Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Masoni, iluminati i svetske zavere..

elitemadzone.org :: MadZone :: Masoni, iluminati i svetske zavere..

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 105536 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..05.04.2008. u 23:50 - pre 195 meseci
Sve je to lepo, ali koja je (ili sta je) najveca zavera od svih..?
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.189.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 00:44 - pre 195 meseci
Sta je najveca zavera? Haha, pa to je lako: Ona koju ja skujem u 1:43AM kada mi se pije kafa s mlekom, a mrzi me da je sam kuvam.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 08:28 - pre 195 meseci
Vera je najveca ZaVera. :)
 
Odgovor na temu

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 09:28 - pre 195 meseci
:)
Ja mislim da je evolucija..
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 10:20 - pre 195 meseci
Citat:
stewuss je: :)
Ja mislim da je evolucija..

Hoces da kazes da verujes da je evolucija.

eeeee, ali ja znam a ti samo verujes :)
 
Odgovor na temu

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 10:35 - pre 195 meseci
Eee, ti mislis da znas.. :)
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 10:47 - pre 195 meseci
Biraj oruzije :)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-225-68.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 12:08 - pre 195 meseci
najveca zavera je da postoji zavera :D
 
Odgovor na temu

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 12:09 - pre 195 meseci
Verovatnoca!

Ovako ja to vidim: koliko vremena treba da prodje da bi se u abiotickom okruzenju (planeti) stvorilo organsko jedinjenje?
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 13:14 - pre 195 meseci
Ja sam jednom ostavio destilisanu vodu za akumulator u nekoj plasticnoj flasi. Bilo je negde polovine flase, ostalo je valjda potroseno. I skoro sam je nasao, etiketa je bila izbledela i cepnuta. Ta flasa mi je stajala negde u potkrovlju kad je majka nesto sredjivala nije znala sta je pa je stavila u neku kutiju sa raznim stvarima, mislim da je ta flasa stajala sigurno desetak godina i neces verovati uhvatilo se po malo zelenilo i mahovina na unutrasnjoj strani. A sta mislis kad bi ta flasa stajala 100 000 godina koliko je valjda potrebno da se plastika razgradi. Ko zna sta bi sve niklo iz te vode. :)
 
Odgovor na temu

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 13:47 - pre 195 meseci
Ti pricas o okruzenju u kome vec postoje ziva bica a ja o sansi da se od slobodnih ako ih je bilo ili za neorgansko jedinjenje vezanih C i H i nekog adekvatnog izvora energije (+sanse za to) u adekvatnom okruzenju (+sanse za to isto) stvori (CH2)x kao neka osnova. Kada je ovaj proces stigao do funkcionalnog zivog bica, evolucija do coveka je kao treptaj oka. Jednostavno mislim da Zemlja nije dovoljno stara ili da smo (JAAAKOOO) imali srece da se sve kockice sloze iz prve...
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 14:18 - pre 195 meseci
Koliko ja znam u teorijsko destilisanoj vodi nema zivih bica, ali prakticno to jeste nemoguce, jer uvek neki mikroorganizam uskoci u vodu.
Da ali koji ti vremenski period uzimas kao stvaran, ja kad cujem neke procene, meni to deluje smesno.
Ja verujem, a ne znam, ali ipak verujem, da i na drugim planetama postoje neki tragovi zivota. To nisu cak ni mikroorganizmi ni amebe, vec neki molekuli koji se i dalje povezuju sa nekim drugim molekulima.
Od nista nikad ne moze da se stvori nesto. Problem je sto ljudi misle da ono sto mi znamo kao nista da je to stvarno nista.
Covek je u stanju da vidi pod mikroskopop samo najsitnije mikroorganizme.A atom se predstavlja da postoji,A za izmedju ko te pita...
Ko zna sta je izmedju?

Sustina je, da je proces stvaranja univerzuma toliko dug, da odgovara matematickoj beskonacnosti, i nema dalje.
Iz hemije jesmo ucili da postoje organska i neorganska jedinjenja. To mozda na zemlji. Ali jedinjenja koja su nama neorganska, ne znaci da na nekoj planeti, ako se sloze kockice, ne mogu postati organska. Nama samo odgovara kiseonik, pa tako recimo opstajemo, neka druga bicu mozda udisu argon ili helijum, jer toga ima.

Sto se tice tvog teorijskog znanja skidam kapu, stvarno.
Ali ne nalazim dokaz da uopste postoji ziv i nezivi svet, sve je zivo, samo je pitanje koliko se sta krece.

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 20:50 - pre 195 meseci
Otisli ste u offtopic
 
Odgovor na temu

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

stewuss je
Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 21:44 - pre 195 meseci
Mislim da nije offtopic jer se moze protumaciti kao zavera , ne svetska, ali kao malo veca... Iznosim misljenje o onome sto smatram ne dovoljno razjasnjenim i pomalo zapostavljenom temom. Akoi dalje moderatori budu smatrali da je u off-u, ok, prekidam divan o ovome.


Citat:
toplim: Koliko ja znam u teorijsko destilisanoj vodi nema zivih bica, ali prakticno to jeste nemoguce, jer uvek neki mikroorganizam uskoci u vodu.


I da je voda destilovana kao u teoriji, opet u vazduhu koji je u boci moze da se nadje dovoljno m.o. kao i potrebnih elemenata za kakav - takav zivot istih.
Nemoj me drzati za rec, davno se nisam ovom temom bavio a ako se dobro secam, procene su na par milijardi godina, sto ako zanemarimo uslove na drugim planetama i sta je tamo organsko a sta ne u odnosu na nas (nije da se ne slazem sa tobom po tom pitanju samo mislim da nije od velikog znacaja za ovo o cemu pricam) i ako se oduzme procenjeno vreme za evoliciju od najprostijih organizama do danas ne ostaje bas puno vremena za ono sto bi trebalo da se desi da bi dovde stigli gde smo danas. Znam da mi je prica jako uopstena to je jer slabo pamtim te cifre ali se jako dobro secam da su sanse da se stvore idealni (citaj - dovoljni) uslovi da nastane najprostije organsko jedinjenje (za nas organsko ) neverovatno male a gde je vezivanje istih u malo slozenije org. molekule, i na kraju kad i imas skup tih nekih (potrebnih i dovoljnih) org. molekula koje su sanse da ih u prirodnim nekontrolisanim uslovima neki izvor energije spoji u najprostiju mogucu funkcionalnu celiju? Ne tvrdim da se to nije desilo negde u univerzumu samo nisam ubedjen da se desilo i na nasoj planeti samo od sebe..

Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.arhisoft.net.



+45 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..06.04.2008. u 22:19 - pre 195 meseci
Pa verovatno, nije samo od sebe, nego ja nekako odaberem stranu pa "zuzam" do kraja :)

Imali smo srecu, kakav god da je bio proces stvaranja. I jeste malo offtopic.
ali racunam malo neorganskih materija iz kosmosa, malo organskih koje su ovde nastale..itd...
Ne verujem da se zivot na zemlji razvijao bez uticaja drugih planeta, razni meteori, komete, zracenja,
sve je to doprinelo stvaranju zivih bica.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-3.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..25.04.2008. u 09:40 - pre 194 meseci
Zanimljivi prilozi:

http://www.youtube.com/results...+Dru%C5%A1tva&search_type=
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..15.06.2008. u 21:24 - pre 193 meseci
http://www.rotaliana.com/
http://www.youtube.com/watch?v=KipU3CSUODY
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-189-8.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..16.06.2008. u 00:36 - pre 193 meseci
wtf?!?!
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..12.09.2008. u 21:44 - pre 190 meseci
Šalu na stranu i nije da nemislim baš ništa o sektama.Ono što ja znam je da se uvek radi o zaveri zlo za moć i novac gde se uvek služi Him ili onaj.Ako onaj ne postoji na ovom svetu onda je naravno da svo zlo su ljudi koji služe zlo ili bolje rečeno služe se zlom.To je tako oduvek bilo ,a i biće do kraja vremena.Po hrišćanstvu problem i zlo na ovom svetu su veštice i njihovi sledbenici,kukolji i ljudi nezadovoljni svojim sudbinama.Odavno sam omrzeo i horoskop i to sa razlogom jer je astrologija deo alhemije.Veštice i čarobnjaci su ništa drugo nego lažni proroci koji se služe lažnim čudima i uz pomoć onoga.
Tako moj pogled na velike mastere takvih sekti je da nisu ništa drugo nego veštci.


 
Odgovor na temu

deycha7

Član broj: 174973
Poruke: 15
*.ninet.rs.



+5 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 01:05 - pre 190 meseci
Šta li si ti prijatelju hteo da kažeš, beš me ako te ja, a i bilo ko odavde razumemo...

Nego, znate li nešto o tim rotarijancima? Ja sam ranije nešto (zlo) kao čuo o tome, nisam znao tačno kakva je to organizacija, pa me je iznenadila drugarica iz odeljenja kada mi je rekla da ide sa rotari klubom za vikend u grčku na neki sastanak, prosto me je iznedadilo kad sam upoznao osobu koja je u takvoj organizaciji, bilo me je strah da je pitam šta oni to rade :) btw cura je mnogo pametna, možda čak i najpametnija koju znam, ima iq oko 140-150 a uz to je i veoma lepa a i otvorena i pozitivna kao ličnost (čisto da vam kažem kakvi su ti rotarijanci - znači nije im loše :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Masoni, iluminati i svetske zavere..

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 105536 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.