Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moja baba i usisivac :o)

elitemadzone.org :: MadZone :: Moja baba i usisivac :o)

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52768 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lappy
Stara Pazova

Član broj: 29645
Poruke: 532
80.93.238.*



+1 Profil

icon Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 17:34 - pre 223 meseci
Naime, juce kod moje babe u stan dosli neki da prezentuju neki usisvac i... na kraju price ubede babu (78 god) da kupi usisivac za 1900 eura :o)

Mi mslilii zeza nas, kad ono stvarno :) kupila usisivac za 170.000 dinara Mi svi, brat, ja, mama: aaaaaaaaaaaaa.... pa znas ti koliko je to para ?? za glupi usisvac ?? a ona kaze, pa bas lepo radi, evo vidi sta je usisao, pokazala devojka sve na prezentaciji itd.

Onda se tu valjda odmah pojavio i neki lik i napravili ugovor i tako dalje, u svakom sluaju sada je sve gotovo.

Anyway, meni sve to deluje kao pljackanje starijih ljudi, sam taj vid prodaje, prezentacija, bla, bla, kao neka sekta.. ali nebitno, hteo bih da pitam nekoga ko se razume u usisivace (ako ima takvih :)) da li to bar priblizno moze da kosta toliko, ili ipak da odemo i uzmemo babi igracku i vratimo :) (ako uopste moze)

Znam u principu, cuo sam usput, da su ti Kirby usisivaci skupi, ne znam koji je ovo model, ali mislim da se to tretira kao i svaki proizvod koji se prodaje na tak nacin gde se njih 50 ugradi u cenu, dakle bezvredna glupost, koja moze da se za 10 puta manje para kupi u drugom obliku ??
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 17:45 - pre 223 meseci
usisivac za 1900 eura

???????

Jel dobila i auto i 3 nedelje turisticki aranzman u Ibizi za te pare?

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 18:11 - pre 223 meseci
Ja imam Majestic usisivac (ne znam ko je tacno proizvodjac, firma iz CA) uglavnom koji nov sad kosta oko 2.500E. Usisivac ima dozivotnu garanciju i to radi. Prije par godina je crkao motor i posto nije bilo vishe predstavnistva u CH pronadjem ih u CA i ispricam pricu tako i tako. Kazu 'posalji motor' (jedan dio usisivaca, bez rastavljanja se moze odvojiti) i mi cemo ti poslati novi + troskove transporta koje si platio. I tako i bi.
Prosle godine, ponovo otvorili servis u CH i nadje me tip koji je serviser za taj dio CH i uradi 'redovni 10ogodisnji' servis za DZ.
Usisivac stvarno radi posao, ima nekoliko izmjenjivih filtera, moze da 'pere' tepihe, osvjezava prostorije, sluzi kao masazer i slicno. Sve to uz pomoc dodataka tj totalno je modularan.
Stopa koja sluzi za usisavanje tepiha ima u sebi cetku i motor tako da 'sama ide' :). Mislim da se itekako isplati uzeti nesto tako dobro i kvalitetno naravno i platiti. :)
:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

zus
marketing

Član broj: 41900
Poruke: 354
*.eth-wifi.verat.net.

Sajt: www.sr.wikipedia.org


+20 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 18:51 - pre 223 meseci
Sumnjam da baka nije znala šta radi. Poučena dugogodišnjim iskustvom shvatila je da za prave stvari (kvalitetne) treba izdvojiti veću sumu novca. Ipak će joj taj kvalitetan usisivač trajati do kraja života.

Juce je proslost.....
Sadasnjica je tajna.....
Sutrasnjica je poklon
 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.tippnet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:04 - pre 223 meseci
do kraja zivota.... hehe
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.sksyu.net.



+10 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:05 - pre 223 meseci
Postoji toliko načina da potrošiš 1900e, ali mislim da bi poslednji bio kupovina usisivača! :D
Očigledno baba ima kinte, a takvi likovi obično nanjuše takve.
Ne vidim po čemu ti to da je "pljačka starih ljudi"??????
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:10 - pre 223 meseci
hehe, podseti me to na moju "moja baba i usisivac" pricu...
Isto tako dolaze kirbyjevci i moja baba krene da ih cima jao kako to lepo radi jao ovo jao ono aj dodji u kuhinju da vidimo kako ce mrvice da pokupi, aj dodji u dnevnu sobu da vidimo za prasinu dodji u spavacu itd.... Ovaj lik sav naivan prati babu i usisava... Baba lepo dobila usisanu kucu za dzabe i onda rekla neka hvala... :-)

sto se tvoje babe tice ja to ne bih prihvatio mislim cool je to ali za te pare mozes mnogo korisnije stvari da kupis... milsim nije ti sigurno na listi prioriteta prvo kupiti usisivac i oslobodite se prasine...A jel ona dala pare? Ako je samo potpisala kazi senilna je nemamo mi tih para nista od toga...
 
Odgovor na temu

Lappy
Stara Pazova

Član broj: 29645
Poruke: 532
80.93.238.*



+1 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:18 - pre 223 meseci
Pa mislio sam u smislu da meni sigurno ne bi uvalili tako nesto, nego nadju nekog starog da mu pricaju bajke kako to radi ko zna sta i tako to. Mozda bi moglo da se podvede pod neki vid prevare.

Mislim, moja baba je jos uvek skroz str8 sa mozgom i sve to bez obzira na godine, ali ipak, mozda kao sto ne bi smelo verovatno da upadnu tako nekom od 13 godina i prodaju mu nesto, mozda bi trebala i neka gornja granica..

Ali hteo sam da znam, vredi li to bar priblizno toliko ? Mislim, stvarno, 1900 eura i sta? usisava ? super

EDIT: Dok sam pisao, ti udje pre men, pa da odgovorim. Ne znam kako ide, mislim da je i potpisala i nesto dala, ali poenta je da ona nece da uvazi nase argumente :) a kao stp rekoh, daleko od toga da je senilna, naprotiv, a njene pare.. Ne mozemo da joj uzmemo usisivac ako nece da ga vrati. Zato mozda jedino nesto argumentovano da joj predocimo, kao, evo vidis ovaj kosta 5 puta manje, a radi isto to, prevarili su te i tako nesto.

A tvoja baba, tako i treba sa njima ;)

[Ovu poruku je menjao Lappy dana 27.11.2005. u 20:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bamboocha

Član broj: 63770
Poruke: 145
*.inffo.net.



+11 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:18 - pre 223 meseci
Sigurno je upitanju KIRBY usisivac.
Bili su kod mene pre par dana, kucna prezentacija i mogu ti reci da su veoma ubedljivi i navalentni, srecom zdrav razum je preovladao.
Daju ga na 3 godine u fazonu sta je to 50€ za ovakavu stvar +35 godina garancije.
Usisivac je definitivno mocan mozda je i cena opravdana, ali ne kod nas.

p.s.
Nemoj da krivis babu, vec ganjaj te kretene da raskines ugovor. Po nekom pravilu deci, zeni (ako nije prisutan muz) ne smeju da prodaju. To mi je pricao ortak koji je trebao da radi za njih.
 
Odgovor na temu

zus
marketing

Član broj: 41900
Poruke: 354
*.eth-wifi.verat.net.

Sajt: www.sr.wikipedia.org


+20 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:27 - pre 223 meseci
Citat:
bamboocha:...zeni (ako nije prisutan muz) ne smeju da prodaju. To mi je pricao ortak koji je trebao da radi za njih.


E ova ti je dobra :)
Ne znam samo šta će ti reći pripadnice lepšeg pola. :)
Juce je proslost.....
Sadasnjica je tajna.....
Sutrasnjica je poklon
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.sksyu.net.



+10 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:38 - pre 223 meseci
Citat:
Lappy:
Mislim, moja baba je jos uvek skroz str8 sa mozgom i sve to bez obzira na godine, ali ipak, mozda kao sto ne bi smelo verovatno da upadnu tako nekom od 13 godina i prodaju mu nesto, mozda bi trebala i neka gornja granica..


Mislim Sloba je bio tolike godine na vlasti baš zahvaljujući toj populaciji...a to je ipak daleko veći problem od usisivača, slažeš li se? :D
 
Odgovor na temu

Lappy
Stara Pazova

Član broj: 29645
Poruke: 532
80.93.238.*



+1 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 19:47 - pre 223 meseci
Pa slazem se, to je bio veci problem

Da nije bilo te decenije, sada 1900 eura ne bi mozda zvucalo tako strasno

BTW moja baba je glasala za DS
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:03 - pre 223 meseci
@lappy

ako tvoja baba nije senilna i zna da je mogla da kupi usisivac jeftinije (a htela je bolji, ruzicasto - violet ili bilo kakav, da trosi pare) bas nista ne mozes. Njene su pare.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:03 - pre 223 meseci
Ajde sada da mi neko kaže da nismo stoka od naroda! prvo svi se**u kako u srbiji nema para a ova bakuta iskešira 170.000 kinti za glupi usisivaš... Mislim.... daaaaj!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:05 - pre 223 meseci
@deda mraz

To zavist govori iz tebe? Kupuju se i Porsei ako si neobavesten
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.vodafone-net.de.



+7169 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:14 - pre 223 meseci
Citat:

Da nije bilo te decenije, sada 1900 eura ne bi mozda zvucalo tako strasno


Hmm.. Zaista ne znam to mesto na zemlji gde 1900 evra za kucni usisivac ne zvuci strasno ;) Mozda eventualno neko privatno ostrvo od nekog multi-milijardera ;)

Btw.... http://www.cockeyed.com/citizen/kirby/kirby.html


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.beograd-3.tehnicom.net.



+67 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:15 - pre 223 meseci
hahahahahaha ova ti je dobra, dobra ideja samo nemoj da te cuje neka feministkinja.
A sta onda samohrane majke i neudate zene ne mogu da kupe kirby... extra...
a za babu cenim da bi mogao da je nagovoris uz malo truda... mozes da probas da napravis kontraprezentaciju nadjes neki drugi usisivac i ubedis je da je do jaja... jbg njene su pare njena je poslednja.... a na neki nacin to jeste prevara.... ja bih imao grizu savesti da nekoj starici uzmem X plata za usisivac...ej, USISIVAC! pa jel ti prica viceve , kuva kafu i resava domace iz matisa dok usisavas?.... :-(
 
Odgovor na temu

BojanBG
Beograd

Član broj: 9848
Poruke: 181
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:16 - pre 223 meseci
Reci mi gde zivis, imam u ponudi neke mixere za 599 eura :)))
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:22 - pre 223 meseci
Evo ovako ;)
Imam ja Kirby usisivac vec par godina. Moja majka ga je u to vreme platila 3600 DM. Rec je o modelu Kirby G Six. Trenutno aktuelni model je Kirby Diamond (znaci to je drugi model koji je izasao posle mog, G Seven, pa Diamond) i dolazili su mi skoro ljudi iz Kirby-a da me pitaju da damo stari i doplatimo mislim oko 400-500 eura da nam daju taj novi.
U sustini ja sam zadovoljan usisivacem. Moji kada su uzimali, uzeli su full pak, tako da uz taj usisivac imam i neki dodatak koji omogucava da perem tepihe. da usisavam, neki dodatak koji mi omogucava da usisivac koristim kao slajfericu (ako stavim smirglu na to) ili kao masazer (ako stavim neki kao sundjer koji sam dobio), ima tu jos nekih ulozaka koji ne znam cemu sluze (verovatno zna moja keva). Servis na njega je jako skup, uglavnom sam ja pravio probleme oko toga i nikad nam nije izaslo jeftinije od 20 eura ;)
U svakom slucaju po meni extra stvar samo sto ni malo nimalo nije jeftina, ni ona a ni servis (oni preporucuju jednom godisnje neku generalku koja kosta oko $100).
Offtopic:
Kad je stigao kirby hteli smo u kuci da se poubijamo ko ce da usisava ;)) dok sad majka nudi pare ili preti kad popizdi, kad niko to nece da uradi :))
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Moja baba i usisivac :o)27.11.2005. u 20:25 - pre 223 meseci
[irony]
Kupuju se i IWC Grand Complication i RR Phantom i jbg. kako to da se domacica ne pohvali usisivacem Kirby?
[/irony]

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Moja baba i usisivac :o)

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52768 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.