Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 24179 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj14.12.2022. u 12:18 - pre 15 meseci
Bila je još jedna situacija kad su Kurvati napravili potencijalni penal kod vodjstva 2:0 za Argentinu.

Jedan odbrambeni igrač "modrih" je na visini svog peterca držao ruke iza ledja.
A onda je na šut Argentinaca spustio desnu ruku i podlakticom u stranu odbio loptu koja je išla prema golu.
Argentinci su protestvovali ali sudija je izgleda bio zadovoljan vodjstvom Argentinaca.


U svakom slučaju fudbal se gleda zbog Mesijevih bravura i sličnih poteza.

Slalom koji je napravio Julian Alvarez u 39 minutu je najbolji potez na prvenstvu do sada.
Izlomio je nekoliko Kurvata a onda sam pomislio "U al je sebičan!" jer je imao saigrača sa leve strane na nekih 11 metara od gola i nije hteo da mu doda loptu.

Ali Alvarez je noseći nekoliko Kurvata na grbači odneo i loptu u gol.


Mislim da se fudbal gleda radi takvih momenata, Mesija, Neimara...
I zato će uvek širom sveta da se navija za Brazil a nikad za kurvanjsku igru.
Čak i kad Brazilci izgube pamtiće se Doktor Sokrates i majstori.

I oni (Sokrates, Mesi, Alvarez,...) će dovlačiti publiku na stadione a ne tamo neki lešinari kojima je životni san da pokose ili bar sa ledja povuku Mesija za dres.

 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj17.12.2022. u 20:47 - pre 15 meseci
Kroasani uzeše treće mesto.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj17.12.2022. u 20:54 - pre 15 meseci
Citat:
Onaj_od_pre:
Da se vratimo na temu. Jel se seća neko kad su igrači do 21' godinu mislim, igrači Srbije, postali prvaci sveta. U finalu smo pobedili Brazil... to je bilo pre par godina... ne moguće da sam to sanjao...

Fenomenalna igra naših juniora ili šta li su već bili... I šta sad treba da se uradi... pa što ne skupe tu ekipu ponovo, SVE TE igrače... sigurno su nešto naučili i postali još bolji. I eto s njima bi možda dalje otišli na ovom prvenstvu... Nek neko potraži podatke o tim klincima... kad je bilo to prvenstvo?


Pa oni najbolji iz te generacije su i sada u reprezentaciji (Braća Milinković - Savić, Rajković, Živković, Maksimović, Veljković, Grujić) potpomognuti Mitrovićem, Vlahovićem i Jovićem (tada su bili povređeni,a i igrali su za U18) i Pavlovićem koji je mlađi..I naravno uz Tadića koji je malo stariji.. Ovi ostali koji su igrali tada - pa recimo da im se nije karijera baš razvila u pravom smeru. Jedino ko je možda mogao da bude deo reprezentacije je Milan Gajić (odigrao sezonu karijere u CSKA, plus je desni bek) i to je to. Gaćinović je imao odličnih par sezona u Eintrahtu, a onda je nestao sa fudbalske mape.

Kada se pominje ta generacija, mislim da bi Veljko Paunović u nekom trenutku morao da bude selektor. Osvojio je dva zlata sa tom generacijom, zaslužio je da ih vodi i na seniorskom nivou.

Citat:
I oni (Sokrates, Mesi, Alvarez,...) će dovlačiti publiku na stadione a ne tamo neki lešinari kojima je životni san da pokose ili bar sa ledja povuku Mesija za dres.


Apsolutno se slažem.. Navijao sam protiv Hrvata jer sam navijao za fudbal, a ne za antifudbal. Hrvati već drugo prvenstvo zaredom stižu do polufinala antifudbalom, postali su "novi Italijani".
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj17.12.2022. u 21:51 - pre 15 meseci
Fudbal šta to beše?

Nisam ni znao da se danas igra utakmica.
Tako da nemam pojma kako su igrali.

Ali za Kurvate bih rekao prljavo ko "Španska čizma". Bar ono što sam odgledao.

Večeras sam vrtio neki roštilj i naravno nisam razmišljao o Kataru.
Mahinalno uključim TV i vidim da na RTS ide ona emisija sa komentarima svetskog prvenstva. Tu sam čuo misli mudrijeh: "Dembele igra sa obe noge". Nije moguće, zar i takvih ima u fuzbalu? To obavezno moram da pogledam, podsetiteme pred utakmicu da ne zaboravim!


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
2a06:5b00:5ec:cd00:191f:4a00..



+10242 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj18.12.2022. u 12:25 - pre 15 meseci
Sve čestitke komšijama Hrvatima. Svaka čast! Drugo, pa treće mesto! Ej !!! Na svetskom prvenstvu!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
2a06:5b00:5ec:cd00:dcba:d6c3..



+10242 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj18.12.2022. u 18:17 - pre 15 meseci
Bravo ARGENTINA !
Neverovatno uzbudljiv meč!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Onaj_od_pre

Član broj: 347554
Poruke: 250
*.dynamic.a1.rs.

Sajt: https://tomstudiopark.com


+20 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj18.12.2022. u 18:33 - pre 15 meseci
Da. Za srčku. Kad mene majka zove da pita gledam li fudbal ludilooo
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj19.12.2022. u 14:16 - pre 15 meseci
Citat:
Java Beograd

Sve čestitke komšijama Hrvatima. Svaka čast!


Citat:
Lovren i Brozović urlaju Za dom spremni

Tamo je nastala velika fešta, a u jednom trenutku neki su skinuli i majice. Poseban delirij u Brozovićem kafiću nastao je kada je bend zapjevao Čavoglave i Kninsku kraljicu od Marka Perkovića Thompsona. Video je uživo emitiran na Facebooku kafića Epic Brozo. U jednom trenutku Lovren i Brozović viču "Za dom spremni".

Zadnja nadopuna: 13:58, 19. prosinca 2022.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj19.12.2022. u 15:17 - pre 15 meseci
bijo sam u nemacku nema tamo nikako prvenstvo nemo da ve lazu

PING!
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.119.*



+165 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 09:49 - pre 15 meseci
Citat:
Java Beograd: Sve čestitke komšijama Hrvatima. Svaka čast! Drugo, pa treće mesto! Ej !!! Na svetskom prvenstvu!


Sve čestitke - treba umeti sa dve pobede stići do polufinala. Ali avaj, ni nama niko nije branio da igramo nerešeno sa Brazilom, a da pobedimo Kamerun i Švajcarsku.

Citat:


Da su na njihovim mestima, naši bi urlali Baju Malog Knindžu ili "Boj se bije bije, zastava se vije" ili "veseli se srpski rode" ili "sve su straže đenerala Draže".. Ne bi sigurno recitovali Bodlera ili pevali "We are the Champions".. Svi su oni suprotne strane istog novčića.

Čestitike Argentini, zaslužena pobeda i odavno nije bilo uzbudljivije finale.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.static.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 10:23 - pre 15 meseci
Citat:
Turmen:Sve čestitke - treba umeti sa dve pobede stići do polufinala. Ali avaj, ni nama niko nije branio da igramo nerešeno sa Brazilom, a da pobedimo Kamerun i Švajcarsku.

Pravila su takva, kakva su, ista za sve. Nisu Hrvati ništa nepošteno uradili.
Neko bi rekao "sa dve pobede" a neko bi rekao "bez izgubljenog meča". Od 7 mečeva, izgubili samo jedan, od Argentine, svetskog prvaka.

Citat:
Turmen: Čestitike Argentini, zaslužena pobeda i odavno nije bilo uzbudljivije finale.

Jeste, finale je bilo vrh! Lep fudbal, uzbudljiv, brz, atraktivan, puno golova!

Navijao sam za Francusku, ali mislim da su Argentici dominirali u igri, i zasluženo, uz malo sportske sreće, na kraju uzeli pehar!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 10:55 - pre 15 meseci
Citat:
Turmen:
Da su na njihovim mestima, naši bi urlali Baju Malog Knindžu ili "Boj se bije bije, zastava se vije" ili "veseli se srpski rode" ili "sve su straže đenerala Draže".. Ne bi sigurno recitovali Bodlera ili pevali "We are the Champions".. Svi su oni suprotne strane istog novčića.


Straže su tu da neprijatelj ne upane, Veseli se srpski rode je vesela pesma, Zastava se vije za slobodu Srbije, a i Baja Mali Knindže peva o najradosnijem prazniku Božiću, da bi napravio ekvivalent slavlja uz Za dom spremni, naši bi morali da slave uz .. nož, žica, Srebrnica?

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.119.*



+165 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 20:24 - pre 15 meseci
@Java - Kao Što rekoh - niko nije nama branio da bunarimo i igramo na 0-0 ili 1-1 i onda sve izbacimo na penale. Umesto da igramo "napadački i ofanzivno", sa 3gola u mreži po utakmici. Italijani se naosvajaše trofeja takvim fudbalom, sve je to legitimno. Samo ja ne volim ni Hrvate ni Italijane (mada je bio jedan period kada su odstupali od tog pravila) jer mi je dosadno brate mili da gledam njihove utakmice. Ali šta je tu je lepo je rekao Nele - ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom vratniku.

Citat:
MajorFatal: Straže su tu da neprijatelj ne upane, Veseli se srpski rode je vesela pesma, Zastava se vije za slobodu Srbije, a i Baja Mali Knindže peva o najradosnijem prazniku Božiću, da bi napravio ekvivalent slavlja uz Za dom spremni, naši bi morali da slave uz .. nož, žica, Srebrnica?


Na brdovitom Balkanu ne može nijedna pesma da se zapeva, a da se osetljive pahuljice sa one strane ne uvrede. Ako gledamo sa te strane, i Hrvati pevaju da su spremni za svoj dom, Tompson peva o veseim datumima, a verujem, mada nisam upoznat sa tim opusom, da postoji brdo pesama o "slobodi Hrvatske".. Samo je kroz istoriju sloboda jednog, obično značila tragediju drugog iliti "dok jednom ne smrkne, drugom ne svane"..

Ali nećemo o tome, tema je o fudbalu, ima ovde dosta tema o Četnicima i Partizanima, da me interesuje, komentarisao bih tamo :) Poenta mog posta je bila da jedni pevaju jedno, drugi nešto drugo, treći puštaju neke dronove sa zastavama, četvrti mašu ručicama. Samo sporta i fer pleja najmanje.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 21:27 - pre 15 meseci
Ne bi trebalo da temu o Fudbalskom Prvenstvu Okreces na Ustasluk !!!


Propustio sam Namerno dva puta da reagujem , ali ti ne Odustajes !!!


To " za dom spremni " Poklic ili Urlik pod kojim su ZAKLANI MILION SRBA , samo Bolestan Mozak, Moze da pravda i da nalazi lazne izmisljene Analoge sa Srpske Strane !!!
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj20.12.2022. u 22:01 - pre 15 meseci
Citat:
Turmen:
Ali šta je tu je lepo je rekao Nele - ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom vratniku.


Vratniku, sa velikim početnim V, bio tad klub iz druge lige, sad igra u prvoj ligi kantona Sarajevo, imaju memorijal Asin Ferhatović - Hase, jer je igrao za njih.. legenda o njemu je i nastala kad je ne znam iz kog razloga prešao iz prve lige u drugu da igra i bio za klasu bolji od većine igrača, toliko da je "Dao gol petom sa centra" :)

Citat:
Ako gledamo sa te strane, i Hrvati pevaju da su spremni za svoj dom, Tompson peva o veseim datumima


Za dom spremni je bio ustaški, nacistički poklič, kao kad bi neko danas pevao zig hajl, tompson peva o leševima što plove niz Savu, i da će nekog stići njegova ruka i u Srbiji, tako nekako, ali moguće da su to nekom veseli datumi, opet nije mi baš uporedivo sa Božić je, stara sprema česnicu itd od Baje malog knindže, mada priznajem da ne poznajem kompletne opuse dotičnih ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.static.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj21.12.2022. u 07:15 - pre 15 meseci
Citat:
Turmen:... jer mi je dosadno brate mili da gledam njihove utakmice.
Slažem se. Ja nijednu njihovu nisam gledao.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj21.12.2022. u 08:27 - pre 15 meseci
Nakon što je napunio novčanik u Kataru FIFA prezident traži da se svetsko prvenstvo od 2030 održava svake 3 godine.
A da se izmedju održava evropsko prvenstvo i svetsko klupsko prvenstvo (tj. i to svake 3 godine).
FIFA prezident smatra da je uprizorenje svetskog kupa u evropski zimski period promenilo igru.

To verrovatno znači da će se igrati sve lošiji fudbal jer igrači su i ovako u klubovima preopterećeni sa po 2 utakmice medeljno.

 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.119.*



+165 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj21.12.2022. u 09:50 - pre 15 meseci
Citat:
Java Beograd: Slažem se. Ja nijednu njihovu nisam gledao.


Ništa nisi propustio - ja gledao protiv Brazila i Argentine.. Protiv Brazila su se baš ono provukli (dali gol iz jedinog šuta u okvir gola na celoj utakmici), a protiv Argentine ne bi bilo nezasluženo da je bilo 5:0 ili 6:0. Ali što kažeš ti - ništa tu nije loše, iskoristili šansu protiv Brazila - prošli na penale, sve regularno. To je sve deo igre. Niko nije branio nama da iščupamo bar bod protiv Brazila, a mi visili u vazduhu da nas ne deklasiraju.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj10.01.2023. u 22:19 - pre 14 meseci
.

https://www.axios.com/2022/11/29/qatar-migrant-worker-deaths

Ljudi za jednokratnu upotrebu
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj11.01.2023. u 09:40 - pre 14 meseci
U periodu od 12 godina i nije bas neka cifra ! Tamo se radi i na 50 stepeni u hladu , pa ko izdrzi ! Koliko je na suncu to niko ne zna .

Evo na primer u Julu je 21 dan bilo 40 + stepeni , najvisa 46 i to onako isto kao i celom svetu , mereno u beloj drvenoj kucici , na 2 metra visine u hladovini ! Na suncu dodaj 10 stepeni minimum !

Avgust je bio malo hladniji nije presla 45 u kucici inace 23 dana +40

Koliko je samo novinara preminulo za vreme trajanja utakmica ? A nisu bili cak ni izlozeni ovim paklenim vrucinama !


Kako rece onaj strucnjak :


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 24179 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.