Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??

elitemadzone.org :: MadZone :: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??

[ Pregleda: 9461 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rostova
BGD

Član broj: 75935
Poruke: 18
*.225.17.bitsyu.net.



Profil

icon kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??11.02.2006. u 19:53 - pre 221 meseci
da li neko zna kako da nadjem jednosoban stan u beogradu,polunamesten,150-200e.a da nije rupa,suteren,garaza,dvorisna kuca.znaci nesto pristojno a obicno.svaka informacija bi mi zaista dobro dosla.hvala
nosim u sebi klice nastajanja ,zivim za sutrasnju smrt ,zrtva sam jednog postojanja i bicu zemlja za neciji vrt.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??11.02.2006. u 20:03 - pre 221 meseci
Brate mili, jel ti znas koliki je Beogad? Gde u Beogradu?
Generalno, imas dve taktike. Cekas u nedelju oko podne da se pojave oni likovi u Knez Mihailovoj sto urlaju "Hallloooo oglasi", kupujes brze bolje i vrtis telefone, trazeci nesto sto ti odgovara.
Druga taktika je jednostavnija, ali skuplja. Ima dobrih agencija koje ce ti naci stan kakav trazis. Kako da razlikujes dobre od losih agencija? Dobre rade iskljucivo po ucinku (kada nadju stan koji ti odgovara, placas im 30-50% prve kirije), a lose traze pare unapred. Preporicio bih ti jednu dobru agenciju (neki moju drugovi imaju pozitivna iskustva), ali se to moze shvatiti kao reklama. Ako hoces, pusticu ti PP.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??11.02.2006. u 21:11 - pre 221 meseci
Citat:

Generalno, imas dve taktike. Cekas u nedelju oko podne da se pojave oni likovi u Knez Mihailovoj sto urlaju "Hallloooo oglasi", kupujes brze bolje i vrtis telefone, trazeci nesto sto ti odgovara.
Druga taktika je jednostavnija, ali skuplja. Ima dobrih agencija koje ce ti naci stan kakav trazis.

I jedna i druga taktika su.....jedna taktika...Halooglasi..i dr. su puni agencija koji se sakrivaju iza dobro odrađenih oglasa poznatih kao mamci...isto tako sam ja pre god. dana čekao oglase,vrteo telefone,čak 33 tel.broja dobro se sećam..i jedva našao preko prijatelja...
Šta sam izgubio,vreme novac(za oglase,telefoniranje),nerviranje,čekanje..
Re:
Traži na lokacijam gde ne može da bude to(što si pomenuo)...nikakav strogi centar,blizina ovog ili onog...jer tu ono što vredi i lux je i košta,a i slabo ima da se nađe..Naravno treba imati i sreće,poznastava..itd.Pusti priču ljudima,kolegama,familiji,drugovima da ti je potreban stan...

Kao što rekoh, agencije uzimaju % pa dobro razmisli,ako si sa vremenom OK, nežuri,pogledaj više stanova,nedaj lovu nikom u napred,sačini ugovor(mesečno plaćanje),proveri gazdine papire od stana(one fore da gazda nije u zemlji,na putu je itd. slobodno zaboravi),plaćene račune,traži stan od 1. u mesecu,proveri dobro(ovo je najbitnije)u stanu...Grejanje,Struja,Bojler,slavine,prekidače,parket,roletne....itd(detaljno).Mislim verovatno(ili nisi) iskusio ove stvari..pa...mali podsetnik!!!

Polu namešten stan je u 80% slučajeva je nenamešten, iz razloga što su tu stvari koje možda Ti nikada nebi držao u stanu a ni u svom životu(pa ih moraš negde skloniti..u dogovoru sa gazdom..naravno ako hoće).U to spada i Krevet,garniture od 20god.,tepisi..i ostali šut(iz prošlog veka)...pa tako bolje razmisli o Ne-nameštenom stanu...makar ćeš imati viška prostora,komfora...postepeno ubacivati po neku stvar...sledeći put ako se, i kada se, budeš selio biće ti mnogo jednostavnije...traži ćeš Ne-namešten bez razmišljanja(jer ćeš imati svoje stvari)..Jer za svakih +50 eur. mesečno možeš kupiti neku stvar..Nepričam ti bez razloga jer sam se ja z***bo...trebao mi je stan ..al na brzaka!!!
Moja Preporuka je NBG...
Stan u Gandijevoj kod Vojvođanske Shurak je pre mesec dana našao 55m2..200€(nenamešten),CG,Kuhinja(bez fri. i špo)KTV,PVC,I,Ormari,terasa 8m2. 4god.stara zgrada..ubacio je svoje stvari koje je imao i sada je sasvim ok..čak lux!!!
pozdrav..








[Ovu poruku je menjao deki77 dana 11.02.2006. u 22:26 GMT+1]

 
Odgovor na temu

misty-13
Marija Boskovic
kanada

Član broj: 78548
Poruke: 21
*.sympatico.ca.



Profil

icon Re: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??20.03.2006. u 02:04 - pre 220 meseci
...vrlo tesko...koliko je meni poznato!!!
 
Odgovor na temu

rostova
BGD

Član broj: 75935
Poruke: 18
*.237.17.bitsyu.net.



Profil

icon Re: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??25.03.2006. u 20:45 - pre 220 meseci
puno hvala na savetima zaista treba obratiti paznju na sto stvari.u pravu si za polunamesten stan.zaista je bolje prazan.namam iskustva sa tim uvek sam imala svoj stan ali sad ja i decko zelimo da pocnemo zajednicki zivot,hm nadam se da cemo uspeti da nadjemo nesto pristojno.imala sam u vidu vracar,novi bgd.banovo brdo,vozdovac.ako neko nesto cuje pisite.hvala
nosim u sebi klice nastajanja ,zivim za sutrasnju smrt ,zrtva sam jednog postojanja i bicu zemlja za neciji vrt.
 
Odgovor na temu

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??26.03.2006. u 00:24 - pre 219 meseci
Daj oglas u dnevnim novinama, npr Novosti (jedne od najtiražnijih kod nas) za 3 do 5 dana, tako da ti oglas izlazi svaki drugi dan. Ovako pokrivaš do 10 dana čitanja oglasa. Onda lepo sedi kući pored telefona i čekaj. Ja sam dobijao po 10-15 poziva dnevno, i stvarno ima dobrih ponuda. I to su redovno ljudi koji ne žele da imaju ništa sa agencijama, samo ti i on, znači bez posrednika, o svemu se sami dogovarate.

Ako ne upali, koristi usluge agencije, jer stvaro nije vredno ni truda ni živaca cimanje kroz koje ćeš proći obilazeći precenjene rupetine.

Primer: stan u okolini Kalenića, traži cura cimera, kaže sve sjajno-bajno, dođi da vidiš. Još je ja pitam da li je dobar stan, da ne dolazim džabe, ona kaže "jeste, ne bih ja živela u njemu da nije". Ja dolazim i vidim sledeće:
"Stan" tj suteren, nema vrata. Podeljen je u dva dela, jedan deo su kuhinja i kupatilo, drugi deo su dve sobe, od kojih je jedna prolazna. Naravno, soba u kojoj ja treba da budem je ta prolazna. Nizak plafon, oseća se vlaga, prozor mali podrumski. Samo vrata od dela sa sobama mogu da se zaključaju, kuhinja i kupatilo su otvoreni, tako da svako ko uđe u zgradu, može da uđe u tu kuhinju i kupatilo. UŽAS!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kako povoljno iznajmiti stan u beogradu??

[ Pregleda: 9461 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.