Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

internet kupovina ?

[es] :: E-Kupovina :: internet kupovina ?

[ Pregleda: 3808 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusan4
dusan kecman
Novi Sad

Član broj: 20469
Poruke: 24
*.icentrala.net.



Profil

icon internet kupovina ?17.02.2006. u 02:36 - pre 221 meseci
Stvarno sam se potrudio da pregledam dosta tema u vezi ovoga ali ne mogu da nadjem konkretan odgovor , zanima me sledece zelim da narucim neke dresove i da platim karticom (nemam je ali bi neko to uradio za mene) , e sad kolika je postarina na vrednost do 100 Eura (otprilike) i da li mi to stize na kucnu adresu i da li postoje jos neki dodatni troskovi ? Koliko sam shvatio do 100 Eura nema carine ? I Da li mozda neko zna on-line prodavnice za sportsku opremu koje isporucuju u nasu zemlju ? Unapred hvala

dusko
 
Odgovor na temu

Floydian
Čačak

Član broj: 66778
Poruke: 77
*.blueisp.co.yu.



+1 Profil

icon Re: internet kupovina ?18.02.2006. u 10:24 - pre 221 meseci
Citat:
Stvarno sam se potrudio da pregledam dosta tema u vezi ovoga ali ne mogu da nadjem konkretan odgovor , zanima me sledece zelim da narucim neke dresove i da platim karticom (nemam je ali bi neko to uradio za mene) , e sad kolika je postarina na vrednost do 100 Eura (otprilike) i da li mi to stize na kucnu adresu i da li postoje jos neki dodatni troskovi ? Koliko sam shvatio do 100 Eura nema carine ? I Da li mozda neko zna on-line prodavnice za sportsku opremu koje isporucuju u nasu zemlju ? Unapred hvala



Vrednost poštarine ne zavisi od vrednosti naručene stvari(kada je u pitanju garderoba!!!).Poštarina je fiksna,i vrednost je različita u zavisnosti naručuješ li iz Amerike ili Evrope.Imaš sajt http://www.footlocker.com koji šalje u Srbiju(ukoliko se nisu predomislili!?).Carina se ne plaća ako je vrednost naručene stvari ispod 100€.

Za troškove isporuke pogledaj ovde:
http://www.footlocker.com/foot...9147&pageType=detailLevel2

[Ovu poruku je menjao Floydian dana 18.02.2006. u 11:30 GMT+1]
Run,run rabbit,run
Dig that hole, forget the sun
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one
For long you live and high you fly
But only if you ride the tide
And balanced on the biggest wave
You race towards an early grave.
 
Odgovor na temu

guru
beograd

Član broj: 9367
Poruke: 647
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: internet kupovina ?20.02.2006. u 14:54 - pre 221 meseci
Izvadish Visu Revolving Raiffeisen banke, otvorish paypal nalog, otvorish ebay nalog, i kupujesh iz USa po znatno povoljnijoj ceni uz najveci moguci izbor. Poshtarina zavisi od tezine/velichine paketa, a poshto je to mekana odeca, ispashce te 15-25$. Prodavcu kazesh da ti upishe vrednost od oko 60$ tako da budesh siguran da ti nece nishta naplatiti, i kazesh mu da poshalje najsporijom poshtom (max 15 dana treba da stigne). Paket ce ti stici na kucnu adresu, i u najgorem sluchaju cesh nashoj poshti platiti jedno 150-200 dinara, ja vishe puta chak nashima nisam platio nishta i na paket od 400$ i 1.5KG tezine. Naravno, nije pisalo 400$, vec 70...

[honda]
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
213.244.208.*



+5 Profil

icon Re: internet kupovina ?20.02.2006. u 16:27 - pre 221 meseci
@guru
Da li si nekad kupovao po principu maksimalne ponude tj. one druge cene, ne licitacije?
Funkcionise li to? Meni amerikanci izgledaju veci prevaranti od ovih iz naseg okruzenja.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: internet kupovina ?

[ Pregleda: 3808 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.