Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim

[es] :: Web razvoj :: Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim

[ Pregleda: 2357 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim22.10.2005. u 22:18 - pre 225 meseci
Pozdrav svima,

Naucio sam nesto malo o Dreamweaveru i napravio Web stranu (nemam knjigu). Hosting sam aktivirao i bez problema uploadujem sve fajlove u Public_html. Problem je u tome sto kada iz browsera otvorim stranicu, on ne ucita index.htm, vec se vide svi fajlovi u direktoriju, koji se pojedinacno mogu otvarati. Moze li mi neko objasniti sta sam propustio da uradim ?

I usput, kako postaviti kljucne reci, odnosno Meta tagove i slicno radi pretrazivaca? Dakle sam postupak ukratko.

Hvala unapred na odgovorima.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim23.10.2005. u 00:59 - pre 225 meseci
Najverovatnije si propustio da procitas dve do tri knjige iz oblasti veb dizajna i administracije pre nego sto si se prihvatio DreamVeaver-a.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim23.10.2005. u 01:04 - pre 225 meseci
misim da je ono sto je propustio da procita ono sto je taj provajder naveo kao default file. U opticaju su najcesce index.html, index.htm, index.php, default.htm, default.html
....ako sam dobro shvatio pitanje....

[Ovu poruku je menjao zaraza dana 23.10.2005. u 02:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim24.10.2005. u 18:37 - pre 225 meseci
Nema potrebe za sarkazmom. To da nisam procitao i da nemam knjigu sam i sam napisao.Ne planiram da budem profesionalac koji ce se baviti Web dizajnom.

Hvala Zarazi na odgovoru. To je to. Cim sam index.htm promenio u index.html sve funkcionise.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Sta sam propustio u Dreamweaveru da uradim

[ Pregleda: 2357 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.