Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stop represiji nad navijačima ! ! !

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19

[ Pregleda: 64717 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 20:16 - pre 217 meseci
Citat:
optix: Deda_Mraz... Ne, tako rade ljudi kad im se stoka previse priblizi. A onda ako se ponavlja vise puta, koriste prekomernu silu kako se to vise ne bi desilo... Pametnom je dosta reci jednom, a posto njemu ne vredi kad se lepo kaze onda nije bolji nego za motku.


Da a degenima iz policije nikada nije dovoljno reći ne i stop represiji nad navijačima, jer oni uvek hoće još i iz ničega (kao prošla utakmica dokaz) stvoriti NEŠTO!
I kao drugo oni nisu ljudi već debili u uniformama, a ako ti stokom smatraš ženu i decu... +jedan za tebe i tvoje površno razmišljanje!

STOP REPRESIJI NAD NAVIJAČIMA A.C.A.B.
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 20:59 - pre 217 meseci
Sumnjam da bi navijace opametilo prebijanje na smrt nekolicine njihovih saboraca. Evo, deda_mraz, na primer. Nikakva argumentacija ne moze da ga civilizuje. Ni otvoren prelom ga ne bi civilizovao ili naterao da malo razmisli o tome STA U STVARI IMA OD NAVIJANJA, osim toga sto trosi novce i dobija batine.

Imam predlog za vas, deda_mraze, vertex & company. Sledeci put kad pandur krene da vas bije, podmetnite mu glavu, jer vam ionako ni za sta posebno ne sluzi.
 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:02 - pre 217 meseci
Ja opet ponavljam onima koji se slažu sa represijom policije – NE SMEJU PANDURI DA SE PONAŠAJU KAO HULIGANI ILI JOŠ GORE OD NJIH!

Danas je potpuno svejedno da li ćeš naleteti na čopor huligana ili isprovociranih pandura - ugaziće te i jedni i drugi bez ikakvog realnog povoda.


To mora da se promeni. Huligane u zatvor, a policija nek se dovede u red.
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:04 - pre 217 meseci
@Deda_Mraz

Kad nemas sta drugo pozovi se na zene i decu...to je uvek najlakse. Da su se navijaci ponasali kako treba sad ni oni ne bi bili tamo gde su. Simple as that. Ali ti sad, a i sledeci put na utakmici (ako budes isao), kao i ostali koji se prepoznaju u onima koji misle da treba urinirati po policiji, isprobavaj koji je to minimum vredjanja da se isprovocira neko kome je posao da stiti bezbednost vecine. Daleko cete dogurati.
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:05 - pre 217 meseci
Citat:
-sfx-: Sumnjam da bi navijace opametilo prebijanje na smrt nekolicine njihovih saboraca. Evo, deda_mraz, na primer. Nikakva argumentacija ne moze da ga civilizuje. Ni otvoren prelom ga ne bi civilizovao ili naterao da malo razmisli o tome STA U STVARI IMA OD NAVIJANJA, osim toga sto trosi novce i dobija batine.

Imam predlog za vas, deda_mraze, vertex & company. Sledeci put kad pandur krene da vas bije, podmetnite mu glavu, jer vam ionako ni za sta posebno ne sluzi.


Od tebe tako maloumnog nikakav drugačiji post nisam ni očekivao. Odesci prste i ubij kevu, da nepišeš takve gluposti i da te keva ne trpi tako bolesnog.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:12 - pre 217 meseci
Citat:
optix: Kad nemas sta drugo pozovi se na zene i decu...to je uvek najlakse. Da su se navijaci ponasali kako treba sad ni oni ne bi bili tamo gde su. Simple as that. Ali ti sad, a i sledeci put na utakmici (ako budes isao), kao i ostali koji se prepoznaju u onima koji misle da treba urinirati po policiji, isprobavaj koji je to minimum vredjanja da se isprovocira neko kome je posao da stiti bezbednost vecine. Daleko cete dogurati.


Kao prvo nemoj me stavljati sa "MI", ja nisam sa njima... (glupavo zvuči ali znaš šta sam hteo da kažem da ne filozofiram sada)
A što se tiče ovog drugog... tj prvog, za ženu i decu... pa u principu jeste kada je stalno o njima reč...
Da su lepo po završetku utakmice uhapsili na izlazu tog što ih je navodno vredjao, psovao, polivao mokraćom sve bi bilo ok, ali lakše je siprebijati celu tribinu pa i ženu i decu, nego ono prvo uraditi zar ne?

Pročitaj još jednom one citate iz novina i reci mi jel to normalno?

Da podsetimo još jednom ovlašćenje policije:

Policajac nema pravo...

-da odbije da ti pokaže službenu legitimaciju
-da te vređa, udara, ponižava ili ugrožava na bilo koji drugi nacin.


šta ti u ovom ovlašćenju nije jasno?
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:15 - pre 217 meseci
BG Policija: Pucali u samodobrani
Beogradska policija potvrdila je da je u samoodbrani koristila vatreno oružje van hale Pionir, u sukobu sa navijačima beogradskih klubova Partizan i Crvena zvezda, ali je negirala da je bilo poginulih.

U MUP-u Srbije agenciji Beta je rečeno je da je jedan policajac ispred hale Pionir pucao u vazduh, ali da u tom incidentu nije bilo povređenih niti poginulih.

Beogradski elektronski mediji i dnevni listovi javili su da je jedan navijač Partizana ubijen u sukobu sa policijom u ulici Despota Stefana (Ulica 29. novembra).

U sukobima navijača i policije za vreme i nakon košarkaške utakmice finala plej-ofa Sinalko super lige između Partizana i Crvene zvezde ima više od 20 povređenih navijača i policajaca.

B92
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:20 - pre 217 meseci
Citat:
....Odesci prste i ubij kevu, da nepišeš takve gluposti i da te keva ne trpi tako bolesnog.


Ova tema odavno nema smisla.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:21 - pre 217 meseci
Citat:
Deda_Mraz:-da te vređa, udara, ponižava ili ugrožava na bilo koji drugi nacin.
šta ti u ovom ovlašćenju nije jasno?


I te kako ima pravo da upotrebi silu ako ti pocnes prvi sa svim tim sto si naveo gore.
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:27 - pre 217 meseci
Citat:
Floyd: Ova tema odavno nema smisla.


Pa pročitaj šta je on tek napisao, onako prepametan, sve mu pamet kroz uši curi...

Citat:
optix: I te kako ima pravo da upotrebi silu...


POLICAJAC N.E.M.A. PRAVO, DA TE VREDJA, UDARA PONIŽAVA ILI UGROŽAVA NA BILO KOJI DRUGI NAČIN ! ! ! ! ! !

Jel ti je sada malo jasnije... On nije navijač on NESME da se iživljava nad ljudima! Jel možeš to da skapiraš???????
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:30 - pre 217 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Jel ti je sada malo jasnije... On nije navijač on NESME da se iživljava nad ljudima! Jel možeš to da skapiraš???????


Aha. Znaci navijac sme da se izivljava na ljudima?!

Ajd sad procitaj i onaj deo posle 'ako' u mojoj prosloj poruci. E kad drustvo shvati da ono samo ne sme prvo da se izivljava na ljudima pa i policajcima, onda se vrati ovde da nastavimo pricu...


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:31 - pre 217 meseci
Citat:

On nije navijač on NESME da se iživljava nad ljudima!


Hahaha, a znaci navijac SME?

I ne znam sto se uopste raspravljate s klincem vise..
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:35 - pre 217 meseci
Pa ni posle toga AKO... on je tu da štiti a ne da ubija boga u njima i glumi diktatora, ako si grešio u stanicu, zatvor i ćao nema diskusije dalje!
Ali pošto je njima izgleda lakše da ubiju 300-400 ljudi osakate za ceo život 10-ak ubiju 2-3, nego ono da rade. E to je problem celog našeg policijskog sistema, jer nam debilčina, kriminalac i lopov koji je obijao trafike, sedi na čelu ministra policije, i dok god on bude sedeo tu mi se nećemo pomaći ni u kom pravcu... možda ćemo samo u gorem pravcu.

Jer zlo radja još veće zlo, navijači će uvek posle nekog zlodela policije uraditi nšeto sa njima, a policija da ima malo mozga i preduhitri te navijače, neće činiti isto to i raditi isto što i oni, samo 158 puta i grdje i gore!
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:38 - pre 217 meseci
Citat:
DrJekyll: Hahaha, a znaci navijac SME?


Navijač, tvoj otac, Gojko (pokretač es-a), i ja SMEMO DA UBIJEMO čoveka, policajac NESME! Jel kapiraš?
On je tu da spreči da mi to uradimo, a izgleda da je ovde obranto u našoj cirkus kolorado državi, da mi sprečavamo i igrači Partizana i Zvezde da policija ubija navijače!

Citat:
DrJekyll: I ne znam sto se uopste raspravljate s klincem vise..


Strašno....
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:48 - pre 217 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Navijač, tvoj otac, Gojko (pokretač es-a), i ja SMEMO DA UBIJEMO čoveka, policajac NESME! Jel kapiraš?

Da li si ti pri cistoj svesti? Shvati bre da NIKO ne sme da ugorzava slobode drugih ljudi!!


Clan 85. Zakona o policiji republike Srbije:

Upotreba sredstava prinude prema grupi lica
Član 85.
Ovlašćeno službeno lice ovlašćeno je da izda naređenje grupi lica da se raziđe ako se grupa protivpravno okupila, protivpravno se ponaša i tako može da izazove nasilje.
Ako se grupa ne raziđe, mogu da se upotrebe samo sledeća sredstva prinude:
1) fizička snaga;
2) službena palica;
3) specijalna vozila;
4) službeni psi;
5) službeni konji;
6) uređaji za izbacivanje mlazeva vode;
7) hemijska sredstva.
Sredstva iz stava 2. ovog člana mogu se upotrebiti samo po naređenju načelnika područne policijske uprave, odnosno policijskog službenika koga načelnik ovlasti.


Kraj rasprave.
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:49 - pre 217 meseci
Jel si ti shvatio poentu mog odgovora??
Očigledno da nisi jer mi govoriš članove zakona koje već zna!

Kraj rasprave!


P.S: Dugo ti trebalo da nadješ taj član!
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:52 - pre 217 meseci
Citat:
Deda_Mraz:
Jer zlo radja još veće zlo, navijači će uvek posle nekog zlodela policije uraditi nšeto sa njima, a policija da ima malo mozga i preduhitri te navijače, neće činiti isto to i raditi isto što i oni, samo 158 puta i grdje i gore!


ako policija preduhitri navijace tako sto ih sabiju u neki cosak ili isteraju sa stadiona, vi se opet javljate sa pricom o represiji...
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:53 - pre 217 meseci
Citat:

Navijač, tvoj otac, Gojko (pokretač es-a), i ja SMEMO DA UBIJEMO čoveka, policajac NESME! Jel kapiraš?


U prevodu, ja sam navijac i imam pravo da pravim kojekakva sranja ja hocu npr. da se ispisam u kesu i da to bacim na teren, a policija je tu da mi kaze: e, pa nemoj to da radis bato molim te, aj budi dobar. Kako da ne.


Iskuliraj malo jer kad sam ja bio navijac ti si bio negde u prva cetri razreda osnovne, pa ne moras da mi solis pamet kako to sve funkcionise na tribinama i ko je kriv a ko prav.
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.dynamic.sbb.co.yu.



+101 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 21:54 - pre 217 meseci
Shvatio sam. Idi ubijaj koga zelis. To se SME.

O&O
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !18.06.2006. u 22:06 - pre 217 meseci
Citat:
DrJekyll: U prevodu, ja sam navijac i imam pravo da pravim kojekakva sranja ja hocu npr. da se ispisam u kesu i da to bacim na teren, a policija je tu da mi kaze: e, pa nemoj to da radis bato molim te, aj budi dobar. Kako da ne.


Iskuliraj malo jer kad sam ja bio navijac ti si bio negde u prva cetri razreda osnovne, pa ne moras da mi solis pamet kako to sve funkcionise na tribinama i ko je kriv a ko prav.


Pa SMEŠ ŠTO NE SMEŠ??? Zaglaviš robiju posle toga i ćao!! A li pošto vi niste skapirali onda mora da se crta, ko maloj deci!

A to da si bio navijač...ajde idi heklaj nešto

Citat:
optix: Shvatio sam. Idi ubijaj koga zelis. To se SME.

O&O


Pa to se SME... ali posle na robiju! Jel i tebi treba da crtam šta sam hteo da napišem??? Pošto očiglendo da podjebvavate i nećete da razumete....
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19

[ Pregleda: 64717 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.