Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FW HomeTeatre LG - Razlika izmedju SKART i CHINCH video izlaza

[es] :: Multimedijalni uređaji :: FW HomeTeatre LG - Razlika izmedju SKART i CHINCH video izlaza

[ Pregleda: 1615 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SAF
Dragoljub Martinovic
Novi Sad

Član broj: 83750
Poruke: 5
213.244.208.*



Profil

icon FW HomeTeatre LG - Razlika izmedju SKART i CHINCH video izlaza05.02.2006. u 05:20 - pre 221 meseci
Eto otkuco ja sve ovo gruno "posalji poruku" i dočeka me prozor da je backup u toku sam moram opet da kucam lol.

Dakle, zagrejan sam da kupim jedan LG HT, nisam ni pitao za ime modela ali oni koji se bave ovom materijom znaće o kom modelu se radi ako ga malo opisem naravno: taj model je trenutno aktuelan u prodavnicama ima 5 zvučnika od 60w/6oma i dva dizajnerska rešenja subwoofera. Cena mu se kreće oko 12 500 do 14 000 din. Ali imam par znakova pitanja nad glavom.

Prvi ? je šta se priča o tom modelu. Šta mislite o njemu vi koji ga imate. Kakv je kvalitet zvuka da li ima pozadinskog šuma, kako čita naša slova, kako zvuči mp3 i tako dalje.

Druga ? i najbitni je, taj player nema skart izlaz, samo video i audio chinch! pa me zanima da li postoji bitna razlika između kvaliteta slike i broja fps između skarta i chinch izlaza. Jer, dvd ce biti povezan na tv telefunken polovan 2god :) međutim tv je veoma kvalitetan i kada se komp poveže preko njega bez većeg zamaranja mogu da se čitaju fontovi veličine 12+.

Treći ? je odluka između ta tva dizanjerska rešenja subwoofera, jedan ima rupu za vazduh napred a drugi rupu za vazduh nazad, koja je razlika i koja varijanta daje kvalitetniji zvuk? (u zvučnike se solidno razumem ali sa subwooferima nisam imao kontakta)

Slobodno mi preporučite i ostale kvalitetne modele do 14 000 din, ali do 16.02 treba da donesem konačnu odluku o kupovini. tako požurite :) A dugo sam štdedeo ovu kintu tako da mi je bitno našta ću potrošiti.

Hvala svima unapred

[Ovu poruku je menjao SAF dana 05.02.2006. u 06:26 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao SAF dana 05.02.2006. u 06:26 GMT+1]
>< >< >< >< ><
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: FW HomeTeatre LG - Razlika izmedju SKART i CHINCH video izlaza

[ Pregleda: 1615 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.