Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Modem sam salje i prima???

[es] :: Ostali hardver :: Modem sam salje i prima???

[ Pregleda: 1487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.3dnet.co.yu.



+8 Profil

icon Modem sam salje i prima???04.10.2005. u 00:23 - pre 226 meseci
Od drugara soft modem v92(conexant chipset) origo radi stabilan download na 22k a tako pokazuje i pre konekciji.Imam sve najnovije drajvere.
Po meni glavni je problem sto i kada iskljucim sve aplikacije za net i ostavim samo desktop i dalje mi ide protok svakih par sekundi sto ce reci da on nesto salje i prima.Verovatno sa tim deli brzinu!

Odmah sam pomislio na spijune ili virus ali kasperski i adaware ne detektuju nista.
Potom sam taj modem stavio kod mene u komp i situacija je POTPUNO ista i TAKODJE on sam nesto salje i prima.Ni firewall ne pokazuje nista.Uopste ne znam gde ide taj sadrzaj koji on provereno downloaduje!

Moj modem koji je ISTI(samo intel proizvodjac) kod njega takodje radi super,znaci sigurno nije do virusa ili slicno i kada iskljucim sve net aplikacije prozori za net su crni i nema saobracaja!

Centrale su nove i dial up radi perfektno kao i tri provajdera koja sam probao!

Da li je neko imao slican problem i da li mozda postoji neki flash modema ili slicno da ga vratim na neko "fabricko" stanje ili je on otisao u nepovrat?Sve sam ocistio i ne vredi...

hvala
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Modem sam salje i prima???

[ Pregleda: 1487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.