Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najgluplja reklama

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja reklama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110399 | Odgovora: 323 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: Najgluplja reklama08.04.2004. u 14:23 - pre 243 meseci
Citat:
BlueSoniq:
Neko je pomenuo da je ona debilna reklama sta to sija, anti - gay. Ja ne mogu da se setim kako ona tacno ide, ali jel zna neko zasto je dobila taj predznak.

Pa lik u biskopu na početku reklame vidi pored sebe zgodnu cupi a kasnije (u mraku) pali upaljač i vidi (umesto ribe) masnog bajkera pa se sav isprepada. E to što se isprepadao od bajkera, to ti je anti-gay. Ma glupost, čoveče.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net



+7169 Profil

icon Re: Najgluplja reklama08.04.2004. u 14:31 - pre 243 meseci
Naravno, trebao je da se na*uzi bajkeru - tada bi reklama bila politicki korektna, emancipovana, i sirila bi toleranciju i mir u svetu, itd.. itd.. itd... :) hehe

Ja sam odavno prestao da gledam TV...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Najgluplja reklama08.04.2004. u 19:44 - pre 243 meseci
Rama margarin. Kada vidim onu babu, najezim se. Odvratno! Nije mi samo jasno ko vise smislja ove gluposti.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Najgluplja reklama11.04.2004. u 17:53 - pre 243 meseci
Citat:
fumaremigel:
Neko je u toku diskusije pomenuo reklame za Vitez pivo.... To je stvarno ubedljivo najgori set reklama snimljenih i emitovanih na drzavnim kanalima na nasim prostorima od 90-ih pa naovamo.

Ukusi su raziciti. Nisam nikad probao to pivo, ali meni je bas dobra reklama, kad pena curi niz ribu. Od svih reklama za pivo (koje su za razliku od ostalih reklama uglavnom iskrene) jedino mi ide na zivce ona za pils (mislim) sto je emituju u dnevniku, a lepo se vidi da je sve kompjuterski generisano. Pa bar da snime jednu novu reklamu na svake 2-3 nedelje vec terorisu pola godine.
Zatim jedna od imbecilnih je ona kad se plavusa sa cvikama inteligentno nasmesi i kaze (normalno sinhronizovano na srpski) a gel nije tecnost. Osim toga, najgore su na svetskom prvenstvu, kad zbog njih propustis da vidis go.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Darko H.
Beograd

Član broj: 24420
Poruke: 33
*.verat.net



Profil

icon Re: Najgluplja reklama12.04.2004. u 19:47 - pre 243 meseci
Ma najgori je čitav niz onih reklama sa kojima nas smaraju zadnjih 5-6 godina....kupovina iz fotelje!
Znate ono...kolač u tiganju...nemoguće! Ali evo.... %( Ima tu još stvari...onaj dušek...itd. Sve te glupe reklame koje niko ne menja godinama. Obično se neka reklama vrti, pa je skinu....ali ovo je teror
... juče je danas bilo sutra , sutra će danas biti juče
 
Odgovor na temu

fumaremigel
Miki Petkovski
BG

Član broj: 21501
Poruke: 154
*.melmac.net



+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama12.04.2004. u 21:28 - pre 243 meseci
Te reklame postoje da bi ti rekle da se udaljis od j*****g televizora.
U pravu si, to je teror.
 
Odgovor na temu

yu_rainman
Beograd

Član broj: 24139
Poruke: 65
*.vdial.verat.net

Sajt: avala.yubc.net/~pvlada


Profil

icon Re: Najgluplja reklama12.04.2004. u 23:22 - pre 243 meseci
Citat:
Nabukodonosor:
Rama margarin. Kada vidim onu babu, najezim se.


Taman sam se uplasio da sam jedini koji povrati kad vidi reklamu i ono debilno dete, i onu babu, gde li su ih nasli.

A da, da ne zaboravim kako nervira ona za neki jogurt sa visnjama. Ja ne kapiram reklamu stvarno i kakve ima veze ona sto jede jogurt i onaj ortak sto jede kokice, a PLUS pesma je uzasnaaaaaaa!

p.s. Sto rece moj drug za RAMU:"Tako i moja porodica stalno doruckuje:)"
Kao sto rekose:
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.panline.net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 00:41 - pre 243 meseci
Citat:
Darko H.:
Ma najgori je čitav niz onih reklama sa kojima nas smaraju zadnjih 5-6 godina....kupovina iz fotelje!
Znate ono...kolač u tiganju...nemoguće! Ali evo.... %( Ima tu još stvari...onaj dušek...itd. Sve te glupe reklame koje niko ne menja godinama. Obično se neka reklama vrti, pa je skinu....ali ovo je teror

Upravo to. "Vi ih okrećete, ali one padnu!", "celog života sam patila od ukočenog vrata i glavobolje ali sada mi je jastuk kontur...", "dok moj muž spava na njemu, on više ne hrče", "ni sam ne znam"...
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

BlueSoniq
zaposlen / C#, ASP.NET senior
Beograd

Član broj: 11116
Poruke: 159
*.yubc.net



Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 10:12 - pre 242 meseci
Sto se tice nekog duseka, nije onaj kontur jastuk, neki nasi prijatelji su prespavali nekoliko noci na tom bracnom duseku i kazu da se bolje nisu naspavali godinama. To je neki dusek na naduvavanje koji se u Nemackoj prodavao za neku bagatelnu sumu tipa (20 - 30 €).
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 11:15 - pre 242 meseci
Citat:
flylord:
Citat:
kUdtiHaEX:
Nije stvar samo u reklamama koje su zaista debilne², vec i u emisijama na nasoj televiziji... Pink opet vodi - GAY show, GAY parada, GAY zvezde, CITY GAY WATCH, GAYMANIA.... uzas :)

Jel bogati, jel ima jos da ti vidis sem toga GAY na sve strane??
Bez uvrede, ali kanda si malko opterecen sa tim? Mozda neko lose iskustvo? Dobro iskustvo koje ne zelis da priznas?? Cudni snovi?/
(ovo nisam napisao da te vredjam ali pretera ga brate)
poz



Cccc ja namerno karikiram imena pokazujuci koliko su iste glupe i dosadne....
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 11:18 - pre 242 meseci
Citat:
Trunks:
Upravo to. "Vi ih okrećete, ali one padnu!", "celog života sam patila od ukočenog vrata i glavobolje ali sada mi je jastuk kontur...", "dok moj muž spava na njemu, on više ne hrče", "ni sam ne znam"...


A to su reklame koje ne treba spominjati. Totalno mi je neverovatno da se neko moze zeznuti pa kupiti nesto od toga sto reklamiraju :D

Secam se kada su pocele te glupost, prvo sa super seckom, onda sa SHOGUN nozem gde su UVEK prikazivali ostrinu noza na mekom paradajzu :) pa onda ona tecnost za zastitu limarije automobila...uzas :D

Ipak mi nije jasno zasto reklame moraju biti tako debilne...
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 13:27 - pre 242 meseci
Mesate malo stvari, to jest ovi nasu si izmesali. Napolju postoje kanali za reklamiranje i ovo sto mi gledamo kao Top shop su takvi programi. E sad, to sto oni uvaljuju to nama uredovni program je problem a ne te reklame. Inace, imao sam prilike da probam neke od stari koje su prodavane preko TopShop-a i ima ti sasvim dobrih stvari. Recimo supersecko je spas u kuhinji kad treba spremiti rusku salatu, iseckati oreha ili luk. Sogun nozevi stvarno seku i konzerve bez pardona, magicne krpe zasita odlicno sluze za ciscenje montora na primer...

Problem je samo sto to nama plasiraju na pogresan nacin.

Medjutim ono sto ja zaista smatram glupo reklamom to su ove nove sto su se pojavile za Pit bull neko pice valjda. Lako ihje prepoznati, crtani u stilu karikatira. Videh jednu gde kao Sv. Petar dobija otkaz jer svako ko pije pit bul kao dobije krila i ide u raj... boze me sakloni...
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..-chandran.sbs.auckland.ac.nz



+3 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 13:42 - pre 242 meseci
Pije je Red Bull. Pice je odlicno a reklame ocajne.
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
195.178.35.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 16:42 - pre 242 meseci
Citat:
srki:
Pice je odlicno a reklame ocajne.

---Red Bull:
Ne mesajte ga sa alkoholom,pogotovo ne sa pivom,koma vam ne gine!!!
Cuo sam da je bilo i smrtnih slucajeva.

Nego sto se tice reklama meni je ubitacna ona za cilit (nesto za kamenac),kad ona rospija upadne kod one druge na gajbu pa pocne da zapitkuje.... AAAAAAAaaaaaaa!!!!!!!!!!! Kad vidim tu reklamu dobijem pomracenje svesti!

U ostalom kao sto neko vec rece sve te reklame koje se prevode su odvratne.

TREBA IH ZABRANITI ZAKONOM!!!
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net



+7169 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 17:06 - pre 242 meseci
Citat:

---Red Bull:
Ne mesajte ga sa alkoholom,pogotovo ne sa pivom,koma vam ne gine!!!
Cuo sam da je bilo i smrtnih slucajeva.


Sta, naduje ti se stomak od mehurica pa explodiras? :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 17:14 - pre 242 meseci
Citat:
Sta, naduje ti se stomak od mehurica pa explodiras? :)


pa da... zar nisi znao to za RedBull?
smrtonosno je koliko i najteza gudra...
sta mislis sto imaju onaj slogan "it gives me wiiiiiiiiiiiiiiiiings" ? mislim, sigurno ne zato sto ti soft drink daje krila....

RedBull? Cocaine in a can, baby...
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
195.178.35.*

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Najgluplja reklama13.04.2004. u 23:34 - pre 242 meseci
Citat:
vindic8or:
Cocaine in a can, baby...

Bas tako!

Kad ga mesas sa alkoholom stvara se neki toxin u organizmu i onda bude svasta!Ljudi razlicito reaguju,haluscinacije,povracanje,nesvest...

Video sam par slucajeva ali najgori je bio kad se ortak ukomirao sa jednim red bullom i pola piva,poceo da bunca,da spominje neke flomastere i druge gluposti...
Posle je ispovracao dusu.3 dana su mu oci bile krvave k'o da je sezona parenja!


Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

Zoran Rašković
Serbia

Član broj: 95
Poruke: 1360
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama14.04.2004. u 01:48 - pre 242 meseci
Pa sadrži taurin koji ubrzava rad srca. A sam alkohol stavlja dodatni pritisak na srce, tako da kombinacija ova dva može svašta da izazove.

Inače meni je najgluplja ona reklama za šampon "herbal - essence" ili kako se već piše/kaže. Fazon riba u avionu odlazi u toalet da bi tamo prala kosu (!?!?!?), i to još slučajno zakači speakerphone u toaletu (!?!?!?), tako da je svi putnici mogu čuti i kao ona stenje. LOL

Šlag na tortu, starija gospođa na kraju reklame traži od stjuardese da joj donese malo tog istog šampona...
 
Odgovor na temu

stargatenow

Član broj: 9811
Poruke: 258
*.sbb.co.yu



+3 Profil

icon Re: Najgluplja reklama14.04.2004. u 09:45 - pre 242 meseci
Reklame za 064 Mobilnu Telefoniju Srbije su dno dna; autora tih reklama bih gadjao TV-om u glavu...

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu



+4 Profil

icon Re: Najgluplja reklama14.04.2004. u 09:52 - pre 242 meseci
a da sad sam se setio dusheka iz topshopa, onaj preko koda predje valjak i nista mu ne bude, a ona valjak predje preko obicnog duseka i skroz ga razbuca :)
to valjda ako ti valjak iznedada uleti u sta n da se sakrijes ispod duseka :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja reklama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110399 | Odgovora: 323 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.