Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde naći instalaciju za IE 6

[es] :: Browseri :: Gde naći instalaciju za IE 6

[ Pregleda: 3959 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svetlanalane
home sweet home
Kraljevo

Član broj: 42254
Poruke: 330
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Gde naći instalaciju za IE 610.03.2006. u 17:57 - pre 220 meseci
Instalirala sam Windows u kome je izbačen Internet Explorer, ali sam uvidela da mi je neophodan zbog Delta Banke (praćenje stanja i plaćanja preko interneta), jer ona ima podešavanja samo za IE. Kada sam pokušala da instaliram preko Microsoftovog sajta, ili sa nekog diska, dobila sam obaveštenje da već imam IE koji je novije verzije!!!!!!!!!
Može li mi neko pomoći?
Hvala unapred
Pozdrav
 
Odgovor na temu

lonelyrider_44
Zrenjanin

Član broj: 42310
Poruke: 445
*.smin.sezampro.yu.



+20 Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 610.03.2006. u 20:14 - pre 220 meseci
Moj savet ti je da prvo probas da ides na control panel/add/remove/windows setup , i cini mi se da odande mozes da instaliras ie 6, a ako ne, mislim da je jednostavnije da instaliras windows ponovo, a posto koristis xp, trebalo bi da postoji ie 6, tako da mislim da ce ti ona prva opcija resiti problem...
Nadam se da ti je pomoglo...
Javi kako je proslo...
poz
 
Odgovor na temu

svetlanalane
home sweet home
Kraljevo

Član broj: 42254
Poruke: 330
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 611.03.2006. u 09:30 - pre 220 meseci
Ne mogu jer tip koji mi je instalirao Windows, isključio je IE i Windows messenger, to jest preradio je instalacioni CD. Verovatno je u instalaciji registryja ostalo tragova pa zato javlja da mi je već instaliran. Verovatno ću morati da ponovo instaliram Windows (nadam se da će moći repair opcija da ne bih morala da instaliram ponovo sve programe). A u control panel/add/remove/ nema windows setup već add remove windows components i tu nema IE. Možda je Internet Information services (IIS)? Ne znam da li da pokušam da instaliram sa drugog instalacionog CD-a koji imam, ali on nije legalna kopija!!! Bojim se da nešto ne pobrkam.
Hvala na prethodnom odgovoru i Molim ponovo za dopunske savete.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

lonelyrider_44
Zrenjanin

Član broj: 42310
Poruke: 445
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+20 Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 612.03.2006. u 19:48 - pre 220 meseci
Ma ne mozes pogresiti, pretpostavljam da imas "cetvorku" i ako je tako onda si sigurno dobila diskove sa drajverima...
A jel si probala da koristis Firefox?
Ili Flock?Kazu da je dosta slican IE-u...
 
Odgovor na temu

svetlanalane
home sweet home
Kraljevo

Član broj: 42254
Poruke: 330
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 613.03.2006. u 10:44 - pre 220 meseci

Nemam četvorku već AMD ATHLON 64 1800 i mislim da je to u tom rangu.

Nisam pokušala sa Firefoks već Maxton i tu su podešavanja ista kao kod IE, ali pusti me da odem do stranice gde treba da upišem svoj tajni broj, ja ga upišem, ali posle toga mi javlja sledeću poruku crvenim slovima: greška pri instalaciji objekta za rad sa sertifikatom.

Mislim da je problem malo veći jer sam uzgred ustanovila da i kod nekih stranica, neće da otvara linkove kad se pojavi "ruka" a i u MSN messengeru neće da ide u moj folder inbox na hotmailu, niti u MY MSN.

Pokušala sam juče da instaliram IE6 i IE7 beta ali neće. Išla sam i u registry da promenim kljuc IsInstalled u 0.Taj ključ uopšte ne postoji!!!postoje samo dva fajla: Default i Version. Pokušala sam i da prebacim instalacije E6 i IE7 beta direktno u C:\ naziv setupa \Q po savetu da tako neće da proverava prethodnu verziju ali ni to ne pomaže.

Hvala na dosadašnjoj pomoći, nadam se da ćeš se još malo pozabaviti ovim problemom, a ako ništa ne uspemo, moraću da preinstaliram Windows.
 
Odgovor na temu

lonelyrider_44
Zrenjanin

Član broj: 42310
Poruke: 445
*.dial.b92.net.



+20 Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 613.03.2006. u 17:31 - pre 220 meseci
Probaj da instalaciju bilo koje verzije ie-a pokrenes iz start/run i u komandnoj liniji jos dodaj "/passive", bez navodnika...nekima je to uspelo, kad je u pitanju ie7...
A ako nista drugo, reinstalacija Windowsa...mada, nesto razmisljam, koliko je legalan windows koji imas trenutno ako ga je taj lik prepravljao?Nikako mi nije jasno zasto bi izbacio internet explorer...
Veliki pozdrav i znaj, koliko god mogu pomoci cu ti...ostajem dok ne proradi ie! :)
 
Odgovor na temu

svetlanalane
home sweet home
Kraljevo

Član broj: 42254
Poruke: 330
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 613.03.2006. u 21:21 - pre 220 meseci
Pa na kraju, posle svih muka,pokušaja preinstalirah Windows i naravno odmah radi besprekorno. Instalacija je bila veoma brza.

Ionako u onoj verziji nisam imala neke opcije koje su meni bile važne. A inače taj Windows sa koga je on čupao odatke i pravio novi disk gde je isključivao neke programe (IE, Windows Messenger, Accessibility options.....) JESTE legalna verzija. Samo što su izgleda sve komponente dosta isprepletane (moje laičko mišljenje) pa i nije moglo da se izbaci nešto potpuno i to je posle pravilo probleme. Sada smo stavili ponovo taj legalni kompletan.

Hvala puno na pomoći.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Gde naći instalaciju za IE 613.03.2006. u 22:52 - pre 220 meseci
Svaki Windows koji neko instalira je jednom bio legalna verzija. Onda ga neko iskopira dalje ili ga malo doradi i to više nije isto. Posebno to sakaćenje tj ripovanje ... videla si kako je to na kraju radilo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Gde naći instalaciju za IE 6

[ Pregleda: 3959 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.