Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li su ovakvi uredjaji vec poznati (rakete koje su nevidljive za radare) i zna li neko nesto vise

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li su ovakvi uredjaji vec poznati (rakete koje su nevidljive za radare) i zna li neko nesto vise

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Da li su ovakvi uredjaji vec poznati (rakete koje su nevidljive za radare) i zna li neko nesto vise01.04.2006. u 01:45 - pre 219 meseci
By ALI AKBAR DAREINI, Associated Press Writer

TEHRAN, Iran -
Iran's military said Friday it successfully test-fired a missile not detectable by radar that can use multiple warheads to hit several targets simultaneously, a development that raised concerns in the United States and Israel.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Da li su ovakvi uredjaji vec poznati01.04.2006. u 07:55 - pre 219 meseci
@tdjokic

Nema nicega sto je nevidljivo za radar, mozes smanjiti radarski odraz samo (i smanjiti domet radara uz pouzdanu detekciju prakticno - stealth).

Poz,
BB
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Da li su ovakvi uredjaji vec poznati (rakete koje su nevidljive za radare) i zna li neko nesto v01.04.2006. u 10:07 - pre 219 meseci
Citat:
bojan_bozovic: @tdjokic

Nema nicega sto je nevidljivo za radar

Mozda ja nisam dobro preveo, ali tamo pise not detectable by radar i meni to lici na "nevidljivo radarom" jer ga radar ne moze detektovati. Za one avione znam, ali mi nije poznato o cemu se ovde radi, kako uopste izgleda takva raketa i kako to funkcionise.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li su ovakvi uredjaji vec poznati (rakete koje su nevidljive za radare) i zna li neko nesto vise

[ Pregleda: 2985 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.