Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SABO kosilica i automatsko smanjivanje gasa...

elitemadzone.org :: TechZone :: SABO kosilica i automatsko smanjivanje gasa...

[ Pregleda: 6547 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon SABO kosilica i automatsko smanjivanje gasa...01.05.2006. u 20:13 - pre 218 meseci
Neznam tavcno oznaku kosilicu ,ali ista je kao i italijanska Tecumseh , uglavnom ja dam gas , i sve to ok ,ali ona uz pomoc onog malog zupcanika koji se nalazi u motoru , stalno smanjuje gas ,iako je hladna ,imao sam i to pre na kosilicama ,ali je vracanj gasa bilo direktno povezano sa sajlom ,tako da je moglo da se vozi bez problema ,ali sa ovom pokosim 3 are i ono sve radi ok ,ali ladna ko led ,e sad kako ja da smanjim to ,da lepo podesim tj nastelujem gas ,ako ocete mogu sutra ubaciti slike ,karburator je tipican ,malo slozeniji ,ali onako ,inace nemogu da nametsim da imam lep gas ,znaci ono ler ,srednji i pun ,nego palim na sauk ili na warm start i imam samo "gas" znaci ni min ni max ,nego jednostavno gas ,ako treba kosim vecu travu na srafciger podesim da ne vraca gas mnogo ,da bi mogao pokositi ... ako je neko iole razumeo ovo sto sam napisao nek pomogne ,inace sutra stizu sliku ,pa ...



[Ovu poruku je menjao fade dana 02.05.2006. u 11:47 GMT+1]
Ko zna zna, ko ne zna 6.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: SABO kosilica i automatsko smanjivanje gasa...03.05.2006. u 17:40 - pre 218 meseci
ajmo ljudi ,nije valjda da svi kosite travu sa elektrikom?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: SABO kosilica i automatsko smanjivanje gasa...

[ Pregleda: 6547 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.