Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tevion fotoaparat i DVD-player

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Tevion fotoaparat i DVD-player

[ Pregleda: 4053 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petra5

Član broj: 91936
Poruke: 2
*.net.globalnet.hr.



Profil

icon Tevion fotoaparat i DVD-player18.04.2006. u 09:16 - pre 219 meseci
Ispričavam se unaprijed ako ovo ne spada na ovaj forum, ali ne znam gdje bih drugo postala. Imam Tevion digitalac i uredno prebacim filmiće i slike na kompjuter. Probala sam ih spržiti na DVD, ali ne moj DVD player (Yamakashi) mi ne pokazuje ništa. Čula sam nešto da za taj DVD player treba nešto kao formatirati DVD. Zna li netko, i je li mogu ja uopće to replayati na tom DVD-playeru?
 
Odgovor na temu

morskipas
Rijeka

Član broj: 25369
Poruke: 73
213.147.100.*



Profil

icon Re: Tevion fotoaparat i DVD-player21.04.2006. u 08:37 - pre 219 meseci
Pozdrav,
koji yamakashi imas najme postoje tri verzije tog uređaja
1.yamakashi xxx (dvd,divx)
2.yamakashi divx 2ch(dvd,divx)
3.yamakashi mini 2ch(samo dvd)

ako imas ovaj zadnji trebas slike ubaciti u neki program koji slike prebaci u dvd format kao slajd show
to bi za sada bilo to ako te jos nesto zanima javi se
Marijan
 
Odgovor na temu

petra5

Član broj: 91936
Poruke: 2
*.net.globalnet.hr.



Profil

icon Re: Tevion fotoaparat i DVD-player21.04.2006. u 09:49 - pre 219 meseci
Morskipas, puno hvala!
Imam onaj prvi DVD player.Podrzava dvd,divx,mp3,cd.Slikice mogu gledati,ali filmice ne,tj cuje se samo ton, ali se ne vidi slika. Jel bi stvar isla s nekim drugim (boljim,skupljim) foticem? I jos nesto, mozes li mi reci kako da sprzim muziku s neta.Imam Nero burn program.Jel mi treba obican dvd i przilica?
Puno,puno hvala
Petra
 
Odgovor na temu

morskipas
Rijeka

Član broj: 25369
Poruke: 73
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Tevion fotoaparat i DVD-player22.04.2006. u 09:26 - pre 219 meseci
Pozdrav,
Ovako stoje stvari filmice nemožeš gledati radi toga što player ne podržava .mov format (QuickTime)nebi ništa dobila da kupiš skuplji fotić jer i oni snimaju u tom formatu,rješenje je sljedeće u movie makeru koji ide uz Windowse ili nekom sličnom programu konvertiraj .mov u .mpg to sprži na cd ili dvd i sigurno ćeš moći gledati na playeru,što se tiče muzike sa neta valjda misliš na mp3 ista je stvar zaprži normalno kao data disk na CD ili DVD medij i ubaci u player i trebao bi da ih učita bez problema sa liste na ekranu odaberi muziku i slušaj.
Nadam se da sam ti pomogao sa odgovorom,ako ti je još što nejasno pitaj ,za taj player napravio sam bolji firmware pa ako znaš kako se obnavlja poslat ću ti ga,iz kojeg si mjesta ako si blizu meni mogu ti objasniti kako to napraviti.
Marijan
 
Odgovor na temu

bigib

Član broj: 95004
Poruke: 21
82.193.194.*



Profil

icon Re: Tevion fotoaparat i DVD-player05.07.2006. u 12:23 - pre 216 meseci
Za to koristim :MOV to AVI MPEG WMV Converter
Izaberi format u koji želiš konvertirati .mov video i kad je gotovo zaprži na cd ili dvd (ovisno o formatu)
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Tevion fotoaparat i DVD-player

[ Pregleda: 4053 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.