Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EP Košarka SICG, općenito, rezultati.

elitemadzone.org :: MadZone :: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26768 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

van t hoff

Član broj: 13138
Poruke: 230
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 21:24 - pre 225 meseci
Da su evropski prvaci izasli u sampionskoj petorci ili bar polovini te petorke, utakmica bi bila gotova poslje 1, dvije cetvrtine, jasno u ciju korist.

Grci, pa nista cudno, vrlo kompaktni, disciplinovani, svako igra svoje, reaguju na trenera kao da su na daljinskom, ljudi znaju zasto su dosli na prvenstvo.
 
Odgovor na temu

Željko Obradović
Novi Sad

Član broj: 68503
Poruke: 32
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.belgrade2005.com


Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 22:17 - pre 225 meseci
Citat:
vidakovic81: Ko je kriv sto Jaric nece da se vrati u odbranu jer mu neko nije dao loptu????

Nije Jarić, već vlado Šćepanović.
Citat:
vidakovic81: a da Obradovic nije autoritet, zaista to nije i vidi se...a i ne moze da bude jer i on vodi razvratnicki zivot.

Koji si ti lik. :)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
 
Odgovor na temu

van t hoff

Član broj: 13138
Poruke: 230
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 23:04 - pre 225 meseci
Ispadose Hrvati i Slovenci, steta gledam ih danas na terazijama kako pijance, i raduju se, cisto da me nesto podsjeti da je EP u nasem gradu + neka kesiraju ovdje :).

Hrvati su imali dosta solidno uklopljenu ekipu, mislio sam da u ovakvom rasporedu mogu puno vise, mada se jos ranije vidjelo da im moze zafaliti psiholoska stabilnost, nedostatak pravog vodje, plus ove povrjede... Roko Leni je pokazao da zna.

I jos nesto za veceras, kako mi je los RTS, gledao sam utakmicu na HRT-u (inace cesto gledam sport kod njih), i drago mi je zbog toga, ustvari zao da vidim da oni jos uvjek gaje one naci(onalisticke) maloumnike za komentatore(a).
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

dinke
Član broj: 933
Poruke: 1008
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 23:28 - pre 225 meseci
Gledao sam Hrvatska - Spanija, Spanci sramotno idu dalje posle klasicne sudijske kradje. Mislim, ako ono nije bio faul 10 sec pre produzetaka, onda ne znam sta je.

Anyway, evo sta sportnet.hr kaze o tome :)

Citat:
Sramite se, bando lopovska!

Luigi Lamonica, Virginuis Dovidavičius, Vladimir Drabikovsky. Talijanski, litavski i ukrajinski sudac režiseri su jedne od najsramotnijih farsa u profesionalnom sportu u posljednje vrijeme. Ono što se večeras događalo u beogradskoj Areni, ući će u anale europskog sporta.

Ono što smo večeras vidjeli, što smo večeras doživjeli, zaista je teško opisati. Ovo je trebalo vidjeti. Naša momčad potpuno je izmasakrirana od strane sudačke trojke, ovu utakmicu naprosto nismo smjeli dobiti.

37 prekršaja suđeno je našim košarkašima, 14 Španjolcima. 48 slobodnih bacanja izveli su Španjolci, 12 slobodnih bacanja izveli su naši košarkaši.

Pet sekundi prije kraja Marko Tomas dohvatio je loptu u napadu, pri rezultatu 73:71 za Hrvatsku. Odgurnut s leđa pao je po parketu, naravno, ni jedan od trojice sudaca nije vidio prekršaj, Vasquez je uzeo loptu i poentiaro za produžetak.

Ovakvih detalja bilo je tijekom cijele utakmice. Naši igrači krcali su se prekršajima, čiste naše lopte, koju su u aut izbacivala po dvojica španjolskih igrača davane su Španjolcima, svaki pogled prema protivniku suđen je kao prekršaj. Našima, naravno. Vujčića su potjerali s parketa nakon prvog poluvremena, Bagarić je za četiri prekršaja trebao samo par minuta. Mamić se hvatao za glavu, Popović i uvijek mirni Spahija psovali su suce u besramna lica, potpuno izgubivši živce. Ukić i Tomas bili su na rubu suza. Nevjerojatno, zar je moguće da nam ovo rade? Pred toliko ljudi?

Nakon svega, ne budite tužni. Ljuti da, razočarani u pravdu i sportsko poštenje da, ali i ponosni na momčad koja se mogla boriti protiv svih, osim protiv novca. Krađe, tako drske i bezobrazne krađe, kojoj je nazočilo 15.000 gledatelja u Areni i milijuni uz TV ekrane. Krađe s kojom će se izvući, jer su gazde. Sramite se, bando lopovska!


Izvor: sportnet.hr

 
Odgovor na temu

Silenoz
Erkekjetter Silenoz
DEEP IN THE CARIBBEAN...

Član broj: 43556
Poruke: 215
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 23:29 - pre 225 meseci
U utakmici Spanija - Hrvatska, po mom skromnom misljenju, sudjenje nije bilo bas kriminalno, kao sto su to opisali na HRT-u. Bilo je lose, ali ne mnogo. Hrvatska je imala utakmicu u svojim rukama nezavisno od sudija. +2 i dva slobodna bacanja, od kojih je samo jedno Tomas iskoristio. Da je ubacio oba, Hrvatska bi bila u polufinalu. A i nakon toga isli su na faul, sa rizikom da se izgubi lopta posle drugog spanskog bacanja (sto se i desilo).

edit: sredjivanje teme

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 24.09.2005. u 02:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Srdjan_ts
buduci google general manager
Bgd

Član broj: 28257
Poruke: 185
*.sezampro.yu.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.23.09.2005. u 23:47 - pre 225 meseci
Sudjenje je bilo ispod proseka, uzeli su im mozda par lopti, ali to 100% nije resilo utakmicu.

edit: sredjivanje teme

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 24.09.2005. u 02:38 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.24.09.2005. u 06:54 - pre 225 meseci
Po mom mišljenju, nisu samo sudije krive za poraz reprezentacije Hrvatske od strane Španaca ali su mnogo doprinele tome...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

salemfk
Aleksinac-Kragujevac

Član broj: 29295
Poruke: 155
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.24.09.2005. u 12:39 - pre 225 meseci
Potpuno je glupo uporedjivati da li je jedna ekipa imala vise faulova od druge. I mnogo me nervira kada odredjeni sportski kometatori sa televizija ili novina bas to istucu kako je pokazatelj loseg sudjenja. Prosto neka ekipa moze da bude dosta grublja u odbrani u odnosu na drugu ekipu, ili da jednostavno je neke igrace nemoguce zaustaviti drugacije osim faulom.
Problematika pomenute utakmice Hrvatska-Spanija, je u tome da su sudije pri kraju produzetka imali dvojaki standard oko faula u napadu. Steta sto nisam zapazio da li je to svirao isti sudija ili ne. Ali ocigledno je da faul koji je sudjen hrvatima kao faul u napadu je dosta razlicit od onoga sto su predhodno svirali za faul u odbrani. uz to ako dodamo da je faul svirao sudija koji je bio ispod kosa i kome je pogled delimocno bio zaklonjen igracem u odbrani, dovodi do toga da je ta odluka dosta losa. Da je bilo faula u napadu onaj ko bi to trebao da odsvira je sudija koji je stajao sa leve strane napada, jer je inace to i njegov de terena.
Ovako ostaje da su jedne velike sudije podbacile. Inetresuje me samo koju li su ocenu dobile od prisutnog delegata?
Moja Panda ima Windows, pa vi sad vidite...!!!
 
Odgovor na temu

pedja
Niš

Član broj: 329
Poruke: 56
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.24.09.2005. u 14:05 - pre 225 meseci
Bez obzira na suđenje, po meni je ubedljivo najbolja utakmica na prvenstvu do sada.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.24.09.2005. u 17:41 - pre 225 meseci
Hrvati su imali pobedu u dzepu i nisu je zadrzali... tako da, prvo moraju da budu ljuti na sebe a tek onda na sudije.


vdl/nlns
 
Odgovor na temu

bukins
Tuluz, Francuska

Član broj: 50983
Poruke: 80
..2-216-60.rev.numericable.fr.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.25.09.2005. u 02:49 - pre 225 meseci

Jako mi je drago da su Grci pobedili Francuze u poslednje 3 sekunde pa nek ide zivot. Zasto? E zato!
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.25.09.2005. u 16:06 - pre 225 meseci
Pa posmatrajte to ovako: onaj ko ne voli što su pobedili Grci,treba da potraži utehu u tome što će danas i naredna dva dana doći u Srbiju gomila grčkih razuzdanih navijača i će da potroše dosta para u našoj zemlji.To ti je čisti finansijski interes,molim boga da danas Grci pobede Nemce,jer ako izgube,naša zemlja će da ima mnogo manje zarade od njihovih navijača.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Srdjan_ts
buduci google general manager
Bgd

Član broj: 28257
Poruke: 185
*.sezampro.yu.



Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.26.09.2005. u 01:06 - pre 225 meseci
Da, samo sto to isto vazi i za Nemce.
U svakom slucaju GRCIJA NOVI SAMPION EVROPE. Kapa dole momcima, odradili su istu semu kao u fudbalu - nemaju zvezde ali igraju timski i cvrsto. Kraj.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.26.09.2005. u 03:28 - pre 225 meseci
Stvarno mi je bilo srce puno dok sam gledao Grke veceras, momci su ekipa, svaka cast!
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.26.09.2005. u 06:28 - pre 225 meseci
Grci su jednostavno bili bolja ekipa, Njemci su na ovom turniru imali puno sreće (primjerice protiv Rusije i sl.), a i ovaj uspijeh zahvaljuju Dirk-u jer je on ustvari ekipa, da njega nema oni bi još davno ispali jer on "nosi" ekipu na svojim leđima.
 
Odgovor na temu

Wega
Novi Sad

Član broj: 31412
Poruke: 127
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.format.co.rs


+1 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.26.09.2005. u 08:40 - pre 225 meseci
Citat:
VRKY: uspijeh zahvaljuju Dirk-u jer je on ustvari ekipa, da njega nema oni bi još davno ispali jer on "nosi" ekipu na svojim leđima.



sto po meni mnogo vise govori o drugim ekipama ;)
A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
213.244.208.*

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.28.09.2005. u 12:15 - pre 225 meseci
Uopšte kvalitet ovog prvenstva je bio očajan, a Grci su održali našim "zvezdama i zvezdicama" predavanje o jedinstvu zarad višeg cilja.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.ptt.yu.



+727 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.30.09.2005. u 23:22 - pre 225 meseci
Previše emocija se unosi u gledanje utakmica a sportske utakmice su samo jedna vrsta cirkuske predstave. Ja sam bio pun emotivnog naboja kad sam gledao EP u Atini 95. Danas sam prilično ravnodušan dok gledam neku utakmicu ali mi je i dalje ostalo da ne volim grke zbog onakvog ponašanja njihovih navijača. Čini mi se da sam jedan od retkih koji to pamti jer je velika većina naših ljudi navijala za njih.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.20.10.2005. u 14:16 - pre 224 meseci
izvinjavam se ako je ovo vec postovano, nisam isprato temu do kraja...


Perica (read: Peritza) was at school this morning in the outback and the
teacher asked all the children what their fathers did for a living. All
the typical answers came out, Fireman, Policeman, Salesman, Clerk etc,
but Perica was being uncharacteristically quiet and so the teacher asked
him about his father.

"My father is a dancer in a gay club and takes off all his clothes in
front of other men. Sometimes if the offer is really good, he'll go out
with a man, rent a cheap hotel room and let them sleep with him."

The teacher quickly set the other children some work and took little
Perica aside to ask him if that was really true. "No" said Perica, "He
plays basketball for Serbia and Montenegro but I was just too
embarrassed to say..."
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.20.10.2005. u 15:58 - pre 224 meseci
Extra fazon.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: EP Košarka SICG, općenito, rezultati.

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26768 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.