Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Masoni, iluminati i svetske zavere..

elitemadzone.org :: MadZone :: Masoni, iluminati i svetske zavere..

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 105530 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tahuti

Član broj: 53920
Poruke: 83
*.vc.shawcable.net.



+41 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 03:27 - pre 190 meseci
Iz "International Encyclopedia of Secret Societies & Fraternal Orders" od Alan Axelrod, kopirajt 1997.

Rotary International
1 Rotary Center
1560 Sherman Avenue
Evanston, IL 60201
708-866-3000, fax: 708-328-8554

Rotary Club je osnovan od cetri biznismena u Cikagu 1905, advokata, trgovaca ugljem, upravnika rudnika i krojaca. Posto su se skupljali na mestu njihovog poslovanja u rotaciji, nazvali su se Rotary. 1908, osnovan je drugi Rotary Club u San Francisku i drugi pocinju da se otvaraju. 1910, organizacija se naziva National Association of Rotary Clubs, a 2 godine kasnije International Association of Rotary Clubs. Sada je Rotary International, sa klubovima u svim delovima US i 172 drzave. 1995 bilo je 1.125.050 clanova.
U pocetku, Rotary je osnovan sa ciljem "da podstrekne i gaji visoke eticke standarde u biznisu i profesijama" i da podstice"ideal usluge kao osnove za ceo poduhvat". Sada organizacioni ciljevi su prosireni na promociju "medjunarodnog razumevanja, dobre volje i mira". Rotarijanci podrzavaju razne projekte i programe usmerene na zajednicu, finansiraju stipendije i javne zdravstvene programe kao sto je vakcinacija protiv polia, organizacija funkcionise kao zajednicko mesto za poslovne ljude da se sretnu, i mozda uspostave koristne veze.

------------------------

Gledao sam neki dan i video sam da npr ako srednjoskolci hoce da uce u stranoj zemlji mogu dobiti stipendiju od njih, barem tako je u Kanadi.
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 07:16 - pre 190 meseci
Vidiš o rotarijancima sam nešto malo pročitao negde i verujem da takvi imaju "malo" neobičnu ishranu.Ustvari postoje rotalianci,rottari-janci,rotarijanci što valjda nije uopšte ista stvar.Kada napišeš rotarian u google oni postanu neki sveci dobrotvori.Pa nije nego je sekta i to uvek tako deluje.

@deycha7
Ono o čemu sam ja pisao je da naprimer u tvom slučaju gde se ti klanjaš nekome ko je u sekti ili organizaciji taj će ako mu postaneš potreban iskoristiti tebe za izvršenje svog cilja.Tebe zato što takvi ljudi su sigurni da neće odgovarati za svoja nedela.Tako ti postaješ sledbenik u njihovim rukama.
Veza između masona,iluminati,veštica i proroka je da njihovi običaji i obeležja potiču iz stare sarmacije
Ustvari koriste simbole i običaje sumera ali ako je od nekuda "crna magija" došla na naše prostore onda je donesena sa samarićanima.
Uglavnom masonery,iluminate i veštice ja shvatam savim isto.Ako bi pretražili poznate simbole i običaje ovakvih grupi našli bi da svi služe kod istog gazde.Samo što jedni svoje aktivnosti prikrivaju manje ili više spretno.I uvek na kraju su sveci i dobrotvori.


[Ovu poruku je menjao Bastard dana 13.09.2008. u 09:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 10:07 - pre 190 meseci
Ti ustvari ni ne znas sta su sekte.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 10:56 - pre 190 meseci
Nije me briga šta ti misliš da ja znam.Samo sam delimično rekao ono sto smatram za bitno o ovoj temi.Uopšte sam rekao ono što znam iz iskustva jer sam delovanje ovakvih organizacija osetio na koži i više još od negde 91. do danas.
Eno nađite Anđu sa dreamcaffe da vam objasni principe.
Možda objasni kakvi to ganci igraju gta od 1991.
Ili možda objasni kakve su to ženturače i muškarci iz Minhena.Free masoni ... liče....


Edit:
Ostaje zaista da se vidi kome će razvoj tehnologije ići u korist.Normalnim ljudima ili onima što bi sve da vide da bi mogli da "tuže"
Mislim da razumete šta hoću da kažem i o čemu.Mnogi se opterećuju sa čipovima u ličnim kartama a sami mobilni telefoni su od samog početka uređaji za tačno lociranje.
Pa znate i sami koji je sumerijanski znak sa okom i šta znači.
Skupljanje podataka i posmatranje nekoga je takvim grupama potrebno da bi rasuđivali o nekome.Ako im se nesviđaš onda radi alhemija ili nešto drugo.Naprimer razna jedinjenja merkurijuma (minerali) bi mogli čoveka da izlude ili pošalju u drugu dimenziju pa onda takav više neće ništa da bude i ima.


Edit:
E da još nešto :)
Tamo gore možda vam malo čudno deluje kako sam napisao ali to je ono sto sam zapamtio iz biblije spc.Naravno da verujem da je ono što piše jedino istinito objašnjenje u vezi okultizma.To znači veštice i sledbenici i to je ta priča.
E sad ovi masoni valjda nasleđuju sumerijanske matematičare i geometre.Veštice nasleđuju alhemičare odnosno čarobnjake.A šta iluminati nasleđuju nisam još zaključio.
Znači da se radi o prenosu znanja i titula na novije generacije.
Pošto su ovi sumerijanci izmislili sve i svašta pa čak i točak verovatno da se veruje da poseduju prava na takve stvari.Naprimer baghdad batery 8)


[Ovu poruku je menjao Bastard dana 13.09.2008. u 12:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 12:17 - pre 190 meseci
Auu, šta nam napriča. :) Misliš da nas kontrilišu i utiču na naše ponašanje i rasudjivanje? Oće to biti ali znaš kad... Evo da ti ja kažem da su to sve obični nedoj..ani slučajevi, željni publiciteta i pažnje.Neki od "Njih" su manje ili više uticajne individue a neki obični patološki slučajevi, koji nemaju pametnija posla nego da razvijaju veo tajni oko sebe i prave nešto veliko od svojih malih života.
Mobilni kažeš, za praćenje i lociranje...hmm.. Evo ja im dam dozvolu da me prate i lociraju kad god im se prohte, mislim "Njima" ko god da su.

E sad, hajde ustani i prošeći malo napolju pa proučavaj ljude i okolinu, siguran sam da će ti biti neke stvari jasnije. Naravno ako nisi od onih koji nalaze zaveru i u porciji supe, što ono reče jedan član.

Nisam imao nameru habati tastaturu u temama kao što je ova, ali nešto mi je jutros(znam da je prošlo podne) kao dosadno pa da malo razgibam prste. :)


Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..13.09.2008. u 12:25 - pre 190 meseci
E da ..
Evo ovde čarobnjak levitira
Na ćilimu ili metli :)

Ako mene pitaš to je ovo





[Ovu poruku je menjao Bastard dana 14.09.2008. u 21:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

esuse

Član broj: 172085
Poruke: 3
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..15.09.2008. u 07:12 - pre 190 meseci
-In June 1963 Kennedy took the ultimate step against the Fed by authorizing the issuance of more than $4 billion in "United States Notes" through the U.S. Treasury, not the Federal Reserve. Kennedy apparently reasoned that by returning to the Constitution, which states that only Congress shall coin and regulate money, the soaring national debt could be reduced by not paying interest to the bankers of the Federal Reserve System, who print paper money then loan it to the government at interest...

-President Kennedy was assassinated in Dallas, Texas, at 12:30 p.m. Central Standard Time on November 22, 1963." --Wikipedia
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..15.09.2008. u 11:11 - pre 190 meseci
@Bastard
Ne, ne ,ne, pogrešan pristup imaš celoj stvari. Nikako, ali nikako ne možeš koristiti slova u supi, to se ne radi. Pravi teoretičari bi znali da to ide isključivo sa supom s rezancima, nema kompromisa u vezi toga. Mada pažljivom posmatraču ne bi zapelo za oko to u kašici jer ono u tanjiru ima mnogo veće značenje.
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.18.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..16.09.2008. u 01:15 - pre 190 meseci
Meni možeš da crtaš i pričaš ali uglavnom ne kapiram.Mada pamtim.
Ne kapiram iz razloga što nerazumem zašto bi to iko radio uopšte.
Eno u onoj drugoj temi nevidim nikakav bicikl na slici.



Gle neko je uklonio video sa onog linka ili je meni ovaj firefox brljiv
Ovakvi video su 99% hoax ,ali ovaj je verovatno 99,9% verovatnoće stvaran.
Nedavno sam pogledao i znakove iz roswell slučaja gde je sigurno da su sumerianski alhemički simboli a ne drugo.
Znakovi koje sam vido se odnose na vatru,gvožđe i merkurijum sulfat.
Pored alhemičarskih simbola vide se i neki matematički simboli.






[Ovu poruku je menjao Bastard dana 17.09.2008. u 01:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
79.101.208.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..19.09.2008. u 08:34 - pre 190 meseci


Inače [url=http://personal.rhul.ac.uk/uhle/001/Witches'Sabbath.htm] ovde [/url]
i ovde ima baš dosta interesantnog materijala o onome što sam napisao na strani 10


[Ovu poruku je menjao Bastard dana 19.09.2008. u 10:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.50.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 20:34 - pre 189 meseci
Nisam mnogo toga spomenuo pa verovatno mnogi ne razumeju ono iz predhodnih postova.
Naprimer velika zavera ovih Babilonaca je 2. svetski rat.To tako što su nacisti kao Hitler bili članovi nekog takvog udruženja te nacistički simboli i nazivi poput ariyan su ustvari vezani opet za prostore današnjeg Irana i Iraka.Evo ovde naprimer objašnjenje porekla ariyan čime su se nacisti nazivali.Treba pročitati ceo tekst.Naprimer zašto su ubijali jevreje.Ubijali su ih zato što su jevreji oduvek bili i biće do kraja najverniji narod bogu.
Posle drugog svetskog rata su se razvile mnoge teorije u vezi ovoga.U svakom slučaju ako pogledamo kroz vekove kakav okultizam je postojao u Nemačkoj za sigurno iza ovoga stoje veštice i ovi drugi indo Babilonci .
http://en.wikipedia.org/wiki/Babylon



Edit:
Naprimer interesantno je da kraj ove civilizacije je naznačen kao 1940. pre nove ere

[Ovu poruku je menjao Bastard dana 23.09.2008. u 16:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 21:15 - pre 189 meseci
Citat:

Naprimer interesantno je da kraj ove civilizacije je naznačen kao 1940. pre nove ere

zasto je to interesantno?
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.50.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 21:21 - pre 189 meseci
Pa 1940. ove ere je neko drugi zamislio da uradi šta je uradio.
I sada neko planira da rekonstruiše Babilon.
Sadam je jednostavno gazio ove ruševine i gradio puteve i zgrade.
Po meni jedini motiv za dva rata u zalivu koje su pokrenuli ljudi iz iste porodice.Može još i da se doda to da je Sadam skinuo tamo neke arijevce da bi došo na vlast te i to bi bio motiv.
Ali ovo prvo je 100% verovatno.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 21:25 - pre 189 meseci
Ako mislis na WWII, on je koliko ja znam poceo 1939, a zamisljen dovoljno ranije. Ako su ti masoni/iluminati mogli da cekaju toliko sto nisu sacekali jos malo pa da bude tacno 1940god od 00 ?
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.50.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 21:45 - pre 189 meseci
Ti mi na tom avataru ličiš na patološki slučaj koji je GM_X spomenuo
Evo ti i odgovora.
Zamišljali su da osvoje svet za toliko jer niko nema takvu vojnu tehnologiju.
Uostalom samo jedna predpostavka pored mnogobrojnih činjenica.U svakom slučaju iza toga su stojali znači ovakvi kao u naslovu bilo kako da su se zvali.

Edit:
Definitivno Sadam je znao posle prvog rata u zalivu ko ga je napao te je napravio palatu na ruševinama.
Uopšte to piše na onom linku gore.

Edit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ur_III_period
"With the fall of the Ur III Dynasty after to an Elamite invasion in 2004 BC, Babylonia fell under foreign (Amorite) influence"
Neko to namerno radi 8)

[Ovu poruku je menjao Bastard dana 22.09.2008. u 23:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 22:15 - pre 189 meseci
Bastard je pravilno spojio okultno i tajno zaverenicko i pokazao na par primera kako to funkcionise.

Ja verujem da postoji zavera Jevreja da vladaju svetom ili Kineza ili Rusa i sve mi lici na Sekspirovski kraj. Ti ubijes mene, ja ubijem njega, on ubije tebe, ona nju itd...
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.50.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 22:19 - pre 189 meseci
Vidiš u ovoj temi je naslov masoni ,iluminati i oni su Babilonci.
Verovatno da se neko setio da na predhodnim stranicama bar stavi neki link na kojem se mogu videti simboli koje ovi koriste.
Zato ajde da vidimo ko su Babilonci i td.

Mnogi su imali dosta sile ali dok ne počne da se čačka oko Babilonije ne dogodi se ono što se desilo u ww2
Po bibliji opis kraja civilizacije je ništa drugo nego mega rat.Naša spc biblija e dosta opširnija nego zapadnjačke iz razloga što nije editovana od papa u srednjem veku koji su mnoge stvari izbacili.

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:UnknownSoldierBaghdad.JPG
I pošto su euriti izvršili invaziju ameriti ih okupirali :)))))
BTW ovaj spomenik liči na oko iz vazduha



[Ovu poruku je menjao Bastard dana 23.09.2008. u 00:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..22.09.2008. u 23:36 - pre 189 meseci
svaka tebi cast :D
 
Odgovor na temu

tahuti

Član broj: 53920
Poruke: 83
*.vc.shawcable.net.



+41 Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..23.09.2008. u 02:47 - pre 189 meseci
Drugi svetski rat ima razlicite pocetke evropski ratovi pocinju 1939, azijski 1937.

Izvor "The International Encyclopedia of Secret Societies & Fraternal Orders" od Alan Axelrod.
Sto se tice tajnih organizacija, mogu se klasifikovati:

-drustvene
-dobrotvorne ili usluzne organizacije
-etnicke
-poslovne
-misticne/religiozne
-politcke
-kriminalne
-ostali

Drustvene, glavna uloga je da se pije tamo. Odd Fellows, Buffalo, Moose, Elks su bili popularni za vreme Prohibicije, jer se moglo piti tamo.
Dobrotvorne ili usluzne organizacije su nastale kao proto-socijalne zastite, imigranti su mogli samo da se oslone na ovake organizacije ako se povrede, u 20 veku vecinom su nestale.
Etnicke i kulturna drustva, uobicajeno imaju 3 cilja, omogucava da se podsete starog kraja i sacuvaju obicaje za novu generaciju, kao i pomoc.
Poslvna drustva, zadruge, sindikati su moderni oblici ovih drustava, dok u ranijim vremenima bilo je asocijacija zanatlija (Freemasons), trgovackih gildi.
Misticna i Religiozna drustvo svrha im je da cuvaju "tajnu" ili veru.
Politcka drustva ovih dana na Zapadu su samo za ektremna politcke poglede, moraju da upraznjavaju paranoju ili nelegalne akcije.
Kriminalne organizacije, tokom vremena imale su manje/vise kriminalni aspekt i ponekad politicki pogled u zavisnosti ko je opisivao organizaciju
Ostale su organizacije koje su imale dodatne karakteristike kao ektralegalne i sudske.

Dosta organizacija se moze pronaci u vise kategorija. Pogledajte Mafiju, imaju svoja okupljanja (drustvene), paze na sirocad/udovice(dobrotvorne), lobiraju politicare. Etnicki Italijani-Sicilijanci, misticni aspekt je minimalan, kao zakletvi na Bibliju. Pored kriminalnih imaju i legalne poslove.

Sada neke organizacije koje postoje
AHEPA, Order of American Hellenic Educational Progressive Association
Aid Association for Lutherans
International Brotherhood of Old Bastards
Ancient Mystic Order of Bagmen of Bagdad
Daughters of Rebekah
Grange
Grotto
Equestrian Order of the Holy Sepulchre of Jerusalem
International Order of Hoo-Hoo
Oeuvres Hospitalieres francaises de l'orrdre de Malte
Shriners

Preporucio bih da se procita The Illuminatus! Trilogy od Robert Shea i Robert Anton Wilson. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Illuminatus!_Trilogy
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.101.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Masoni, iluminati i svetske zavere..23.09.2008. u 07:55 - pre 189 meseci
Dali neko kod nas zna kako se zove neka okultna kriminalna organizacija.
Meni je bilo smešno početkom devedesetih kada su se mogle videti plahate o sektama po raznim državnim sluzbama.
Bilo je smešno jer tako nešto nisam tada primećivao jer ko bi to radio uopšte.Isto običan civil nije upoznat o događajima i delovanjima ovakvih grupa koji nemogu biti nešto drugo nego delovanje okultista.
U svakom slučaju kod nas postoji debela veza između kriminalaca i nekih okultista.Naprimer početkom i tokom devedesetih ovi su radili šta su hteli a verujem da su takvi imali veze i sa prethodnim komunistima.Zvuči neverovatno jer komunisti su totalni ateisti.
To ti je ono veštice i sledbenici i to tako deluje.

Edit:
Ovo je ovako jer u siromašnom društvu prizemni ljudi veruju da su potrebne sudbine da bi imo nešto novca i neke stvari koje u normalnom društvu ima svako.Ako nije siromaštvo onda ovi "vidovnjaci" koriste one koji su naprimer na drugi način nezadovoljni životom.To su ljudi nezadovoljni svojim sudbinama.
Sudbina čoveka je da bude živ i zdrav ,a sve ostalo čovek stvara zato što ima zdravu pamet pa mu treba.

I to što si spomenuo kako mafija koristi religiju imaš primera koliko hoćeš kod nas gde se koristi obično spc ili država od običnih kriminalaca.To su ti mnogi sto Srbuju.
Sveti demon i veštica vila :))


@tahuti
Danas ovi deluju u Evropi kao New Age sekta ako se nevaram.Naprimer samo u Nemačkoj su pre deset godina imali 500.000 sledbenika.Kao svaka sekta oni uvlače nekrštene koji imaju nešto posebno (lepi,pametni,bogati)
Ovi "regrutuju" i umetnike smooth jazz-a i slične te postoji new age muzika koja je ništa nego smooth jazz i neki pop.
Taj špageti monstrum na naslovnoj te knjige govori dosta samo što je ta knjiga satirična.
Kao što sam napisao na poruci na 10toj srtani znači zlo nepostoji ako ga ljudi neprave.

Stara zmija valjda
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fe/Illum_L-1975.jpeg



[Ovu poruku je menjao Bastard dana 23.09.2008. u 11:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Masoni, iluminati i svetske zavere..

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 105530 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.