Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC!! oko uvoza polovnih automoila iz Holandije!!

elitemadzone.org :: AutoZone :: POMOC!! oko uvoza polovnih automoila iz Holandije!!

[ Pregleda: 7226 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zonepetrovic
Zvonimir Petrovic
Beograd

Član broj: 13861
Poruke: 41
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon POMOC!! oko uvoza polovnih automoila iz Holandije!!03.07.2006. u 11:31 - pre 215 meseci
Prijatelji, idem za Holandiju avgusta pa mi treba mala pomoc! Planiram da dovezem neki auto koji je na granici standarda (euro3) a cija cena ne prelazi vise od 1500 evra. Sto znaci da sam oganicen verovatno samo na havarisana vozila. Da li je neko upucen u kupovinu ovakvih profila vozila i da li ce da mi policija EU praviti problem oko dovozenja (cuo sam da ti dobijesh dokument da je auto takav-kakav je i ne mogu ti nista)??? I da li neko ima slicna iskustva u tome??
I da li uopste mogu da se nadju vozila koja su malo ostecena ali normalno u voznom stanju i da ispunjavaju euro3 i da su po toj ceni???
unapred hvala

p.s. da li neko zna sajt sa polovnjacima ili cak havarisanim vozilima a da ima opcija da se bira euro3??? Posto na svim sajtovima kojim sam bio ne znam da li ispunjavaju euro 3 ili ne??? Tako da je glupo da gledam kola ako ne znam da li ispunjavaju euro3 standarde
 
Odgovor na temu

ilkebgd
BGD

Član broj: 73549
Poruke: 414
*.beobug.com.



+1 Profil

icon Re: POMOC!! oko uvoza polovnih automoila iz Holandije!!03.07.2006. u 12:27 - pre 215 meseci
Ja mislim da je uredbom vlade srbije dozvoljen uvoz samo NEHAVARISANIH vozila koja zadovoljavaju Euro 3 norme... A i za 1500 evra tesko mozes naci euro 3 vozilo a da nije bas znacajno havarisano...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: POMOC!! oko uvoza polovnih automoila iz Holandije!!

[ Pregleda: 7226 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.