Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(

elitemadzone.org :: MadZone :: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(

[ Pregleda: 6732 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.metrohive.neobee.net.



+2 Profil

icon no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(16.04.2006. u 11:30 - pre 218 meseci
znaci uzeo sam dva brijavca i na njima nema nikakvih oznaka ko ih pravi.pomislih nema veze vazno da radi posao.ali tu sam se zaje*o grdno.zamalo nisam skinuo kozu s'lica a glavu nisam ni pokusavao brijac cak poseduje i 3 nozica.kako samo ljude ne mrzi da prave takvo smece.pa ja ne bi zaklano prase brijao time.kostaju 35 din a gillete kosta 70 dinara i on odradi posao po propisu.te no name brijace ko jednom kupi odma zazali sto je musko stvarno bi voleo da vidim proizvodjaca tih brijaca da ga na suvo obrijem njegovim brijacem a onda da mi objasni politiku njegove "firme".da li u nasoj zemlji postoji neki zakon ili krade ko koga navata?.bar da znam da kad kupim brijac da cu moci da se obrijem a da koza ostane na svom mestu izvinjavam se sto je sve ovako nabacano.zurim da se brijem
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(16.04.2006. u 12:30 - pre 218 meseci
Been there, done that... i bejah u crvenilu, ko praznik u kalendaru :)

Jednom i nikada vise!

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(16.04.2006. u 19:34 - pre 218 meseci
Pa zašto ne kupujete one max 3 turbo. Jeste da koštaju ~1.000 din ali zato nemaš briga, a i patorna jedna traje u proseku 5-6 brijanja ako ne i više!
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(16.04.2006. u 19:51 - pre 218 meseci
Samo elektrika ljudi, nema greske.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.smin.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 00:07 - pre 218 meseci
Ja koristim machIII i prezadovoljan sam. Kupila mi devojka pre par godina, i hvala joj do neba. Od onda ne koristim "obicne" brijace i necu. Ne da traje 5-6 brijanja nego.... Dobro sve zavisi od cvrstine brade, od coveka do coveka.

Nego, mozete da sprzite nekim uzarenim predmetom kozu na licu, pa vam nece rasti brada uopste. ;)
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
212.200.116.*



Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 01:03 - pre 218 meseci
...ili na trajnu depilaciju!

 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 01:04 - pre 218 meseci
Ma sto uopste da se brijemo ???
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 01:17 - pre 218 meseci
Meni obični BiC rešava stvar jeftino a mnogo bolje od skupljih bar za mene.
Možda zato što se ne brijem redovno
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.nat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 01:39 - pre 218 meseci
@time: biti skinhead je ponekad bolno :P
Salu na stranu. Dok nisam presao na Mach 3 koristio sam iskljucivo Astor brijace. Nisu bili skupi, uvek su bili malo jeftiniji od Gillette-ovih. Uspevao sam i po desetak puta da se obrijem jednim, a prilicno su dobri. Vrlo retko mi se desavalo da se posecem na brijanju, bilo da brijem bradu ili glavu.
Mach 3 koristim nekih pet godina, i stvarno je neprikosnoven. Prvi kertridz (tako se zove?) je trajao, verovali ili ne, nesto manje od GODINU (!!!!!) dana. Brijem se od `90. godine, imam prilicno jaku bradu.
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao commissar dana 17.04.2006. u 02:40 GMT+1]
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.metrohive.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 02:04 - pre 218 meseci
ja sam mach poceo da koristim u vojsci i stvarno je super.bilo mi je lakse zbog transporta i da ne drzim 20 obicnih brijaca u ormaricu koji je po pravilu uvek premali prestao sam da ga koristim jer sam lenj da odem do centra grada da pazarim uloske za mach zato sam poceo da praktukujem odlazaka do najblize prodavnice i kupovinu svega sto lici na brijac jer nemaju nista sto je kvalitetno.srecom ponekad zateknem u radnju gillete blue II i odrde extra posao.
nije mi samo jasno sta ima u glavi taj koji pravi te lazne brijace.ko jednom kupi taj brijac garantujem da ga vise nece kupiti pa taman da bude bradat kao prosecan cetnikrazumem da neko pravi kopiju cole ili slicne stvari koje mogu da se iskoriste ali sa ovim brijacem uopste nije moguce zapoceti brijanje.kao da sam uzeo lim od oluka i malo ga ozbrusio

pozdrav!!
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.vdial.verat.net.



+17 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 02:47 - pre 218 meseci
Citat:
sasa022: Ma sto uopste da se brijemo ???

Kad prinosim ustima kašiku supe, a brkovi očetkaju više od pola, to mi je dovoljan argument.

 
Odgovor na temu

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
*.adanet.co.yu.



+17 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 07:15 - pre 218 meseci
I ja sam kupio na buvljaku neke brijace ali nisu bili noname... Bili su zelene boje, Gillete i kao imaju neko mentol dejstvo posle brijanja... Verujte mi da oni stari potroseni brijaci bolje briju nego ovaj nov... A i cena mu je bila ok. Jedino sto nisam zapamtio prodavca pa da mu vratim njegove tkz. brijace... Bacen novac ljudi... Stvarno ne znam ko proizvodi taj skart?! Ne mogu ni deca u pupertetu da se obriju sa njim jer uzasno grebe.... Ne da grebe nego kida bradu... :)
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 10:47 - pre 218 meseci
Citat:
mrkidivx: Meni obični BiC rešava stvar jeftino a mnogo bolje od skupljih bar za mene.
Možda zato što se ne brijem redovno ;)


Još uvek imam ožiljak od njega !
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 11:52 - pre 218 meseci
Bic aloe zauvek. Hvala im.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 12:20 - pre 218 meseci
I meni Mach3 odradjuje posao. Brada mi je vrlo jaka i ovo je bilo jednino resenje koje se pokazalo.

Inace, provalio sam da postoje 2 vrste Mach3 nozica. Osnovna razlika je da su jedni od sive plastike a drugi od crne plastike (znate na sta mislim, ono plasticno telo koje drzi nozice). Ovi crni su SRANJE!!! Dva puta sam se zajebao i nema sanse da ih vise kupim. Najgore je sto se ne vidi koji su nozici u kutiji dok je ne otvorite. Jednostavno, sada sam nasao prodavnicu gde su uvek "sivi" i nema problema, to je to. Ovi "crni" kao da dodju tupi, jedva mogu da se obrijem jednom.


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.sajam.co.yu.



+30 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 12:46 - pre 218 meseci
Citat:
Floyd: Samo elektrika ljudi, nema greske

Bas tako...struja me brije vec oko petnaest godina i nemam problema. Zilet mi je samo rezerva.
 
Odgovor na temu

nikstup

Član broj: 17768
Poruke: 80
*.blic.net.



Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 13:32 - pre 218 meseci
Ja se brijem cim stignem, pa i sa no name brijacima i kako koji neki nisu ni za k... , a neki su opet OK. Najgori su mi ovi novi firmirani sa ko fol nekim gelom. Sav se uslinim sa tim sranjem i ne mogu se posteno obrijati. Najbolja iskustva su mi sa onim firmiranim bez karafeka. Mach III su malo preskupi, i drze cijenu ali jesu vrh. Nisam probao ove nove mach sa baterijom.
 
Odgovor na temu

janus
sinisa eterovic

Član broj: 26596
Poruke: 181
*.xnet.hr.



+34 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 13:37 - pre 218 meseci
A da se kloknu malo brijaci,a?
 
Odgovor na temu

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.12.eunet.yu.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(17.04.2006. u 23:01 - pre 218 meseci
Jel probao neko onaj novi Gillete Mach3 turbo Mega Nitro II ili tako nesto,kao kad pocnes da se brijes nesto zeleno zasija na njemu,osecam da ga Vin Diesel(Fast and Furious) vec ima!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: no name brijace ne kupujte ni po cenu zivota:(

[ Pregleda: 6732 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.