 - pre 227 meseci
Je li 'aukcija je besplatna osim dodatnih usluga' hmmm...

jubay logo je uradjen ko u MSPaintu - nema sta da se kaze

'Oce li neko da da pare da proverimo kredibilitet ovoj sajta (ja se ne bih javio kao dobrovoljac)
 
Odgovor na temu

maxi10
Stankovic Ivica

Član broj: 65570
Poruke: 2
*.pool.mediaWays.net.



Profil

icon Re:logo24.08.2005. u 23:42 - pre 227 meseci
u pravu ste zato smo malo nesto promenili
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: internetaukcija jubay.com u Srbiju dobro ili zlo

[ Pregleda: 2565 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.