Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć oko blgoslova na vjenčanju

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju

[ Pregleda: 5448 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Commander

Član broj: 82311
Poruke: 58
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 20:44 - pre 219 meseci
Udaje mi se sestrična i želi da joj dam blagoslov ali na neki smješni način (onako bude zanimljivo, a ne tužno). Želi da počinje ovako nekako:Hvala Bogu došao je i taj dan kada više ideš iz kuće... Molim vas da nastavite i da mi pomognete. Ne mora biti dugačko a ne i kratko. Onako srednje. Hvala. :)

[Ovu poruku je menjao Commander dana 01.04.2006. u 21:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

djoka_iz_kaludjerice

Član broj: 63112
Poruke: 35
219.93.211.*

Sajt: www.geocities.com/djoka_i..


+7 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 20:58 - pre 219 meseci
Citat:
Commander: Hvala Bogu doÜao je i taj dan kada viÜe ideÜ iz kuce.......


..........toliko si mi mila i bas mi je drago zbog tebe da mi dodje da te podignem i tresem, tresem, tresem dok ne ispadnu svi sati moga zivota koje si mi uzela..........


 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net.



+968 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 22:03 - pre 219 meseci
...evo došao je i ovaj trenutak (konačno)...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 22:43 - pre 219 meseci
Hvala Bogu, docekasmo i mi ovaj dugo ocekivani trenutak (izgovoriti duuuuugo ), trenutak da konacno utrapimo nekom. Ti znas da mi svi tebe mnogo volimo, ali on te voli jos vise, pa ce mu biti lakse da zivi sa tobom nego sto je nama. Onda zaredjaj zasto je kome lakse sto odlazi. Reci, konacno ce (ime nekog ko mnogo gleda televiziju) moci da gleda koju hoce spansku seriju a ne kao do sada da mu ti otmes daljinski kad god pocne Grand-Show (ako voli narodnjake onda kazes neku emisiju klasicne muzike).
Dalje, ako npr. imate nekog ko slabo cuje, reci da ce on konacno da odahne jer se vise neces derati na njega. Ako ima mnogo prijateljica, onda pomeni i njih i da si se vec bila pomirila sa cinjenicom da je nastrana. I tako dalje vec smisli, npr. baba ce da odahne jer joj vise neces svakog prvog izvlaciti penziju i trositi na sminku, neko ko je debeo pomenes da ce konacno moci da jede koliko hoce a ne mucenik skapava od gladi dok mu ona pojede svo pecenje, pa pokazes ga rukom da vide koliko je omrsao , tako za svakog po nesto i na kraju kazes da bi mogla da nabrajas do prekosutra ali nema smisla gosti gladni da cekaju vec se u ime svih nenavedenih do neba zahvalis mladozenji sto je odvede i gostima pozelis da se lepo provedu, najedu i napiju a ovima koji su slobodni da uhvate nesto veceras
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 23:12 - pre 219 meseci
Nisam znao da postoji ovaj obicaj u nasem narodu. Ili smo i ovo "kupili" od Amera?! Weird....
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 23:32 - pre 219 meseci
@Nabukodonosor
Ma, cist Holiwood...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.170.*



+6455 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 23:38 - pre 219 meseci
A da nije malo glupo sprdati se u takvoj prilici...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 23:43 - pre 219 meseci
Ne. Srbi za svadbu takodje koriste rec "veselje" u kontekstu "idemo na veselje", sto znaci da je prikladno svako veselo ponasanje, ukljucujuci i "sprdanje".
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
212.62.46.*



+2 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju01.04.2006. u 23:55 - pre 219 meseci
koliko vidim samo napalm moze da nam pomogne.
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 00:18 - pre 219 meseci
Citat:
pctel: Hvala Bogu, docekasmo i mi ovaj dugo ocekivani trenutak (izgovoriti duuuuugo :D), trenutak da konacno utrapimo nekom. Ti znas da mi svi tebe mnogo volimo, ali on te voli jos vise, pa ce mu biti lakse da zivi sa tobom nego sto je nama. Onda zaredjaj zasto je kome lakse sto odlazi. Reci, konacno ce (ime nekog ko mnogo gleda televiziju) moci da gleda koju hoce spansku seriju a ne kao do sada da mu ti otmes daljinski kad god pocne Grand-Show (ako voli narodnjake onda kazes neku emisiju klasicne muzike).
Dalje, ako npr. imate nekog ko slabo cuje, reci da ce on konacno da odahne jer se vise neces derati na njega. Ako ima mnogo prijateljica, onda pomeni i njih i da si se vec bila pomirila sa cinjenicom da je nastrana. I tako dalje vec smisli, npr. baba ce da odahne jer joj vise neces svakog prvog izvlaciti penziju i trositi na sminku, neko ko je debeo pomenes da ce konacno moci da jede koliko hoce a ne mucenik skapava od gladi dok mu ona pojede svo pecenje, pa pokazes ga rukom da vide koliko je omrsao :D, tako za svakog po nesto i na kraju kazes da bi mogla da nabrajas do prekosutra ali nema smisla gosti gladni da cekaju vec se u ime svih nenavedenih do neba zahvalis mladozenji sto je odvede :D i gostima pozelis da se lepo provedu, najedu i napiju a ovima koji su slobodni da uhvate nesto veceras :D
Bravo
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net.



+968 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 00:55 - pre 219 meseci
Citat:
time: koliko vidim samo napalm moze da nam pomogne.

NIje valjda da si bio na nekoj svadbi bez napalma i mirisa baruta?! Freaky.
 
Odgovor na temu

Commander

Član broj: 82311
Poruke: 58
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 12:07 - pre 219 meseci
Oprostite ako sam se loše izrazio. Ali to nije ruganje niti sprdanje. Ona samo želi da to bude veselo a ne tužno. Inače na blagoslivima se plače, a ona to ne želi.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 14:50 - pre 219 meseci
Zar vec najzad, a tek si nam dosadila :)
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net.



+968 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 15:05 - pre 219 meseci
Ajd sad ozbiljno:
Razmisli prvo šta ti ona znači a reči će same da krenu. Reci koliko ti znači i da ti je drago da je našla čoveka svog života te da se nadaš da će je on čuvati kao što ste je vi (porodica) čuvali i da im želiš puno sreće i međusobne sloge. Tako nekako. Samo iskreno i bez petparačkih fraza.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.internet.krstarica.net.



+3 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju02.04.2006. u 17:12 - pre 219 meseci
Mars napolje!
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
212.62.46.*



+2 Profil

icon Re: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju03.04.2006. u 02:13 - pre 219 meseci
po meni je onda najbolje preskociti taj cin nego nesto glumiti.ako ti je zao placi ako nije onda preskociti a ne glumiti da ti je svejedno jer to je po meni velika patnja za covekovu dusu.ovi je samo moje misljenje a ti razmisli sta je tebi najprikladnije
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomoć oko blgoslova na vjenčanju

[ Pregleda: 5448 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.