Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prenos podataka se kompa na fiskalnu kasu

elitemadzone.org :: TechZone :: Prenos podataka se kompa na fiskalnu kasu

[ Pregleda: 4582 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dolke022
Dean Dolic
Inđija - Novi Sad

dolke022
Član broj: 80485
Poruke: 96
*.ptt.yu.

Sajt: www.3dcrystal3d.com


+1 Profil

icon Prenos podataka se kompa na fiskalnu kasu10.03.2006. u 12:58 - pre 219 meseci
Imam fiskalnu kasu marke SHARP A277s . Program isporucen zajedno sa fiskalnom kasom je QuickLink ver. 2.112 koju sam instalirao na komp. Medjutim evo sta je problem...:

Nakon radnog dana potreban mi je izvestaj po artiklima za taj dan koji se veoma elegantno i jednostavno moze ocitati na kasi. Hteo bi da isto uradim preko racunara odnosno da isti taj izvestaj prebacim u obliku exelovog fajla na komp.

U programu postoji opcija prijem izvestaja ali se nakon svakog transvera podataka, koji racunar i kasa prijavljuju kao USPESAN, pojavljuje prazan exl. fajl !!!
Mislio sam da nije mozda problem u tome da podataka u kasi uopste nema ali kada bi nakon toga izvadio izvestaj sa kase ne bih imao nikakvih problema...

Apelujem na svakog ko moze da mi pomogne oko ovog problema da mi se javi...

Hvala unapred

P.S. Posto je gore spomenuti program stigao bez uputstva da li postoji neka alternativa i gde bi je mogao potraziti?
TheTruthIsOutThere
Nije meni krivo sto kradu moje ideje, vec ih zalim sto nemaju svoje!!! N.T.
There is appx 6.877.912.425 people in the WORLD, but sometimes all you need is
ONE - OTH

www.3dcrystal3d.com
 
Odgovor na temu

cicovic
Zoran Cicović
Petrovac na Mlavi

Član broj: 58643
Poruke: 377
*.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Prenos podataka se kompa na fiskalnu kasu11.03.2006. u 07:49 - pre 219 meseci
Obrati se dileru za novi software. Postoji novi software pod imenom ECR link, ali je fajl veci od 40MB pa ga je nemoguce slati mailom.

Sto se tice izvestaja, nisam to probao ali ovih dana cu probati pa cu ti se javiti

probaj da nadjes odgovor i ovde:

http://www.oktagon.co.yu/ffu/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Prenos podataka se kompa na fiskalnu kasu

[ Pregleda: 4582 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.