Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dno dna! Zene u vojsci SCG

elitemadzone.org :: MadZone :: Dno dna! Zene u vojsci SCG
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 20157 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 06:37 - pre 227 meseci
Ja ne znam da li smo svi mi ludi ili samo oni?
Alo bre Srbijo, dokle ovako?
http://www.b92.net/info/vesti/...08&dd=26&nav_id=175373

KO je ovde normalan? Opusteno NIKO!
STA nam zivot donosi? Opusteno NISTA!

Nije Voodo dzabe rekao "Oloski Vrt"

Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 06:56 - pre 227 meseci
Nije dno dna nego tako i treba da bude. Jednakost?

Da dodam... Zene su POTPUNO sposobne da sluze u vojsci, i to ne samo u pozadini ili u sanitetu... Moze da bude vezista, tenkista ili pilot... U Izraelu je tako odavno... ;)


[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 27.08.2005. u 08:22 GMT+1]
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 08:23 - pre 227 meseci
Žene su poznate kao neustrašivi borci i NENADMAŠNI snajperisti. Kažu da one mogu ladno da ubiju bilo koga, bez griže savesti, čak i decu...

Zato i nema suđenja zarobljenim snajperistima, odmah se ubijaju....

Pozdrav!

 
0

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 11:52 - pre 227 meseci
Cinjenica je da dame postizu mnogo bolje rezultate u obuci od svojih muskih kolega. Ali njih rasporedjuju da rade kancelarijske poslove iako su mnogo sposobnije,energicnije,i vrednije. One taj posao obavljaju savesno i bez zabusavanja. Mislim da je ovo odlicna ideja. Svim zenama koje zele vojnicku karijeru treba to i omoguciti i adekvatno ih nagraditi.
 
0

SashaM
Veliki Bečkerek

Član broj: 28482
Poruke: 213
212.62.44.*



+1 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 12:36 - pre 227 meseci
hm dok sam sluzio kao vozac brdm-a kapetan nam je pricao o izvesnim pokusajima obuke zena u aktivnoj vojsci... kaze, blago receno, da je to bila katastrofa... sa druge strane zene su fizicki i psihicki manje izdrzljive, one kao vojnik nikada ne moze parirati muskarcu (pogotovu u "onim" danima)... sta reci, mislim da je zenama ipak nije mesto u vojsci.
Life happens but shit goes on
 
0

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:07 - pre 227 meseci
Kada hoce da se dokazuju (neke, ne sve) neka idu... kada se zarati neka one onda idu po rovovima...

[Ovu poruku je menjao abishai dana 27.08.2005. u 14:08 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:12 - pre 227 meseci
Moja teza je da su zene jaci pol. Inteligentnije su,sposobnije,komunikativnije,energicnije,i talentovanije za skoro sve poslove u vojsci i policiji. Mnoge od njih su postigle odlicne rezultate na testovima i obuci,i dobile su vise ocene od svojih muskih kolega. Ali Srbija je zenomrzacko drustvo tako da se zenama ne dozvoljava i ne daje mogucnost da napreduju u aktivnoj sluzbi. Ima sve vise ambicioznih zena koje zele da se takmice sa svojim muskim kolegama ko ce vise,brze,bolje! Mnogi moji uniformisani prijatelji su mi se zalili da su ih zene prestigle na svim poljima,a mnogi od njih su frustrirani sto su zene bolji strelci od njih. Naucno je dokazano da su muskarci nezniji od zena i da su zene bolji vojnici. Zene ratnici funkcionisu kao hladnokrvne ubice!
Moja teza je da ako zaista zelite da uspesno zavrsite neki posao poverite ga zeni,ili zenskoj ekipi. Da li vam je poznato da su svi uspesni poslovni ljudi u Srbiji najodgovornije poslove,zadatke,funkcije i pozicije poverili zenama?

S obzirom da je Srbija zenomrzacko drustvo bojim se da im nece biti omoguceno da napreduju u sluzbi,vec ce sistematski biti gurane u drugi plan,i primace mnogo manje plate od svojih muskih kolega iako su sposobnije od njih!




[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 27.08.2005. u 14:16 GMT+1]
 
0

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:31 - pre 227 meseci
Ja mislim da bi neka zena na funkciji ministra vojske reformisala tu okostalu instituciju za kratko vreme,na primer Vesna Pesic!
 
0

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.196.EUnet.yu.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:33 - pre 227 meseci
Cek malo Ti tvrdis da su zene grublje od muskaraca

ili nemas mnogo kontakta sa zenama ili.....

Evo ja sam bio sa dosta devojaka i nijedna,ali nijedna nije bila grublja od mene
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:35 - pre 227 meseci
Citat:
Hefestionlove: S obzirom da je Srbija zenomrzacko drustvo


E Pandora ajde prestani više da......kakiš znaš ?!

Kao što neko kaže... ŽENAMA NIJE MESTO U VOJSCI.
Neka idu u policiju, vatrogasce ali vojska je nešto drugo i sa vojskom ne treba praviti experimente (mada je ova naša sva ko cirkus, ali pričam u globalu), stoga ne treba žene stavljati u vojsku. Evo ti jedan, samo jedan jedini i ni jedan drugi razlog... Šta kada žena "dobije" ? Jel ti misliš da će ona biti makara 5% sposobna da obavi neku dužnost u tim trenutcima, boli je stomak ide joj krv, glava je razbija i ona sada treba da juriša u prvim divizijama na neprijatelja? Mislim da je malo preterano. Neko će sada reći pa to se dešava samo jednom mesečno. To je tačno ali u toku godine ona će 12 puta posustati!? Mislim malo o tome? Nije to 1 dan pa prodje to je 5-6 dana.
Znači ovo ti je samo jedan od milion razloga zašto ženama nije mesto u vojsci ili nekoj toliko aktivnoj službi, bilo to javnoj ili privatnoj.

I to da je Srbija "ženomrzačko društvo" slobodno može u bisere [ES]-a da ide.

Offtopic: Po anketi koja je sprovela neka-tamo-boga-pitaj agencija za društvena pitanja u Srbiji na temu ,,Koji muškarci su vam najlepši, najzogidniji i imaju najviše poštovanja prema vama?" 95% odgovora je bilo srpski muškarci. Svi ispitanici su bili ženskog pola i po celoj Srbiji je bila naketa. Tako da prestani da lupaš gluposti.
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:38 - pre 227 meseci
Citat:
Janmix
ili nemas mnogo kontakta sa zenama ili.....


Hahahaha :)
anti-heroin spree
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:40 - pre 227 meseci
Citat:

Kao što neko kaže... ŽENAMA NIJE MESTO U VOJSCI.


Uz ogradu da me savrseno ne zanima ko i kako ce ici u vojsku u Srbiji, ipak jedan osvrt... Je li, Deda Mraze - kako to da u vojsci drzave Izrael zene idu u vojsku, pa cak i u jedinice komandosa... koliko mi je poznato, izraelska armija je jedna od najelitnijih na svetu - i za razliku od nase, uspeli su da porazbijaju suparnike koji su, takodje, bili i daleko nadmocniji.


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 27.08.2005. u 14:40 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:50 - pre 227 meseci
Ja bih se mnogo sigurnije osecao da je,na primer,Vesna Pesic,ministar vojske, Danica Draskovic Direktorka "BIA",nastavite spisak......
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:58 - pre 227 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Je li, Deda Mraze - kako to da u vojsci drzave Izrael zene idu u vojsku, pa cak i u jedinice komandosa... koliko mi je poznato, izraelska armija je jedna od najelitnijih na svetu - i za razliku od nase, uspeli su da porazbijaju suparnike koji su, takodje, bili i daleko nadmocniji.


Pa to onda nisu žene A koliko su elitni pokazuju samo njihov rat sa Palestinom, ali nećemo sada o tome.
Pa možda se nešto operišu ili ko zna šta, jer malo mi je neverovatno da žena kada dobije može da funkcioniše normalno, to je bila poenta svog mog pisanja!
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 13:59 - pre 227 meseci
Da je Natasa Kandic ministar pravde, da je Snezana Dakic predsednik drzave.....

@ Ivan

Izraelski suparnici su bili nadmocniji dok ih Izrael nije sprzio avijacijom...od tada nisu vise nikad bili nadmocniji...
anti-heroin spree
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 14:00 - pre 227 meseci
Citat:
Fuzz: Da je Natasa Kandic ministar pravde....


Molim te mi reci, da je ovo u stanju ironije napisano???
 
0

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 14:12 - pre 227 meseci
Natasa Kandic je ,i na mestu na kome je, de facto jedna od politicki najuticajnijih javnih licnosti. Sajt Fonda za humanitarno pravo je jedan od najposecenijih sajtova
http://www.hlc.org.yu

A mozete pogledati i sajt Tuzilastva za ratne zlocine na
http://www.tuzilastvorz.org.yu



[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 27.08.2005. u 15:13 GMT+1]
 
0

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 14:13 - pre 227 meseci
Meni nije jasno sta ce muskarci u vojsci, a ne zene?!
Sta, kao, mi treba da se dokazujemo nekome da smo "zreli"? Uh, sta mislis!
Em gubis vreme tamo, mozes za to vreme da uradis nesto korisno, em ti nicemu nece sluziti. Kada krene neki rat {ne daj Boze}, kao sto je i bio ovaj mali poslednji, nisam video neke efekte nase vojske! Sta, kao, pevali smo po moistovima i drzali koncerte... Niko nije isao u "rat" jer ga nije ni bilo... Bilo je samo bombardovanja. Nisam nikog ni video ni cuo da je pucao na avione, sem ovih iz PVO-a iz "mecke" matore 30-40 godina.

Znaci po mom misljenju vojska je cista glupost. Sad ce neko pitati:"A sta ce biti ako se zarati?" Pa nista, jebace nam kevu samo tako, roknuce nas ko pilice odozgore...
Cemu onda sve to?
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
0

Svetle
Svetle Frost
Beograd

Član broj: 45794
Poruke: 35
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 14:14 - pre 227 meseci
Citat:
hm dok sam sluzio kao vozac brdm-a kapetan nam je pricao o izvesnim pokusajima obuke zena u aktivnoj vojsci... kaze, blago receno, da je to bila katastrofa... sa druge strane zene su fizicki i psihicki manje izdrzljive, one kao vojnik nikada ne moze parirati muskarcu (pogotovu u "onim" danima) ... sta reci, mislim da je zenama ipak nije mesto u vojsci.

to sto ti je kapetan pricao i to sto ti mislis na osnovu njegove price nije toliko bitno. nego ajde ti lepo fino daj neke linkove na istrazivanja koja dokazuju ovo boldovano. pogotovo dokaz za “one” dane.

molim i deda_mraza takodje.

moderatorima: molim da ne dopustate ovakve izjave, bez dokaza.




 
0

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Dno dna! Zene u vojsci SCG27.08.2005. u 14:19 - pre 227 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Je li, Deda Mraze - kako to da u vojsci drzave Izrael zene idu u vojsku, pa cak i u jedinice komandosa... koliko mi je poznato, izraelska armija je jedna od najelitnijih na svetu - i za razliku od nase, uspeli su da porazbijaju suparnike koji su, takodje, bili i daleko nadmocniji.


U Izraelu je celo društvo angažovano na odbrani države, jer ih jednostavno malo ima u odnosu na neprijateljski raspoloženo okruženje, te su u stalnom stanju, može se reći, neposredne ratne opasnosti. Stoga su i žene u aktivnom sastavu oružanih snaga.

Pokretač ove teme je prevideo nekoliko stvari, radi se o nacrtu zakona, što ne znači i da će finalni tekst biti istovetan, te je pitanje da li će biti i usvojen. Druga stvar, nije predviđeno da žene budu u aktivnom sastavu (osim dobrovoljaca, kao i do sada). A u slučaju rata i onako je svejedno, svi su angažovani na odbrani.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Dno dna! Zene u vojsci SCG
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 20157 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.