Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

elitemadzone.org :: MadZone :: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 27774 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.ptt.yu.



+69 Profil

icon Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 18:42 - pre 225 meseci
Sad sam gledao i ocekivao sam nesto a ,prvo spicu su ukrali sa RTS-a onaj cuveni sat koji otkucava ,voditelj nesto kao ovo su vesti a sad nesto bla bla ,i odma reklame ,a Dnevnik ,onda kao ovo su bile reklame a sad vest kao sto ovoj emisiji i prilikuje nesto na tu foru ,pa onda vesti dana u bojama ??? crno je bila neka nesreca ,crveno boja jeseni ,itd ... kao da su dnevnik radili neki amateri a voditelj , ma taj ni radio emisiju ne bi mogao da vodi...
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
213.244.222.*



+6455 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 18:46 - pre 225 meseci
Katastrofa... Dnevnik treba da informise, a ne da prave neke slikovnice sa bojama, i da onaj vuk draskovic k**** 15 minuta...

Greske u realizaciji i organizaciji se mogu oprostiti jer je ovo tek pocetak, ali sam koncept emisije je ocajan, usporen, nekvalitetan...
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 18:49 - pre 225 meseci
E bas sam hteo da otvorim ovu temu...mislim onaj voditelj k'o da je pao s marsa, nesto usporen...kakve je*ene boje pa dnevnik je informativna emisija a ne bojanka...sto rece onaj komentator posle poraza on francuza "sramota,sramota i jos jednom sramota"!
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 21:08 - pre 225 meseci
A zasto vi to gledate?
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 21:14 - pre 225 meseci
Pa toliko najavljivani dnevnik, ali stvarno bruka, bruka i bruka! I sto je najgore mnogo gresaka u produkciji i montazi emisije! A sto se sarenila tice, pa sta ste vi ocekivali od pinka, osim sarenila i sarenila i sarenila!!!
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 21:20 - pre 225 meseci
Hm, ne verujem da je @S_Kid postavio pitanje u vezi dnevnika, nego zasto uopste gledate Pink?
 
Odgovor na temu

anon28907

Član broj: 28907
Poruke: 647
212.200.124.*



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 23:17 - pre 225 meseci
Citat:
Acika: A sto se sarenila tice, pa sta ste vi ocekivali od pinka, osim sarenila i sarenila i sarenila!!!

Pa da oni samo to i imaju ...

Citat:
vlada01us: nego zasto uopste gledate Pink?

Ja ga licno uopste ne gledam ... a sto se tice ostalih, pa kad toliko najavljuju mnogi upale TV da vide sta je to tako 'veliko' a ono - nista .
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!26.09.2005. u 23:22 - pre 225 meseci
Dal je Tijanić gledao, šta mislite?

I kakav će mu biti komentar ako je sve ovako kao što kažete?
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 00:42 - pre 225 meseci
Citat:
Bhamby: Dal je Tijanić gledao, šta mislite?

I kakav će mu biti komentar ako je sve ovako kao što kažete?


Verovatno: "Ovo je jos jedan razlog sto vi treba da placate pretplatu RTS-u i budete lojalni televiziji koja sve prikazuje "crno (na) belo" umesto u koloru i sa puno sarenila"! :)
Ili: "Nas dnevnik - e to je...." :) - jel se uglavnom samo gledanoscu dnevnika i ponosi bagra RTS-ovska.

Sto se tice Pinka i njegovog dnevnika - bolje da zaposle neku od obnazenih pevaljki iz onih parada i posela - sigurno bi povecali gledanost i presisali statisticare RTS-a. :)
Ma koga normalnog vise u ovoj drzavi interesuje dnevnik i sam uvod u zadnjih pet godina: "na Kosovu...", "EU"...
Kad bolje razmislim i ona posela i parade ne dodju tako tuzno i jadno kao sam dnevnik i njegov koncept i informacije koje pruza.
 
Odgovor na temu

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Milan Stosic
dipl. ing.
Kragujevac

Stole_sto_ljubi_zene_gole
Član broj: 57952
Poruke: 298
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.kragujevac.co.yu


+1 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 00:46 - pre 225 meseci
Ovo veceras je stvarno bilo smesno... Crkvenjakov se bas nije snasao u tome.. kompromitovao se lik bezveze.. ja koliko sam skapirao to ce biti autorski dnevnici tj svako od ovih likova ce da uredjuje svoj dnevnik tako da se nadam da ovih bojanki i ostalih gluposti nece da bude.. uostalom videcemo..
Nemojte ljudi na silu... uzmite veci cekic..
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 00:51 - pre 225 meseci
Heh, ovaj post je greshkom zalutao na pogreshnu temu, no evo ispravljam greshku pa postujem ovde (inache, napisan za vreme trajanja dnevnika RTS1)

Citat:
Nego, generalno su nam informativne emisije prilichno losheg kvaliteta, iako se trude da kopiraju poznate svetske stanice tipa BBC, CNN itd... Evo upravo sam sad na RTS1 video voditeljku kako, nakon emitovanja neke reportazhe o papagaju koji pricha, opushteno zhvace zhvaku... Sramota.
 
Odgovor na temu

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 02:08 - pre 225 meseci
Sta se moglo ocekivati od njih?
p.s.
Ko jos gleda pink?
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 02:19 - pre 225 meseci
Sa ES verovatno niko.

Međutim, okreni se oko sebe.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 07:39 - pre 225 meseci
Ja gledam Pink, sta tu ima lose?

Svi vi sa tim stavovima 'pink je seljanja, ja ga ne gleadam iz principa' zapitajte se malo kakva su vam to izopacena misljenja i koliko ste ustvari vi sami zatucani... Pa ako ja vrtim kanale i vidim da mi se nesto svidja, zasto ne bi gledao, sta me boli uvo koja je to stanica?

A isto tako, najvise kod ovih pljuvaca volim sto glorifikuju B92, koji se preko noci ustvari pretvorio u Pink2, samo sto im fali grand parada, al verujem da ce uskoro i oni napraviti neki svoj Grand...
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 08:59 - pre 225 meseci
Nama sanse da B92 to uradi!

A pink jeste seljacka televizija, pogledaj samo ko to gleda.

B92 je "urbana" televizija i moze se naci nesto pametno da se vidi.
A da gledam zavezde granda... brate.... seljacenje do panja! Svi bi kao da budu neke zvezde a veze nemaju sa mozgom!

Uostelom, mislim da svi na racunarima imaju one klipove sa grand audicija one pajsere i pedere, Vladu cokoladu i ostale RETOSE... e TAKVI gledaju pink i UZIVAJU u njemu.

Znaci klasicna komercijala ispiranje mozga ovom narodu.

Kao sto je Cigani, ovaj, Djogani.
Ko to slusa? Deca do 5-14 godina. Niko vise.
Pa ovo ste culi: "Ja bicu poznata jer sam s'tobom vidjena u svim novinama...."

Kakav je to retardirani text za retardiranu masu???!!!
Ko je to izmislio moze slobodno da puca sebi u glavu jer drugo nije ni zasluzio.

Ali sta ce jadna deca Minja Subota vise ne peva! A ni Manda!

A taj cigani, ups, djogani, se pusta na tom pinku!

Ja sam svoje rekao, ko hoce da me napada neka izvoli.
Poz

Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

mexico
Horhe Jose
Samozaposleni :-)
Mexico

Član broj: 37908
Poruke: 369
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 09:53 - pre 225 meseci
Ja gledam pink kada ima nesto sto me zanima.

Vecina programa na pinku je shund ali povremeno naidje nesto sto se moze ili treba pogledati. Ni jedna televizija mi nije uzor u formiranju mog misljenja vec informacije skupljam sa svih, koje mogu da pruze informacije, pa filtriram sta je logicno i povezano i tako pokusavam da razmisljam.

ovaj "dnevnik" sam pogledao malo cisto da vidim sta je i kakav je. Mada sam vec imao pocetno misljenje:

Pinkov dnevnik je napravljen od istih ljudi koji pokusavaju da vaskrsnu rts i tu nema diskusije. Eto, kao, demokratski ima konkurancija drzavnom denvniku pa se oni kao nesto raspravljaju ne bi li bilo ubedljivo. Ovako da je samo rts neko bi trazio alternativu, a u ovoj situaciji vecina "pinkomana" ce ostati uz pink.

Zasto tako mislim? Pa u urednistvu pink "dnevnika" je i Petar Lazovic, gospodin koji je vezbao lepi govor uz ministra Ilica i koji je "savetnik za medije ministra za kapitalne investicije". Zakljucite sami onda kako se kuva ova corba.

Prema tome sve je napravljeno zbog privida "demokratije" a ustvari ista ekipa samo drugo pakovanje...

@dr.NPN
Izgleda da ti poznajes bolje pinkov repertoar i reci pesama nego neki drugi koji to "gledaju" :-)
Mexico City - The Best
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.dialup.neobee.net.



+11 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 10:06 - pre 225 meseci
Hehe uvek se (gorko) nasmejem kad vidim prepucavanja Pinkovci vs. OniKojiToNisuMaStaDrugoBili.

Ja sam odrastao na kockici, opstanku, istorijskoj citanci, naucno obrazovnim programima RTBg i RTZg. Takvih stvari vise nema jer je i drustvo i vreme i citav taj socio-kultutoloski milje nestao. TV Pink je samo jedna banalna ekranizacija danasnje filozofije zivota, a to je: NAMA SVE TREBA I PRIPADA. Ljudi, Pink generacija je odrasla i dzabe vise bilo kakve price.

Nisu to samo Pink pevaljke mi vec sada imamo pink politicare, pink lekare, pink mehanicare, pink inzinjere, sve je jednostavno pink.

Sad, da li ce neko gledati Pink, RTS, BK pa to je tako nebitno...
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 10:52 - pre 225 meseci
Daljinski je jedna sjajna stvar.... kad vam se ne sviđa ono što vidite potražite nešto zanimljivo na nekom drugom kanalu. Mada se ni meni ne sviđa Pink filozofija života, niti Pink kao tv stanica, ako vidim zanimljiv film ili neku noviju seriju (a da nije latino američka sapunica) naravno da ću da je pogledam. Nisam od ljudi koji će izbrisati kanal samo zato što im se nekoliko sati, pa čak i većina programa te stanice ne sviđa. Hvala bogu, imam televizor koji može da ih memoriše 100 kanala, tako da za prostor ne brinem.

Iz radoznalosti, pogledao sam i taj dugo najavljivani dnevnik.... Crkvenjakov je izgledao kao da nikad nije vodio informativnu emisiju, u svakom slučaju emisija je pomak u odnosu na InfoTop, ali i dalje grozna kopija stranih news kanala, sa naglaskom na šarenilu.

Evo malo o tome kako Pink realizuje informativni program. Već sam pisao na nekom Pink topiku na ES-u....
Ono što je meni bilo smešno u InfoTopu je kad recimo kreće fono izveštaj, i onda splituju sliku tako da se sa desne strane u kvadraticu nalazi voditelj, a sa leve strane video zapis ili još gore fotografija mesta/zgrade odakle se reporter javlja, pa se tada meni činilo da voditelj priča sa zgradom vlade ili zgradom skupštine, ili nekim mostom koji se vidi na slici. Ili fenomenalno uključenje reportera sa lica mesta - napolju se smračilo, a sa leve strane reporter stoji ispred zgrade vlade u dnevnom ambijentu. Neverovatna scena, a naravno sve ide "uživo". Voditelj sve vreme ćuti i na kraju samo kaže nešto u stilu "hvala kolega".

Voditelj koji razgovara sa audio ili video zapisom, i još mu se posle toga zahvaljuje - to valjda ima samo na Pinku

Valjda najcrnja stvar na Pinku je prime-time. Ono što je u svakoj normalnoj zemlji udarno TV vreme, rezervisano za najnovije filmove i serije uglavnom američke produkcije, Pink koristi za najljigavije i najjeftinije latino-američko smeće. Ili "predivne" Grand emisije o kojima više ne bih ni slova.

Večeras će napraviti presedan pošto kreću toliko hvaljene Desperate Housewives od 21h. Šta im bi? (Uopšte ne sumnjam da će ih iskasapiti ogromnom količinom reklama)

[Ovu poruku je menjao techtris dana 27.09.2005. u 11:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zeljoo
R.S

Član broj: 45203
Poruke: 24
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 13:36 - pre 225 meseci
Tresla se gora, rodio se shmi :-(
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
*.sdnet.co.yu.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 13:38 - pre 225 meseci
ljudi mozemo mi da pricamo sve naj naj gore o njima :) Ali oni zaradjuju pare i boli ih patka za ovo sto mi kenjamo ovde :) Samo bi nam rekli ...... Imate RTS pa gledajte vesti.... Ko zna kolko je kostala jedna reklama u toku tkz "Nacionalnog dnevnika"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 27774 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.