Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dvix titlovi na DVD playeru

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvix titlovi na DVD playeru
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)

[ Pregleda: 11513 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zukyboy

Član broj: 42030
Poruke: 13
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 11:51 - pre 221 meseci
Desava mi se problem kada rezem DviX filmove na DVD.

Posto na DVD mogu da narezem 6-7 filmova, postavim svaki u svoj folder, zajedno sa slikom (ukoliko postoji) i sa titlom. DVD na kojem zelim da gledam filmove je marke NEO. Filmove pokrece bez problema, medjutim titlove ne cita.Poneki film koji ima titl sa ekstenzijom "sub" otvori i film se normalno gleda i titl je citljiv.

Ekstenzije sub otvara, ali ne sve, a ekstenzije txt i srt ne cita uopste.

Ima li leka, sa kojom ekstenzijom titla da rezem filmove da bih mogli da se gledaju na DVD playeru.

*Da napomenem da diskove rezem devojci i roditeljima....vidim da je bilo price o pirateriji...*
 
0

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 12:10 - pre 221 meseci
pa probaj da te prevode što su ti srt i txt konvertuješ preko subtitle workshop-a u sub i onda pokušaj!

Ne znam da li si nekad čito svet kompjutera i vido na zadnjoj strani kako jasno piše
"NEO MULTIMEDIA NE PROIZVODI TELEVIZORE,MIKROTALASNE PEĆNICE,DVD UREĐAJE I OSTALU BELU TEHNIKU"!!!
Tako da je taj dvd neo što ti imaš u stvari nije neo nego neko smeće:((
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
0

zukyboy

Član broj: 42030
Poruke: 13
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 12:19 - pre 221 meseci
Napomenuo sam da ne cita sve sa ekstemzijom sub. Ako znas pomozi, ako ne znas....

BILO BI SASVIM DOVOLJNO DA SI NAPISAO >>>

U svetu kompjutera piše:
"NEO MULTIMEDIA NE PROIZVODI TELEVIZORE,MIKROTALASNE PEĆNICE,DVD UREĐAJE I OSTALU BELU TEHNIKU"!!!

A ne pise se VIDO, nego VIDEO.
Jasno sam napisao da diskove rezem devojci i roditeljima, sto znaci da imam DVD-RW i da uopste nemam, niti imam nameru da kupujem DVD player, bilo koje marke.
 
0

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 12:28 - pre 221 meseci
Vido!!!!!!!!

Nisam ja kriv što ljudi kupuju svašta pa hoće da imaju nešto kvalitetno!Nek Kupi Sky Vision i neće imati takvih problema kao sa "NEO"
Tebi nije sumljivo to što neke sub čita,a neke ne?To je tebi sasvim normalno?
Ja sam ti ponudio rešenje,ako neće da čita sve od sub,a one ostale nikako,onda sve prevode pretvori u sub,pa će ti bar nekolicina raditi,za razliku od(srt i txt) koji neće nikako raditi!


Šta je tu problem!!!!??
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
0

zukyboy

Član broj: 42030
Poruke: 13
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 12:58 - pre 221 meseci
Naravno da mi je sumnjivo što neke sub čita,a neke ne. Ali meni treba rešenje za sve sub titlove. Šta misliš da šta je sumnjivo??? Nisam ja kriv što su drugi kupovali NEO, ja samo pokušavam da rešim problem...a ti me odmah napadaš za NEO. TU JE PROBLEM. I ti si imao problem sa Sky Vision, tako sam VIDEO i PROČITAO....
 
0

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 13:21 - pre 221 meseci
Ma šta li opšte kupujete te bugarske proizvode... pa svi znamo kolko je bugarska roba "kvalitetna". Kupite si neki LG il' Samsung bolje.
Pozdravljam ve svi
 
0

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 13:22 - pre 221 meseci
Citat:
I ti si imao problem sa Sky Vision, tako sam VIDEO i PROČITAO....


Nešto se ne sećam da sam imo poblem,a i da sam ga imo,sad sve šljaka bez problema!Čak imam 2 sky vision-a!
Ti si tražio pomoć ja ti reko šta da uradiš i to je to!
Neću da se svađam,jer mi nije takva namera!
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
0

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 13:27 - pre 221 meseci
Citat:
Ma šta li opšte kupujete te bugarske proizvode... pa svi znamo kolko je bugarska roba "kvalitetna". Kupite si neki LG il' Samsung bolje.


Bugarska ili kineska,bogami radi dobro!Ni taj lg ni samsung nisu korejski kao što bi trebali biti,nego ih proizvode mađari.Tako da svi imamo istu robu!

"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
0

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 13:35 - pre 221 meseci
Citat:
Stvarno se cudne stvari desavaju,ubacio sam subtitle u dvd film pomocu dvd lab pro 1.53 i snimio ga na dvd i pustio u kompjuter i on radi,i dobra je sinhronizacija,ma sve je ok,ali(da nema tog ali)onda sam taj isti dvd koji radi na kompjuteru ubacio u sky vision dvd player i nista.Stoji crna slika odbrojava sekunde i koliko traje film i pise koliko ima chaptera i cim prebacim na sledeci chapter on prekine kao da je kraj,znaci sve radi,ali nema slike ni tona!




Ako misliš na ovo to nije bio problem do sky vision-a,nego nisam nešto dobro uradio kod dvd lab pro i zato nije radilo,a sad na svu sreću radi bez problem prevod ubačen u dvd film!
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
0

zukyboy

Član broj: 42030
Poruke: 13
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 15:24 - pre 221 meseci
HVALA NA POMOCI.
Resio sam problem sa Subtitle Workshop-om. Ima opcija da padnes na teme. Spremim title kao DVDsubtitle, narezem i radi kako treba. Nije da se samo sacuva kao sub, treba i podesavanja. Cak i tekst treba podesiti tako da bude EasternEurope da se vide slova sa kvacicama.

Nadam da ces smanjiti sarkazam...
VELIKI POZDRAV
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Dvix titlovi na DVD playeru11.01.2006. u 16:58 - pre 221 meseci
Ovde neće biti više ikakvih "sarkazama", a Bogme, sam si i našao rešenja za svoje probleme, što je jako lepo! Valjda ti je ES pomogao u tome!

Pozdrav!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvix titlovi na DVD playeru
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)

[ Pregleda: 11513 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.