Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hormon rasta

[es] :: Nauka :: hormon rasta

[ Pregleda: 17275 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mladenkosmp

Član broj: 74399
Poruke: 5
212.200.125.*



Profil

icon hormon rasta 14.11.2005. u 22:29 - pre 224 meseci
Resio sam da uzmem hormon(jintropin) rasta da bi me izvukao u visinu !imam 18 god i cuo sam da moze da bude stetan!Zanimam me da li neko zna koliko treba da se uima i koliko cesto da bi postigao efekte!hvala unapred

Sledeću temu sa više od jednog znaka interpunkcije u nazivu, brišem, bez prava na objašnjenje.

[Ovu poruku je menjala cicika dana 15.11.2005. u 12:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: hormon rasta POMOC!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 00:36 - pre 224 meseci
uz ciju pomoci si odlucio da uzmes taj lek?

obicno se uzima u nesto ranijem periodu, mada je pitanje, kada je tebi poceo pubertet.

da, ima kontraidikacija, koje se ne javljaju uvek. dolazi do problema sa radom srca, ali se da srediti.

uzima se u italiji na takozvani dupli recept. placa se naravno.

koristi se samo jednom, i vise ne, ali kao sto rekoh cini mi se da je mozda malo kasno. oko godinu dana, sa pauzama od po nekoliko meseci. sve u svemu 3 kutije i to je to.

nemoj ovo raditi sam bez lekarskog saveta. potpisanog lekarskog saveta.

na koliko percentila od statistike populicije se nalazis (visina, tezina)?

mozda si ti mislio na nesto drugo, ali za ovo sto si pomenuo znam da je sadrzano u leku koji sam opisao kako se navablja i uzima.
 
Odgovor na temu

mladenkosmp

Član broj: 74399
Poruke: 5
212.200.124.*



Profil

icon Re: hormon rasta POMOC!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 10:10 - pre 224 meseci
177 85 Resio sam sam da ga uzmem jer lekari nece da pomognu a vecina i neznaju!
 
Odgovor na temu

mladenkosmp

Član broj: 74399
Poruke: 5
212.200.124.*



Profil

icon Re: hormon rasta POMOC!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 10:12 - pre 224 meseci
Kazi mi koliko IU sadrze te kutije i koliko kostaju!
 
Odgovor na temu

milantrax2005
Milan Trajković
Nis

Član broj: 53910
Poruke: 675
213.244.208.*

ICQ: 324951764


+2 Profil

icon Re: hormon rasta 15.11.2005. u 15:23 - pre 224 meseci
Hormon rasta -Somatotropni hormon (STH) jeste da povecava ukupan rast organizma jer na metabolizam belancevina deluje anabolicki (stimulise ulazak amino kiselina u celiju i ubrzava sintezu belancevina,sintezu kolagena) ali pogledaj i nezeljene posledice: visak ovog hormona deluje dijabetogeno (mobilizacija glikogena iz jetre sto dovodi do hiperglikemije a stimulise se i sinteza acetonskih tela)...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
212.200.74.*



+363 Profil

icon Re: hormon rasta 15.11.2005. u 16:57 - pre 224 meseci
Ako ga koristis bez nadzora lekara, moze imati mnogo stetnih posledica...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: hormon rasta 15.11.2005. u 17:25 - pre 224 meseci
kutije su sredinom 90-ih kostale oko 100 DEM-a.
mada je veci problem bio recept, koji bi italija prihvatila.

ja to nisam koristio, ali mislim da nikako nije pametno da to uzimas na svoju ruku. covek u zivotu ima puno problema, svakim danom se pojavljuju novi, nema razloga da sebi napravis jos jedan. 177 sa nekim cipelama je 181. znam da je glupo reci "eto dosta je", ali je mnogo bolje od kontraefekata.

ipak potrazi po beogradu neke lekare, siguran sam da postoji neki ko ce ti detaljno sve ispricati.
 
Odgovor na temu

mladenkosmp

Član broj: 74399
Poruke: 5
212.200.125.*



Profil

icon Re: hormon rasta 15.11.2005. u 19:03 - pre 224 meseci
Hvala vam svima!!!!!!!!1
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: hormon rasta 16.11.2005. u 17:19 - pre 224 meseci
Citat:
177 85

Možda sam ja malo glup, ali, šta će tebi hormon rasta leba ti ? Bolje uzmi malo smršaj :) Mislim, ne vidim nikakav problem sa tvojom visinom, pogotovo što ćeš možda još rasteš i bez hormona.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: hormon rasta 17.11.2005. u 00:15 - pre 224 meseci
ja isto stvarno ne vidim neki problem sa tvojom visinom? moje mishljenje je da nije vredno rizika.
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

EagleOne
Beograd

Član broj: 4897
Poruke: 239
213.244.208.*



+2 Profil

icon Re: hormon rasta 17.11.2005. u 00:44 - pre 224 meseci
Imao sam druga u osnovnoj koji je na svoju ruku poceo uzimati hormon rasta, zasto, ni tada mi nije bilo jasno, bio je malo nizi od proseka, nista tragicno, ali nam je svima tek predstojao rast... Ubrzo je bio visi od svih nas, jaci, sad se secam cini mi se da je trenirao trcanje, pa odatle i hormoni. Sve u svemu porastao je, verovatno bi i bez hormona, sto je sada jasno kada mu vidim brata koji je iste visine, ali ono sto mu se desilo je da je postao tezak psihopata, slicnog u zivotu nisam video, sa cudnim promenama raspolozenja, glasa i ponasanja, a takav nije bio pre. Naravno da ne mogu reci da postoji direktna povezanost, ali... Pisem ovo da te bar malo uplasim i pokolebam da to ne radis.

! Visok si 177, tvoj pravi problem nije visina, veruj mi, vec ono sto ti je u glavi, nije lako ali pokusaj da pricas sa nekim, ne znam da li ides u skolu, i kakav vam je psiholog, ako je ok, pricaj sa njim to nije blam !!! pricaj sa nekim drugim drugovima, drugaricama. Mislis da ce 5-6cm nesto promeniti u tvom zivotu i tvom izgledu, E PA NECE! Promenice samo tvoje misljenje o eventualno podici samopouzdanje, a to mozes uraditi na mnogo bezbolniji, ZDRAVIJI, BEZOPASNIJI nacin ! Ono sto tvoja okolina vidi je tvoj stav, a ne tih nekoliko cm, to je samo tvoja uobrazilja.

Ovo ti pisem jer sam u tim godinama imao poznanika koji se jedno vreme druzio sa nekim mojim prijateljima, bio je oko 170 visok, imao je stvarno veliki problem sa tim, visina mu je bila kriva za sve, za basket, najvaznije za ribe. U jednm trenutku se pogubio, pio je sve sto bi mu rekli, stigao je i do h. rasta. Raspao se jadno izgledao, plasio se kontakta sa ljudima, devojkama, postao najgor cinik, dok jedan ortak nije poceo da ga odgovara i radi sa njim (i sad se cudim odakle mu snaga za to u ono vreme...). Sve u svemu izvukao se decko, ozdravio poceo normalno da se ponasa, potpuno iskulirao taj los trip, gotovo postao pimp. I sada kad se sretnemo i setimo svega o tome pricamo kroz salu...

p.s. preseli se u Spaniju bices visi od proseka (pa ponegde i ita, i fra :))
 
Odgovor na temu

mladenkosmp

Član broj: 74399
Poruke: 5
212.200.125.*



Profil

icon Re: hormon rasta 18.11.2005. u 10:26 - pre 224 meseci
Hvala vam svima !Hocu da kazem da ja nemam neki problem sa visinom vezano za moju psihu!Potrebna mi je visina za neki posao a i u sportu mi ne bi skodilo neki cm vise!medjutim ako je toliko stetan onda ga necu uzimati! I kazite mi sta mislite o animal cut !da li je dobar ili je bolje uzeti neki preparat na bazi efedre e.c.a i slicno
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: hormon rasta

[ Pregleda: 17275 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.