Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Adobe Premiere Pro i Canon MV790 Problem !!!!

[es] :: Digitalne kamere :: Adobe Premiere Pro i Canon MV790 Problem !!!!

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gasasoft
Pilot
Kraljevo

Član broj: 10937
Poruke: 34
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 177516059
Sajt: www.gasasoft.com


Profil

icon Adobe Premiere Pro i Canon MV790 Problem !!!!24.03.2006. u 18:10 - pre 220 meseci
Kupio sam Canon MV790 i prezadovoljan sam sa njom. Kao turisticka kamera je odlicna.
Sve radi perfektno. Koristim Maxell kasete i pojedine sam presnimavao vise desetina puta.
Ali problem je u sledecem: Mogu da skidam materijal sa svim mogucim programima (Vegas, Pinnacle, Movie Maker, svi Uleadovi i ovi manje poznati) ali ne mogu sa Adobe Premierom Pro 1.5 i 2.0. Prijavljuje mi neku gresku i kaze da restartujem kameru, sto sam i probao ali opet isto. Ne mogu da pustim ni Play i Record.
Sa starijim verzijama 6.0 i 1.0 Pro (negde ga krste kao 7.0) sve radi bez problema.
Problem sam resio tako sto materijal skidam pomocu Vegasa, a obradjujem ga u Premieru.
Interesuje me da li je jos neko naisao na nesto slicno i u cemu je problem. Ocigledno je da nesto sa novijim Premierom ne valja, ALI STA?
Prijatelj mi je rekao da ima isti problem sa Samsungovom kamerom. To su sve jeftiniji modeli, a mozda su se ovi iz Adobe-a distancirali samo na skuplje modele.
Ako neko zna o cemu se radi neka pomaze.

Pozdrav svima!
Gasasoft
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Adobe Premiere Pro i Canon MV790 Problem !!!!

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.