Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najgluplja reklama

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja reklama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110381 | Odgovora: 323 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rainman1977
zemlja dembelija

Član broj: 7771
Poruke: 84
*.teol.net

ICQ: 200221484


Profil

icon Re: Najgluplja reklama15.02.2003. u 16:42 - pre 257 meseci
za mene je CIPIRIPI za sada na prvom mestu(najglupljih)
i don't like money oh yea,i love it
 
Odgovor na temu

rainman1977
zemlja dembelija

Član broj: 7771
Poruke: 84
*.teol.net

ICQ: 200221484


Profil

icon Re: Najgluplja reklama15.02.2003. u 16:44 - pre 257 meseci
Citat:
NesaBoy:
ma najgluplja i najodvratnija je ona "ALAL VERA" od Bajage .. ono za cigare ... Al kad kaze Alal Vera dodje mi da razbijem TV ...

e da zans da se slazem sa tobom
i don't like money oh yea,i love it
 
Odgovor na temu

Elba




Profil

icon Re: Najgluplja reklama22.03.2004. u 15:52 - pre 243 meseci
Najgluplja reklama je to sto Doncaffe josh uvek nema svoju web prezentaciju :{
 
Odgovor na temu

ljishka
Beograd

Član broj: 22599
Poruke: 5
*.27.EUnet.yu



Profil

icon Re: Najgluplja reklama22.03.2004. u 22:23 - pre 243 meseci
A niko se nije setio one za kafu…. nisam sigurna koju …. kad tip (onako, stariji smeker, 3-day-beard, simpatican) uzme gutljaj kafe i “nasmesi se” ali onaj osmeh kao kad odete kod bake-tetke-rodjake koju niste videli 100 godina i ona vas pita: “ Moze kafica?”Vi normalno fini….”Moze, hvala, gorca”.Dobijete doticnu kafu A ONAAAAAA…..ma serbet joj nije ravan. .al ne ide da prospes, nasmesis se i trazis casu vode da sve to nekako sabijes.
 
Odgovor na temu

miles
YU, BG

Član broj: 23040
Poruke: 8
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Najgluplja reklama23.03.2004. u 02:14 - pre 243 meseci
1. "Sedis na guzi, ruke su ti slobodne, igra moze da pocne"(!?!)
2. neka kafa a u pozadini NON-STOP "da li znaaaaas da te voooooooliiiiimmmm"

--ko je hvalio carevo ruho, patuljci sa naslovnih strana!

-ko je hvalio carevo ruho, patuljci sa naslovnih strana!
-
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Najgluplja reklama23.03.2004. u 15:18 - pre 243 meseci
Jedna od bisera koja se vrti je za Sinalco sa penzionerom-Pijem jer nemam za vise. ali ubedljivo najgora mi je jedna od onih za sampon(ne znam tacno koji) kad tip silazi niz stepenice a dve ribe ga ugledaju i jedna kaze:"Moram veceras da se vidim sa njim". A druga odgovori:"Ali ti imas perut!" U stvari nase reklame su toliko ocajne da je to neverovatno. Mozda nekima lice na nesto ali to su samo blede kopije stranih reklama a o onima koje preuzimaju i smisljaju tekst po grimasama lica da i ne govorim!
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
212.200.53.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Najgluplja reklama23.03.2004. u 15:44 - pre 243 meseci
Jos tuznije je sto to nisu nase reklame, vec "reciklirane" strane. Ja sam sve "nase" reklame (barem ove najgluplje) gledao i u Bosni i na satelitskoj. Henkel je najbolji primer.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama24.03.2004. u 00:24 - pre 243 meseci
ROFL za "Ali ti imaš perut!"

Novi kandidat za najgluplju reklamu je "pijem sinalco jer sam teen!". A još gluplja je za neki koncentrat or something, sa nekom najočajnijom rimom (tipa - da bi imali dobar rast, uzmite koncentrat marke... has.. lupam :P).
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

dejan
Beograd

Član broj: 909
Poruke: 388
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Najgluplja reklama24.03.2004. u 18:51 - pre 243 meseci
Citat:
miles:
2. neka kafa a u pozadini NON-STOP "da li znaaaaas da te voooooooliiiiimmmm"

Uf i meni je zbog te muzike reklama neverovatno iritantna >:(

Inace, ko sto neko rece reklame za Bozen su neverovatno debilne. Kao da ta Bozenka ne zna sta da stavi pa onda stavlja svoje slike u nazovi "al sam mlada, cool i vitka(?!)" pozama.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Najgluplja reklama24.03.2004. u 21:45 - pre 243 meseci
U najnovijoj Bozen reklami su u jednom kadru izduzili ribu da izgleda vitkije. To je vrhunac kica. A najgluplje mi je kad se vrti na skuteru sa onom maramom na glavi. Takodje i kad prikazu kad maze ruke kremom a ono gomila dzombi od prstenja. Suvo zlato-nemam reci! Ma da mi je samo naci onu ciglu sto ima u Americi sto mozes pogoditi tv kad ide neka takva reklama a onda je kao ubije...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: Najgluplja reklama04.04.2004. u 22:51 - pre 243 meseci
Rama margarin, kakav šlajm od reklame. Ma nikada, ali ponavljam, nikada ga neću kupiti a to sugerišem i svim ljudima koje znam.
I ona Coca-Colja reklama sa falš gitarom... Uffffffffff. Ne pijem gazirane napitke već 3 meseca a ovakve reklame mi samo učvršćuju odluku da nikada više u životu ne okusim išta gazirano (osim mineralne vode).
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.153.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 03:21 - pre 243 meseci
Da, Rama margarin je sramota za advertizing. Skoro neverovatno. I kod mene ovako užasne reklame izazivaju sličnu reakciju - mislim da na nikada u ruke neću uzeti.

Medjutim, mislim da si se zbunio u vezi "falš gitare", ona nije ni malo falš (pusti neki blues CD da čuješ gomilu takvih "falševa") :-))
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

BlueSoniq
zaposlen / C#, ASP.NET senior
Beograd

Član broj: 11116
Poruke: 159
*.yubc.net



Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 09:22 - pre 243 meseci
Ja mislim da je najgluplja ona reklama sa onim debilom od muza i onom debelom zenom koja mu vice OKSIDZEN POUER, a on ne moze da zapamti. I ona kao neko nekog presrece na pokretnim stepenicam, da pita gde je tako oprala dzemper, a ona spremno vadi deterdzent iz tasnice!
 
Odgovor na temu

Kyoto
Katarina
Bg

Član broj: 23679
Poruke: 3
*.telekom.yu

ICQ: 345288497


Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 09:48 - pre 243 meseci
Mislim da bi bilo mnogo lakse odabrati najbolju reklamu u ovom moru glupih reklama
 
Odgovor na temu

stex

Član broj: 718
Poruke: 374
*.zrlocal.net

Sajt: stivi.on.neobee.net


+21 Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 10:10 - pre 243 meseci
Citat:
BlueSoniq:
I ona kao neko nekog presrece na pokretnim stepenicam, da pita gde je tako oprala dzemper, a ona spremno vadi deterdzent iz tasnice!


Ili isto to samo u bioskopu. Ili ona riba sto drzi detardzent na terasi ("sta ono sija")


stivi.on.neobee.net
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 13:43 - pre 243 meseci
Ta u bioskopu je izazvala neke reakcije gay populacije, navodno je anti-gay. Nije nego.
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.54.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 15:08 - pre 243 meseci
Sada si mi dao dobar slagvort za temu koju sa odavno hteo da pokrenem. Da li ste vi primetili i da li vam smeta kao meni onoliko gay serija i filmova? U poslednje vreme, jednostavno ne postoji ni jedan film u kojem se ne pojavljuje neki peder i salje nam poruku kako je gay cool. Da li je moguce da je pederski lobi toliko jak?

Bas kada si spomenuo reakciju gay populacije, sta je sa nasim reakcijama? Zasto sve sto je anti-gay nailazi na pljuvacinu, a pro-gay je verovatno in. Dosta mi je pedera i pederskih serija, ako hoce da rade to sto rade, niko ih nece dirati, ali ne zelim da mi promovisu to kao nesto sasvim normalno. To nije normalno i nikada nece biti. Ja zelim da izrazim svoj protest protiv popularizacije pederastije i samo neka mi neko kaze da sam seljak, staromodan, homofobican... neka sam! Ne zelim da mi pedercici defiluju gde god se okrenem i da vrckanje dupetom prodaju kao vrhunac liberalizma i demokratije. To nema veze sa tim.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

BlueSoniq
zaposlen / C#, ASP.NET senior
Beograd

Član broj: 11116
Poruke: 159
*.yubc.net



Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 16:19 - pre 243 meseci
Apsolutno se slazem. Mislim da su serija tipa Will i Grace najreprezentativniji primerak tvog izlaganja. Radi se o suptilnom nacin 'omeksavanja' javnog mjenja. Treba svi da vidimo kako je jako gotivno biti peder, upoznati se sa njihovim dobrim stranama i kako su ono u stvari sjajni momci, a uz to jeftino progurati dekadenciju u osnovnom smislu. Nema sta. Bela kuga.
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.85.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 18:54 - pre 243 meseci
pa, ako je tačno da homosexualna populacija čini oko 10% stanovništva, bar u americi (a cifra je možda i tačna), onda nije neophodan neki jak lobi da se u svakom filmu nađe po jedan gej (od recimo 20tak likova u filmu, da jedan, tj 5% bude gej).

lično ne mislim da to može da utiče na povećanje broja pedera, jer ja počinjem recimo od sebe. mene ni milion serija, filmova i mtv spotova ne bi moglo da ubedi da meni treba da se sviđaju dečaci. isto kao što nije morao niko da mi kaže (da me "uči") da treba da mi se sviđaju devojke..

ovakve serije i filmovi mogu samo da utiču da na pedere gledamo kao na prihvatljivu društvenu kategoriju (verovatno je to i cilj), sve do nivoa kada više ne bude bilo ništa važno ako neko izjavi da je gey.. to bi po meni i bilo normalno, jer dok god se mene ne dotiče to, šta me briga što su tamo neki "drugačiji" (ako već jesu, bolje da se zna, nego da se krije)..


no, kada smo već dotakli temu "uticaja", da pomenem meni još zanimljiviji (tj bar prepredeniji, tj podmukliji) fenomen, a to je novi termin "metrosexualizam" (google:metrosexual).

reč je o muškarcima koji su sve kao gey, samo nisu gey. to su oni tzv "sex simboli" (ala bred pit, tom kruz, bekam, etc..), koji sve se ponašaju kao geyevi, idu u šoping, fazoniraju frizure i bradice, koriste pomade, pomadice, ulja i drugu kozmetiku, itd..

ali naravno pored toga šetaju najbolje ribe, tako da "očigledno" nisu gey.

teorija je da su oni izmišljeni jer velike kozmetičke (i srodne) kompanije shvatile da prosečan muškarac (muštarčina, ala balkanac) ne troši dovoljno na te kozmetičke proizvode, i da reklame ne utiču na njega..
 
Odgovor na temu

Maniac
Dalibor Andonov
Subotica,SERBIA

Član broj: 13624
Poruke: 387
*.suonline.net

Jabber: Mobil-Mania
Sajt: www.new world order.org


Profil

icon Re: Najgluplja reklama05.04.2004. u 20:12 - pre 243 meseci
Sto se tice te promocije raznih pametnjakovica kao nevladinih organizacija koja se toboz brinu o ljudskim pravima moje je misljenje da je sve to poclo od 5 oktobra 2000.Koliko se meni cini ovog nije bilo za vreme slobe i to je jedino zbog cega zalim sto vise nije medju nama.sad su poceli da izlaze iz misije rupe na ulice sve nekakvi likovi ko iz horor filmova i da se propagiraju pederi i drugi sljam...ali toga ima u evropi na sve strane i samo mi se zbog toga vise svidjala SRBIJA pre 2000.
Ako kanis pobjediti nesmijes izgubiti!
Ovo je vreme velikih odluka!
Mozda ce se moje misljenje vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najgluplja reklama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110381 | Odgovora: 323 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.