Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tadiran - kupovina

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Tadiran - kupovina

[ Pregleda: 7925 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neo geo

Član broj: 63444
Poruke: 26
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Tadiran - kupovina01.07.2006. u 14:58 - pre 216 meseci
Da li je neko imao iskustva sa kupovinom - isporukom - ugradnjom Tadiran klima sa firmom u podzemnom prolazu kod Vukovog spomenika ?

Ja sam danas 'uplatio' klimu, i cekacu 10 dana, nadam se da nece da probiju termin ... sta se radi u slucaju da probiju termin i slicno ..

Na mene i nisu ostavili neki utisak, kad sam trazio broj l.k. lika kome sam dao pare, kaze da to ne rade ..

BTW, nikako da nadjem nesto konkretno o klimi Astro extreme koju sam platio ... zna li neko nesto (kosta 23000)
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Tadiran - kupovina01.07.2006. u 17:42 - pre 216 meseci
Da, oni su odavno poznati po "ljubaznosti". Ne bi od njih kupio ni toalet papir. Najiskrenije - nadmeniju "gospodu" skoro nisam upoznao.

Mada, možda su "ustajali na levu nogu" baš tada kada ja imam posla sa njima. :(

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Tadiran - kupovina01.07.2006. u 18:05 - pre 216 meseci
I ja imam grozna iskustva sa njima. Nesposobni su da odgovore na bilo kakvo pitanje osim cene uređaja, a i za to ih mrzi da gledaju i da ti ponude neke opcije, više vole da prošetaš sam i vidiš šta ti treba.

Nikada ne bih kupio od takve firme, sve i da su poslednji na svetu.
 
Odgovor na temu

neo geo

Član broj: 63444
Poruke: 26
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Tadiran - kupovina01.07.2006. u 19:04 - pre 216 meseci
Mene zanima i to koja su moja (zakonska) prava u slucaju da ne dodju sa klimom u navedeno vreme ... napominjem da sam platio ceo uredjaj kesom

Naravno, ako se ne pojave tog dana, sutra idem po pare, a vracam im racun koji je jedino sto sam dobio (blok + fiskalni) za sada.

I jos, da li nakon ugradnje mogu traziti da mi izmeri temperaturu na izduvu, i ako nije u okvirima 6-8 C, traziti da se to obezbedi, tj kako se ustanovljava da klima zadovoljavajuce hladi ?

Ja inace generalno nisam baksuz sa kupovinama, ali posto sam igrom slucaja naleteo na ove (kojima je ipak plus sto su godinama na istom mestu, a i predstavnici su renomirane firme) vec se polako spremam za sve moguce lose solucije. A nadam se da mi nista od ovoga nece zatrebati :)

 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
*.ptt.yu.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Tadiran - kupovina01.07.2006. u 21:09 - pre 216 meseci
Nemam ni ja neko misljenje o njima... Bas kao sto kaze Gojko u radnji ne znaju nista vise oko klima sem cene..

Ja sam kupio klimu kod njih.. ali sam za model, karakteristike saznao preko interneta+iz razgovora sa prijateljima koji poseduju tadiran model koji sam i ja kupio, tako da sam tacno znao sta trazim...

kod njih mi je odgovarao rok isporuke -mislim da je bio 24h.. i visprenost/brzina ekipe za instalaciju (spoljna jedinica je trebala biti postavljena na bas ne zahvalno mesto i drugi su oko toga pravili pitanje....)
to je bilo pre 3 godine, a od tada se verovatno promenilo nesto...


Ako su primili (a verovatno jesu) vise zahteva za prodaju klima uredjaja nego sto mogu da postignu... To je mozda razlog cekanja... mada je 10 dana mnogo..

Nisu jedini za Tadiran...



http://www.omegaing.co.yu/klime/index.html





[Ovu poruku je menjao strba dana 01.07.2006. u 23:33 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao strba dana 01.07.2006. u 23:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

neo geo

Član broj: 63444
Poruke: 26
*.ETF.BG.AC.YU.



Profil

icon Re: Tadiran - kupovina01.07.2006. u 22:20 - pre 216 meseci
Zvao sam danas i njih ... javio se neki lik mrzi ga da zivi, dobice klime tek one tamo srede ... Vazi, rekoh mu, a ni on nije bio ljubazan ... uopste, jako neprofesionalna bagra, kao da ti cine veliku uslugu u svemu tome
 
Odgovor na temu

neo geo

Član broj: 63444
Poruke: 26
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Tadiran - kupovina08.07.2006. u 22:34 - pre 216 meseci
Epilog:

Juce zvao kolega ljude gde sam kupio, kazu njemu da nemaju na stanju !!! a ja cekam vec 7 dana, i jos 5 bih cekao !!!

U medjuvremenu juce, u jednoj radnji sasvim slucajno naletim na Daewoo poslednji komad koji je spletom okolnosti josh tu i odusevim se jer uredjaj po izgledu vuce na 'old school' ..uplatim i nju, isporucili danas !!! Ima i ciradu da se zimi stavi za zastitu (btw predpostavljam da klima ne moze da radi pravilno sa ciradom?)

Danas sam uzeo od ovih prvih svoje pare nazad, jos su se oni meni izvinuli (sto u sustini i treba)

Da li neko moze da kaze nesto o ovoj daewoo (DSB-122LH) malo sam googlao, uglavnom na ruskim sajtovima, kosta(la) je tamo preko 350e,a ja sam je dobio iz razloga da je 'last pie in the shop' za samo 21000. U svakom slucaju, na prvi pogled ne moze da se poredi sa ovim nazovi tadiranom od koga sam se spasao (usao neki lik danas da se zali da mu vec ne radi, a ugradjena pre neki dan), a usput sam ustedeo 30e

BTW, gotovo svi (BGD) kad ih zoves telefonom lazu !!! Cast izuzecima, ali vecina nema klime na lageru, vec zakazuje unapred, pa ako dodje, dodje, ako ne, nikom nista ... i drug i drugarica i ja zvali ovih dana iste ljude i od istih ljudi dobijali razlicite price..
 
Odgovor na temu

Krle
Pančevo

Član broj: 4519
Poruke: 125



+2 Profil

icon Re: Tadiran - kupovina11.07.2006. u 14:41 - pre 216 meseci
Pre 2 sata sam kod "Vuka" video sleper (radnici su istovarali) sa "Tadiran" klimama.
Ako je neko planirao da kupi neka ih zove...
Pozdav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Tadiran - kupovina

[ Pregleda: 7925 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.