Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80503 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!10.03.2006. u 19:01 - pre 220 meseci
Evo, šta kažete, održana su prva dva slobodna treninga, na prvom je bio najbrži Poljak Kubika iz BMW-a, a na drugom su izašli svi vozači, pa su rezultati bili malo realniji.

Na tom drugom treningu u petak 10. marta 2006, najbrži je bio test vozač Honde, Entoni Dejvidson, sa 0.410 seksundi prednosti u odnosu na drugoplasiranog omraženog gada Mihaela Šumahera, dok je treći bio, iznenađujuće, test vozač Vilijamsa, austrijanac Aleks Vurc.

Četvrti je bio drugi vozač Ferarija, Felipe Masa, a tek peti i osmi vozači Renoa. Peti je bio Alonso, dok je osmi bio Fizikela.

No, još je prerano za prognoze, staza je bila dosta prašnjava, tako da će se tek u subotu videti kakva je realna situacija. Meklaren još ima velikih problema sa pouzdanošću, a njihov plasman bio je 12. i 16. mesto.

Šta vi mislite, da li sam u pravu kada kažem da će Reno, Honda, i, možda, Ferari, odlučivati o pobedniku prve ovogodišnje trke najluđeg cirkusa na svetu?

Moja prognoza je:

1.Đankarlo Fizikela(Reno)
2.Dženson Baton(Honda)
3.Mihael Šumaher(Ferari)
4.Fernando Alonso(Reno)
5.Mark Veber(Vilijams-Kosvort)
6.Kimi Raikonen(Meklaren-Mercedes)
7.Vitantonio Liuci(STR-Kosvort)
8.Dejvid Kultard(Redbull)
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!10.03.2006. u 22:06 - pre 220 meseci
Schumacher prvi!To se podrazumeva.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 01:31 - pre 220 meseci
Citat:
AcaNDr: Schumacher prvi!To se podrazumeva.

Hehe,ti si izgleda jedan od onih sto prate F1 preko Tv Dnevnika ;)

Sto se tice sezone 2006 necu nista da predvidjam dok ne vidim te V8-tice u nedelju.
Veliki sam fan McLaren-a,ali Mercedes mi sa motorima slama srce iz godine u godinu.


[Ovu poruku je menjao Dark_Runger dana 11.03.2006. u 14:05 GMT+1]
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

vbbojan
Atanasijevic Bojan
Digit Consulting d.o.o.
Beograd

Član broj: 31580
Poruke: 273
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: www.digitconsulting.rs


+20 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 01:31 - pre 220 meseci
Evo sad prevrteh najave programa naših najvećih TV stanica
i ne videh kod nikoga da ima prenos u najavi.
Jel to niko od naših nije kupio TV prava ili ja ne videh dobro?
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 01:39 - pre 220 meseci
Ako imaš kablovsku, danas je na HRT 2 prenos kvalifikacija u 11:50 ujutru, a prenos trke počinje u 12:20 u nedelju.

Inače, Šumaher možda bude među prvih 4, ali nema šanse da pobedi, ipak se na zimskim testiranjima pokazalo da su Reno i Honda zasad u velikoj prednosti. Tako da, AcoNDR, nema on šansi.

P.S. Kako možeš da navijaš za tog fašistu Šumahera? Zar se ne sećaš šta je on radio i kako se ponašao 90-tih godina prošlog veka?

Inače, Montoja je tražio od gazdi da mu promene motor za sutrašnje kvalifikacije, jer njegov bolid ide čak 7 km/h sporije od bolida Kimija Raikonena, iako imaju ugrađenu potpuno istu specifikaciju motora.

Samim tim, Meklaren će se dosta mučiti u prve 3 trke, dok ne dobiju potpuno novi motor za 4. trku u sezoni.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
80.93.231.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 02:08 - pre 220 meseci
'ladno niko nije otkupio prava za prenos!

Pa za cega placamo pretplatu mamu im *e*em krvopijsku?
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.adsl.beocity.net.



+6 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 09:28 - pre 220 meseci
ma ljudi, i da su kupili prava to ne vredi gledati na RTS-u, samo upropaste ceo dozivljaj trke i uniste sve sto vredi u samoj F1. Ko ima Hrt2 taj je spasen, i oni stvarno znaju da komentarisu
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 10:23 - pre 220 meseci
Citat:
Hehe,ti si izgleda jedan od onih sto prate F1 preko Tv Dnevnika ;)


Brate samo da ti kažem jednu stvar ja formulu pratim već 10 godina,tako da nemoj pisate neke nebuloze,ja ću naravno reći da će schumacher biti prvi zato što sam velik fan ferrari-a i schumachera,a ne neki shabani iz McLaren-a Montoya i Raikonen.
Ja znam da će ova godina biti najbolja.

Citat:
Sto se tice sezone 2006 necu nista da predvidjam dok ne vidim te V6-tice u nedelju.


V6 neces ni videti zato sto su motori V8,a v10 su dozvoljeni onima koji nemaju agregate v8!Očigledno ti pratiš formulu preko dnevnika,jer nisi dobro obavešen koje agregate koriste ove sezone.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

simor
Simo Radjenovic
Wirecard AG
München

Član broj: 19175
Poruke: 366
*.NS-BCL81.WLAN.panline.net.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 10:40 - pre 220 meseci
Citat:
Dark_Runger: Hehe,ti si izgleda jedan od onih sto prate F1 preko Tv Dnevnika ;)

Sto se tice sezone 2006 necu nista da predvidjam dok ne vidim te V6-tice u nedelju.
Veliki sam fan McLaren-a,ali Mercedes mi sa motorima slama srce iz godine u godinu.


V6? Mala ispravka, u pitanju su V8 motori od 2.4l.

Citat:
rebalza: ma ljudi, i da su kupili prava to ne vredi gledati na RTS-u, samo upropaste ceo dozivljaj trke i uniste sve sto vredi u samoj F1. Ko ima Hrt2 taj je spasen, i oni stvarno znaju da komentarisu


Stvarno sramota, ja imam HRT2 na kablovskoj, prenose sve LIVE, trke i kvalifikacije, a sto se tice komentatora dobri su. A onaj Cedomir Brkic i ostali stvarno sta reci, pola trke prica o reliju, izuzev Veljka, njemu svaka cast.

@AcaNDr

Sumi je izduvao, pomiri se sa tim, umesto njega dolaze mladji i bolji vozaci.

A sto se tice mog favorita, pogledajte potpis :)

[Ovu poruku je menjao simor dana 11.03.2006. u 11:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 11:39 - pre 220 meseci
Mozda je covek izduvo i jeste da ima mlađih,ali teško da su bolji i još teže da će neko uraditi ono što je on uradio!
Tako da je on Najbolji i biće još jedno vreme sigurno
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

voka_gsw

Član broj: 24110
Poruke: 91
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 12:16 - pre 220 meseci
Citat:
Inače, Šumaher možda bude među prvih 4, ali nema šanse da pobedi, ipak se na zimskim testiranjima pokazalo da su Reno i Honda zasad u velikoj prednosti.


Da, da.. sad kad su kvalifikacije gotove, možda bi želeo da promeniš ovu izjavu? ;)
Ko nije gledao kvalifikacije, Švaba i Masa su leteli na stazi.. inače samo da dodam, sistem kvalifikacije je verovatno najgluplji ikad.
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 12:42 - pre 220 meseci
Ja sam gldeo i oduševio se vožnjom ferrari-a.Videćemo sutra,nadam se samo da neće imati problema sa gumama.Pošto su ovi sa hrt-a bili pesimisti,što se tiče Bridgestone-a.
Meni i nisu te kvalifikacije loše,najzanimljivije je bilo kad su svi izašli na stazu pred kraj prvog dela treninga,osećo sam se pomalo kao da gledam trku.
Dobro mogu da prođu oni što su iza deste pozicije,jer mogu da dopunjuju gorivo i vrše izmene,a ovi do deste pozicije imaju goriva koliko su imali kad su završli trening.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.adsl.beocity.net.



+6 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 12:46 - pre 220 meseci
ovo je strasno. ko pokapira poslednji deo kvalifikacija castim ga picem. Koje ludilo, kakvih 110%, kakvo vracanje goriva, jos plus taktike sa vise i manje goriva.... Nista meni tu nije jasno.
I jos sto kazu ovi komentatori, jednostavno smor je prvih 10 minuta poslednjeg dela a onda pocinje zanimljivo.

Barikelo je najvise profitirao, uspeo je da se jedva ufura medju 10 iako nije izgledalo da ce uspeti a onda uhvatio 6. mesto. Po svemu sudeci reno je sacuvao nesto od goriva jer imali su sjajne rezultate cudilo bi me da ih nisu do kraja ostvarivali. Klin je izvanredno vozio, naravno koliko mu je bolid dozvoljavao. Zao mi je Rozberga samo, zato sto eto nije imao srecu.
 
Odgovor na temu

misteryh
Misteryh
Krevet... Visoko kvalifikovani spavac

Član broj: 41577
Poruke: 35
213.149.123.*



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 12:53 - pre 220 meseci
Ma Schumacher (M.) je najjaci. . .





Ferrari RULz
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 12:58 - pre 220 meseci
Ja predlažem da se oglase administratori i da ovu temu stave kao Top Temu,jer je duga sezona f1 i bilo bi pravo mesto da se ovde komentarišu trke i treninzi u toku cele sezone.
Jeste da nema zvanično nigde na našoj tv,ali ima na hrt bilo bi jako dobro,da nebi otvarali nove teme posle svakih trka.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 13:05 - pre 220 meseci
Citat:
I jos sto kazu ovi komentatori, jednostavno smor je prvih 10 minuta poslednjeg dela a onda pocinje zanimljivo

jeste smor zato što u poslednjih deset minuta 3 dela se sipa gorivo i još se vozi po jedan ili 2 kruga i onda sa tom količinom goriva se starta trka.Znači bolje je odvesti jedan dobar krug posle dolivanja goriva,jer ćeš kasnije ići u box kasnije,ali to je teško,nego 2 kruga.Još je dobar fazon to što u prva dva dela moraš startovati u poslednjih tri minuta,jer ako te uhvati 0.00.00 na semaforu,a ti nisi završio krug onda si bez plasmana,a u zadnjem trećem delu ti je bitno da do isteka vremena uđeš u zadnji krug i možeš ga voziti do kraja iako ti je vreme isteklo.Nadam se da sam malo pojasnio,neke stvari.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 13:15 - pre 220 meseci
rezultati treninga

1. M.Shumacher
2. Massa
3. Button
4. Alonso
5. montoya
6. Barichelo
 
Odgovor na temu

Mauricije

Član broj: 48445
Poruke: 366
*.do.pttrs.net.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 13:25 - pre 220 meseci
Citat:
AcaNDr: Ja predlažem da se oglase administratori i da ovu temu stave kao Top Temu,jer je duga sezona f1 i bilo bi pravo mesto da se ovde komentarišu trke i treninzi u toku cele sezone.
Jeste da nema zvanično nigde na našoj tv,ali ima na hrt bilo bi jako dobro,da nebi otvarali nove teme posle svakih trka.


Potpuno se slazem. Ovo ce biti vrlo zanimljiva sezona.

Ali nemojte da ovo pretvorimo u prepucavanje ko za koga navija, nego nek svako kaze svoje pa kako ko prodje.

Ja iako navijan za McLaren, mislim da je ovo jos jedna godina nestabilnosti bolida i sl, barem dok novi ne dodje, Ferari i Honda ce da budu opasni, Reno ce se tesko tu ugurati.

Pozdrav svima i nek najboji pobijedi.

P.S. Zao mi je Kimija, a bice mi jos zalije kad predje u Ferari, ali...
.....nije Slobo kriv, mi smo g****......
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.adsl.beocity.net.



+6 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 14:57 - pre 220 meseci
jos samo i ja da napisem da se slazem da ovo bude top tema da se ne bi otvarale nove, a i da miruje tu u medjuvremenu dok trka nema, a da ne padne daleko na listi. I slazem se da ne treba da bude prepucavanja
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!11.03.2006. u 16:01 - pre 220 meseci
Pravi potez
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80503 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.